کلینیک دامپزشکی کار در ظرفیت کامل در طول همه گیر

EVANSVILLE, Ind., مارس 5 (UPI) — کلینیک های دامپزشکی در سراسر کشور می گویند که عامل در ظرفیت کامل تا حدودی به این دلیل مردم مجبور به ماندن در خانه با coronavirus بیماری همه گیر در حال صرف زمان بیشتری را — و توجه بیشتر مسائل — با حیوانات خانگی خود را.

“ما واقعا شلوغ است و مردم بسیار نگران در مورد حیوانات خانگی خود را به “سلامت” گفت: Ted Stechschulte دفتر مدیر در فارست هیل بیمارستان حیوانات در پالم اسپرینگز فلوریدا.

“به نظر می رسد آنها توجه بیشتر چیزهایی را — مانند سرفه یا خاراندن — چرا که آنها با حیوانات خانگی خود را خیلی بیشتر به عنوان یک نتیجه از اقامت در خانه, سفارشات,” او گفت:.

خروش آمده است با وجود بسیاری از ایالت’ فرمانداران سفارش کلینیک های دامپزشکی برای جلوگیری از انجام کارهای معمول.

“من فکر می کنم مردم در تماس هستند و در خیلی بیشتر در حال حاضر گفت:” متی Salois اقتصاددان ارشد با American Veterinary Medical Association.

“آنها در حال صرف زمان بیشتری را با حیوانات خانگی خود را. آنها در حال نوازش آنها بیشتر است. آنها در حال دیدن چگونه آنها عمل می کنند در طول روز. بنابراین آنها با توجه به چیزهایی که آنها را متوجه نمی قبل و تماس خود را دامپزشکان.”

در موارد دیگر صاحبان حیوان خانگی در حال در آوردن حیوانات خود را برای مسائل مربوط به آنها بوده است “قرار دادن” گفت: گلن کول, تمرین مدیریت در پارک های دامپزشکی در گرند آیلند Neb. “در حال حاضر آنها را در زمان.”

در کول عمل دامپزشکان نیز شاهد افزایش تعداد بیماران جدید تا حد زیادی توله سگ و به تازگی به تصویب رسید سگ, او گفت:.

“مردم به دنبال همراهی در هر راه آنها می توانید آن را از” کول گفت. “بنابراین ما شاهد بسیاری از توله سگ اینجا و پناهگاه همه نسبتا خالی است.”

اضافه کردن به فشار بر ادارات دامپزشکی اکثر رفته اند کاملا “curbside” Salois گفت. و اضافه کرده است که قابل توجه کار-و زمان-برای هر بیمار است.

دامپزشکی اعضای هیات رفتار اولیه مصرف بیش از تلفن و ملاقات مشتریان در اتومبیل های خود را به حیوان خانگی خود را در داخل و سپس تماس را به صاحبان و یا رفتار پارکینگ نوبت به بحث در مورد یافته ها و گزینه های درمان.

“آنچه اتفاق افتاده این است که مقدار کل کار من انجام است که احتمالا برای ماه آوریل از سال گذشته گفت:” ایمان گل یک دامپزشک و صاحب لمس کلینیک دامپزشکی در آلبوکرک N. M. “اما آن است که من بسیاری دیگر آن را انجام دهد. من خیلی مشغول هستم در تمام طول روز. من فقط در تلاش برای دریافت از طریق آن است.”

گل مشاهدات تشابه ملی داده است.

با توجه به تورنتو-بر اساس تجزیه و تحلیل شرکت VetSuccess روزانه درآمد در آمریکا کلینیک دامپزشکی پایین بود حدود 6 درصد در ماه آوریل در مقایسه با سال گذشته است. در ضمن تعداد روزانه فاکتورها کاهش 12 درصد است.

یخ در روش انتخابی در بسیاری از ایالت ها به احتمال زیاد منجر به کاهش در فاکتورها دامپزشکی انجمن Salois گفت.

“همه من می دانم این است که ما مشغول هستند” گفت: Tami, Bremer, عمل مدیر در Mountain View بیمارستان حیوانات در سریع شهر S. D. “من شنیده ام داستان در مورد این که از آنجا که مردم بیشتر خانه با حیوانات خانگی خود را. من می توانم تایید می کنند که این مورد برای ما, اما ما قطعا مشغول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im