وارنر سوم منازعه 1-شات سرب بیش از Spieth در چارلز شواب چالش

12 ژوئن (فردا) — هارولد وارنر سوم را تکان داد و یک سه گانه دیو به 1-شات سرب بیش از یک داغ Jordan Spieth در دور دوم چارلز شواب چالش در روز جمعه در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث ،

وارنر آغاز شده در پشت و نه تا به حال او را باز توپ را روی گوه شات پرواز را از طریق درختان و زمین بر روی یک پل که منجر به یک ضربه پنالتی. سه putts از 50 فوت دور به او یک سه گانه دیو به شروع دور دوم خود را پس از پایان دادن به در یک محل کراوات با جاستین رز در روز پنج شنبه.

تبلیغات

وارنر پاسخ با هشت birdies و زخم با 66 برای یک شات سرب بیش از Spieth بالای رهبران.

“بدیهی است که شروع من می خواستم اما این فقط بخشی از گلف” وارنر گفت. “اگر من می خواهم که سه برابر گذشته [هول] آن را اضافه کرده اند تا همان. … شما نمی توانید فقط در گذشته زندگی می کنند. این یک محل عالی برای بود و آن را سخت برای یادگیری وجود دارد.”

Spieth که شروع روز گره خورده است برای هفتم پس از او شات 5-تحت همتراز در دور اول خود را ادامه داد خط داغ با ضربه 7 از 7 fairways و 8 از 9 سبزی در پشت نه به شروع دور دوم مسابقات.

او غرق در چهار birdies در پشت نه به ساقه 4-زیر پر خود را از طریق نه ، او سپس پشت به پشت birdies در جلو و نه به حرکت به 11-زیر پر.

Spieth زده دو دیو در شماره 3 و یک دیو در سوراخ بعدی به لغزش را به 8-تحت همتراز. او در پاسخ با birdies در سوراخ Nos. 5 و 6 به نشستن در یک مکان دوم کراوات با Bryson DeChambeau که بازی دیو-رایگان خود را 65.

Rory McIlroy سکس Schauffele (66) و Collin Morikawa (67) گره خورده بودند برای چهارم در 9-تحت 131 با جاستین توماس (68) و رز (69) در میان کسانی که یک ضرب گلوله کشته است.

جان رحم فیل مایکلسون, ریکی فاولر داستین Johnson, وب سیمپسون, Jason روز سرجیو گارسیا و مت Kuchar در میان کسانی که موفق به ایجاد برش جمعه. تام لیمن 61 ساله سابق قهرمان در استعمار شات 5-تحت 65 روز شنبه به نشستن دو سکته مغزی در پشت رهبران اما او موفق به ایجاد برش پس از 74 روز شنبه.

گلف شد دومین عمده ورزش در ایالات متحده آمریکا — در پشت موتورسواری — به سر فصل آن روز شنبه پس از 91 روز تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. قبل از شروع مسابقات گلف بازان ویلچرهای و دیگر ضروری پرسنل مورد نیاز به آزمایش می شود برای این ویروس با تمام 487 آزمون آینده منفی است.

دور سوم بازی شروع می شود در ساعت 8 صبح به وقت شرق آمریکا روز شنبه در فورت ورث.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im