ونیزی بندر مطلب لاس Virgenes سهام در سانتا آنیتا

هنگامی که شما برنده دوم خود را حرفه ای مسابقه 10 3/4 طول, چه چیزی شما را برای یک encore?

اگر شما 3 ساله دختر شوخ و جوان ونیزی بندر شما ace سهام خود را اغاز 9 1/4 طول در بعدی خود را شروع.

اوه, و شما آن را انجام دهد در حالی که رفتن دو نوبت برای اولین بار.

ونیزی بندر یک دختر Munnings آیا او بهترین Ruffian و مرغ نغمه سرا جعل هویت شنبه در سانتا آنیتا سرشار از دروازه و هرگز به مخالفت با یک شانس در $200,000 درجه دوم لاس Virgenes سهام.

او یک راه طولانی برای رفتن قبل از به دست آوردن یک محل در کنار دو تا از بهترین fillies به مسابقه اما او را به شروع سریع بعد از برنده شدن در یک مسابقه که برنده توسط یک که که از بالا fillies.

لیست لاس Virgenes برندگان شامل امثال ژنده پوش به ثروت کور شانس بیننده مرغ نغمه سرا و منحصر به فرد بلا. که بسیار منحصر به فرد شرکت است. در حال حاضر آن را به ونیزی بندر برای اثبات تعلق در میان این گروه است.

پس از آغاز زندگی حرفه ای خود را با مکان دوم را به پایان برساند در یک چمن با حداکثر سرعت دویدن در دل مار در Nov. 15 ونیزی بندر داده است هر نشانه ای او می تواند یک بازیکن در کنتاکی اوکس در مارس 1 در Churchill Downs.

“من بسیار خوشحال بود که او دو نوبت” مربی ریچارد Baltas گفت. “بود که کمی از نگرانی های امروز است. او هرگز در دو نوبت و این خسته کننده مسیر است.”

Baltas نگران نیست.

ونیزی بندر a $110,000 yearling خرید رفت و باز سه ماهه تحت سوارکار اسب دوانی شدن Flavien Prat در 23.20 ثانیه در حالی که باز کردن یک شش طول منجر شود. Prat سرعت از طریق نیم مایل در سریع 46.72 و هنگامی که به چالش کشیده کمی توسط باب Baffert-آموزش Gingham تبدیل به خانه باز پنج ظهر سرب در سر کشش و طول آن را از وجود دارد در حال اجرا روی 1 مایل در سریع آهنگ اصلی در 1:37.51.

او می تواند تبدیل بسیار سریع تر اما Prat به حال او بشود در طول مراحل نهایی زمانی که تنها مسابقه ای بود که برای جایگاه دوم است.

“برنامه ریزی شده بود به شکستن و فقط او را به آرامش” Baltas گفت. “او بسیار قوی و Flavien انجام یک کار بزرگ. او او را به آرامش گفت: “برگزاری بر روی او تمام راه را. آن را مانند نگاه در سه هشتم قطب که من ممکن است گذشت و من فقط امیدوار بود که (شرط بندی) در مکان درست بود.”

عمومی شرط دختر شوخ و جوان را به 1-5 طرفداری در پنج اسب زمینه قدرتمند او قبل از ازدواج با پیروزی Dec. 29 در سانتا آنیتا.

Baffert دو fillies به پایان رسید دوم و سوم. Gingham این 4-1 انتخاب دوم در wagering برگزار شد دوم 2 1/4 طول بیش از ستارگان صدا 9-2 سوم انتخاب است.

گفت: Prat subbing برای Joel روزاریو که در فلوریدا به سوار کنتاکی دربی امیدوار Ajaaweed به مقام سوم در پایان سام F. Davis سهام در خلیج تمپا فراز: “او را شکست تیز قرار داده و ما را در یک موقعیت عالی به راحتی. ما یک استراحت در اطراف (دور) به نوبه خود او را برداشت بیت و واقعا زد و از وجود دارد.”

پرسید: اگر سانتا آنیتا اوکس در مارس 4 و پس از آن شاید کنتاکی اوکس شد در افق خود را برای دختر شوخ و جوان, Baltas شد noncommittal.

“ما فقط می خواهید ببینید که چگونه او می آید” او گفت:. “امیدوارم او می آید و خوب است. او گذشت از اولین آزمون تا ما را ببینید.”

بخشی مالک Dominic Savides نشئه در دایره برنده.

“این است که واقعا خاص برای برنده شدن در این مسابقه بزرگ جای” او گفت:. “فقط به انجام آن را با دوستان, واقعا خاص است.”

ونیزی بندر صاحبان می تواند کاملا چند بیشتر لحظات خاص اگر خود دختر شوخ و جوان گذشته دو نژاد هستند هیچ نشانه ای.

رودخانه Boyne تظاهرات

در بعد از ظهر دوم سهام نژاد $100,000 درجه سوم تندر جاده مخاطرات رودخانه Boyne بسیج به شدت در کشش به ضرب و شتم 50-1 longshot Camino Del Paraiso توسط 2 1/2 طول.

رودخانه Boyne, زده توسط آبل Cedillo و آموزش دیده توسط جف Mullins جامعی هشت مسابقه دست خط در حال اجرا 1 مایل بیش از یک شرکت چمن دوره در 1:33.78.

5-ساله پسر مرد شیک پوش به حال برنده از درجه دوم Mathis Brothers مایل در دسامبر. 26, 2018 در سانتا آنیتا. اما او تا به حال دو ثانیه و سه سوم پاشیده در طول طلسم سرد.

رودخانه Boyne رفت postward به عنوان 9-2 سوم انتخاب دوست دارد سانتا آنیتا. او برنده هفت نفر از 12 شروع می شود در Arcadia آهنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر