انواع نوشیدنی گزینه های مردم منجر به نوشیدن الکل کمتر

وجود دارد یک راه ساده برای محدود کردن مهمانان خود boozing: به آنها مقدار زیادی از گزینه های دیگر.

یک پژوهش انگلیسی نشان می دهد که مردم هستند احتمال بیشتری برای انتخاب الکل-گزینه های رایگان اگر آنها تعداد boozy انتخاب کند.

وجود دارد بیش از 800 نفر در مطالعه است. هنگامی که با هشت نوشیدنی انتخاب در یک پرسشنامه آنلاین شرکت کنندگان 48 درصد احتمال بیشتری برای انتخاب یک نوشیدنی غیر الکلی زمانی که تعدادی از کسانی که ارائه شده افزایش یافت و از چهار تا شش.

زمانی که تعداد زیادی کاهش یافت و از چهار به دو نفر از 46 درصد کمتر به احتمال زیاد به الکل, با توجه به مطالعه منتشر شده در مارس 5 در مجله BMC Public Health.

“تحقیقات قبلی نشان داده است که افزایش در دسترس بودن مواد غذایی سالم گزینه های خود را افزایش می دهد انتخاب و مصرف کمتر نسبت به مواد غذایی سالم” گفت: نویسنده مسئول آنا بلکول ارشد تحقیقات دانشیار در دانشگاه بریستول.

“به دانش ما در این مطالعه برای اولین بار نشان می دهد که افزایش در دسترس بودن از نوشیدنی های غیر الکلی نسبت به نوشیدنی های الکلی در سناریو خود را افزایش می دهد انتخاب” بلکول گفت: در انتشار اخبار مجله.

در سراسر جهان استفاده از الکل یکی از پنج بیماری و عوامل خطر او اشاره کرد.

زمانی که بیشترین انتخاب شد غیر الکلی, 49 درصد از شرکت کنندگان در انتخاب یک نوشیدنی غیر الکلی در مقایسه با 26 درصد زمانی که اکثر گزینه های موجود الکل محققان گفتند.

همه شرکت کنندگان به طور منظم مصرف کنندگان است. متوسط سن 38.

بلکول گفت: بازار الکل, آبجو, شراب و روح جایگزین است که هنوز هم کوچک اما در حال رشد و بهبود نوشیدنی انتخاب کنید. آن را نیز یک فرصت برای فروشندگان.

“بسیاری از مجوز سالن های در حال حاضر ارائه چندین گزینه های غیر الکلی اما این اغلب ذخیره شده و از دید مستقیم به عنوان مثال در سطح پایین یخچال پشت نوار,” او گفت:. “نتایج ما نشان می دهد که ساخت این غیر الکلی محصولات بیشتر قابل رویت به مشتریان ممکن است تاثیر آنها را به انتخاب سالم.”

بلکول گفت: انجام این کار می تواند با ارائه یک راه برای سالن های برای کاهش مصرف الکل را بدون از دست دادن پول است.

اطلاعات بیشتر

ایالات متحده موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر بیشتر در مورد الکل.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im