ویاگرا نمی کند حل تمام مسائل جنسی, مطالعه نشان می دهد

ویاگرا تعجب مواد مخدر برای مردان مبتلا به ناتوانی جنسی است نه یک درمان برای همه, سلامت جنسی, مشکلات یک مطالعه جدید نشان می دهد.

پس از آن ضربه صحنه مردان نیست شکایت در مورد اختلال نعوظ و یا انزال زودرس به عنوان حد پایین میل جنسی و انحنای آلت تناسلی مرد, جدید, ایتالیایی, مطالعه می یابد.

تبلیغات

“بیش از یک دوره 10 ساله ما شاهد یک تغییر واقعی در آنچه که مربوط به مردان زمانی که آنها حضور در کلینیک سلامت جنسی” گفت: محقق دکتر پائولو Capogrosso از San Raffaele بیمارستان در میلان.

“این است که احتمالا رانده بیشتر باز بودن و مردان در حال حاضر پذیرش است که بسیاری از مشکلات جنسی درمان می شود, به جای اینکه چیزی به آنها نمی خواهند به بحث در مورد” Capogrosso اضافه شده است.

يافته ها شد برنامه ریزی برای ارائه در اروپا انجمن اورولوژی مجازی جلسه در روز شنبه. تحقیقات ارائه شده در جلسات باید در نظر گرفته مقدماتی تا زمانی منتشر شده در کارشناسی, مجله.

برای این مطالعه محققان مورد سوال بیش از 3200 مردان دیده می شود در San Raffaele بیمارستان کلینیک سلامت جنسی بین سال های 2009 و 2019.

از سال 2009 تا 2013 تعداد مردان دیده می شود برای اختلال نعوظ افزایش و سپس شروع به کاهش است.

چند مرد شکایت از کم میل جنسی و یا انحنای آلت تناسلی مرد — بیماری Peyronie — در سال 2009 اما شکایت رشد از سال 2009 است. توسط 2019 مردان در حدود 30 درصد بیشتر احتمال دارد به گزارش بیماری Peyronie از در سال 2009 حدود 32 درصد بیشتر احتمال دارد به گزارش کم میل جنسی.

تعداد مردانی که شکایت از انزال زودرس کاهش حدود 6 درصد بیش از 10 سال و متوسط سن زمانی که انسان برای اولین بار رفت به درمانگاه کاهش یافته و از حدود 61 به 53 سال سن يافتهها نشان داد.

“اختلال نعوظ است که هنوز دلیل اصلی برای حضور در کلینیک, اما این شماره انداختن است در حالی که در حدود 35 درصد از مردان مراجعه کننده به درمانگاه در حال حاضر شکایت از بیماری Peyronie و این تعداد نشان داده است رشد مداوم” Capogrosso گفت: در انتشار اخبار از انجمن اروپایی ارولوژی. “بیماران ما نیز جوان است که ممکن است منعکس کننده یک نسل تغییر در نگرش به مشکلات جنسی است.”

این تغییرات را منعکس نمی کند تغییر در شیوع این شرایط او اشاره کرد. “تغییرات احتمالا نیز منعکس دسترس بودن درمان به عنوان درمان برای شرایط جنسی تبدیل شده اند در دسترس بیش از چند سال گذشته مردان کمتر به احتمال زیاد به رنج می برند در سکوت” Capogrosso پیشنهاد شده است.

“علاوه بر این ما می دانیم که آگاهی از این بیماری رو به افزایش است در ایالات متحده و جاهای دیگر پس از این ممکن است به یک روند عمومی” Capogrosso گفت.

دکتر Mikkel Fode استادیار ارولوژی در دانشگاه کپنهاگ گفت: این یافته ها نشان می دهد که مردان در حال تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از سلامت جنسی خود را.

“اگر چه این داده ها تا حدودی اولیه آنها به عنوان بنیادی از [یک] نهاد واحد آنها جالب هستند چرا که آنها اجازه می دهد تا ما را به تدوین و فرموله کردن فرضیه های متعددی,” Fode گفت.

“برای مثال قطره در مردان ارائه با اختلال نعوظ ممکن است معنی است که پزشکان خانواده در حال تبدیل شدن راحت تر پرداختن به این موضوع و این که بیماران هرگز مراجعه کننده به مراکز تخصصی,” Fode گفت.

“نیز همزمان با افت سن در ارائه و افزایش بیماری پیرونی و کم میل جنسی می تواند نشان می دهد که هر دو مردان و شرکای خود در حال تبدیل شدن بیشتر و آگاه به بهینه سازی زندگی جنسی خود,” او توضیح داد.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در مردان مشکلات جنسی, سر به ایالات متحده آمریکا کتابخانه ملی پزشکی.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>