واتیکان را فراخوان برای سرمایه گذاری یک نفس از امید در زمانی که ایمان مورد نیاز بیشتر از همیشه’

جهانی در یک اقدام بی سابقه امروز در واتیکان با صدور آن اولین مجموعه جامع دستورالعمل زیست محیطی است. سند میوه از همکاری در تمام واتیکان ادارات و نشان می دهد راه های بتن برای کلیسا برای اجرای فرانسیس’ بخشنامه Laudato سی’ از جمله یک تماس به تمام موسسات کاتولیک به “جلوگیری از حمایت از شرکت های که انسان آسیب های اجتماعی, محیط زیست, محیط زیست و بوم شناسی (به عنوان مثال سوخت های فسیلی).”

در پاسخ به اعلام لایحه McKibben نویسنده و بنیانگذار 350.orgگفت:

“واتیکان فراخوان برای سرمایه گذاری یک نفس از امید در زمانی که ایمان مورد نیاز بیشتر از همیشه. آن را نیز یکی از تعداد انگشت شماری از لحظات بزرگ در این دهه به طول مبارزات انتخاباتی. آن است که یک بیانیه قدرتمند است که تلاش برای سود کردن تخریب این سیاره است که به سادگی و به سادگی غیر اخلاقی و غیر اخلاقی است.”

یوسی Cadan جهانی امور مالی مدیر کمپین در 350.orgگفت:

“Laudato سی در حال حاضر خواسته است که بسیار آلاینده سوخت های فسیلی باید به تدریج جایگزین بدون تاخیر. اعلام امروز یک بیانیه قوی است که واتیکان حمایت از تماس با بسیاری از موسسات و شرکت ها و جوانان و گروه های دیگر که در حال حاضر نشان داد که تنها راه برای بازسازی جوامع ما و اقتصاد است که از طریق یک فقط ریکاوری که مراکز نیازهای مردم و نه عمده آلوده کننده منافع شرکت های بزرگ که منجر به بحران جهانی آب و هوایی ما در حال حاضر.

“ایمان گروه منجر به ادامه راه و به وضوح نشان می دهد به بقیه جهان است که هر گونه سرمایه گذاری های آینده و یا محرک بودجه باید حذف سوخت های فسیلی و عملکرد دراز مدت ساختاری کاهش تولید گازهای گلخانه ای. ما باید مصرانه از همه بخش های جامعه برای استفاده از این فرصت برای سرعت بخشیدن به انتقال مورد نیاز به سمت پایین و صفر-کربن است.”

این اولین بار است که تا کنون با حمایت از سرمایه گذاری جنبش آمده از واتیکان و می آید بر روی پاشنه از بزرگترین اعلام divestment توسط ایمان موسسات. در ماه مه 42 موسسه در 14 کشور اعلام کرد تعهد خود را به رها کردن سوخت های فسیلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de