ونیز کاهش گوندولا ظرفیت با توجه به سنگین گردشگران

22 جولای (فردا) — شهر ونیز ایتالیا در حال کاهش است و حداکثر ظرفیت آن گوندولا از شش نفر به پنج اما دلیل نیست مربوط به COVID-19 — آن را به یک موضوع از گردشگران وزن است.

Andrea Balbi رئیس جمهور ونیز قایق انجمن, که نظارت بر این شهر 433 مجوز gondoliers و 180 جایگزین گفت: این تصمیم به منظور کاهش ظرفیت قایق به کاهش فشار بر روی boatmen که سوق دادن آنها.

تبلیغات

“بیش از 10 سال گذشته یا بیشتر گردشگران وزن بیشتر — و به جای داشتن آنها را در یک مقیاس مرحله قبل از آنها در ما محدود به شماره” Balbi سی ان ان گفت.

بابی گفت: ظرفیت در بزرگتر “دا پردا” گوندولا که عمدتا در خدمت به مردم کشتی در سراسر گراند کانال نیز در حال کاهش از 14 به 12.

رائول Roveratto رئيس جمهور از انجمن از جایگزین gondoliers گفت: وزن مسافران گاهی اوقات می تواند باعث این قایق را در آب.

“از برخی از کشورها آن را مانند بمب در حال بارگذاری و هنگامی که [قایق] به طور کامل لود بدنه غرق می شود و آب وارد,” او گفت: La Repubblica روزنامه. “رفتن به جلو با بیش از نیم تن گوشت در هیئت مدیره خطرناک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>