معاون رئیس جمهور کامالا هریس?

نقطه بالا یا پایین نقطه از وزیر بهداشت ، کامالا هریس’ مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور رخ داده است در ماه ژوئن گذشته در طول چند نامزد بحث هنگامی که او به شدت انتقاد کرد در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در نژادی عدالت است.

“من باور نمی کنم شما یک نژادپرست و من با شما موافقم وقتی که شما خودتان را متعهد به اهمیت پیدا کردن زمینه های مشترک” هریس گفت: بایدن. “اما من نیز بر این باورند…آن را مضر به شنیدن صحبت شما در مورد شهرت از دو ایالات متحده سناتور که ساخته شده است شهرت خود را و حرفه ای در جداسازی نژاد در این کشور است. و آن را نه تنها که اما شما نیز با آنها کار می کرد به مخالفت با قرارگرفتن. و شما می دانید وجود دارد یک دختر کوچک در کالیفرنیا بود که در بخشی از طبقه دوم به ادغام خود را در مدارس دولتی و او bused به مدرسه هر روز. و دختر کوچک من بود.”

بایدن بلافاصله در دفاع از خود: “این یک mischaracterization از موقعیت من در سراسر هیئت مدیره. من ستایش نژادپرستان. که درست نیست شماره یک. شماره دو اگر ما می خواهیم به این کمپین کاونتی که پشتیبانی از حقوق مدنی و این که آیا من یا نه من خوشحال به انجام این کار است.”

مبادلات ادامه داد: در این راستا برای چند دقیقه. در آن زمان هریس در نظر گرفته شد در ردیف بالا دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حالی که بایدن تلاش شد کمی. هشت ماه بعد هریس است که از در حال اجرا و بایدن در حال حاضر حزب سوسیالیست برای نامزدی.

آخر هفته گذشته چند روز پس از کالیفرنیا اولیه Harris, حمایت بایدن از طریق توییتر و گفت: “جو بایدن در خدمت کشور ما با عزت و ما باید او را در حال حاضر بیشتر از همیشه. من همه چیز را در قدرت من برای کمک به انتخاب او را رییس جمهور بعدی ایالات متحده است.”

هریس’ دیر گل تایید شد به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک نرم افزار برای تبدیل شدن به بایدن را در حال اجرا همسر متعارف سیاسی حکمت که او را می خواهید یا یک زن و یا کسی که از رنگ در بلیط خود را. بایدن به سرعت ذکر شده او را به عنوان معاون ریاست جمهوری امکان همراه با دیگران و مبارزه با هم در میشیگان.

بیایید فرض کنیم فقط برای grins که هریس است که نه تنها شنود گذاشته برای تبدیل شدن به بایدن را در حال اجرا mate اما که آنها برنده نوامبر آینده ایجاد سنای آمریکا خالی است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom است قدرت را پر کنید.

خواهد Newsom می خواهید به آن را پر کنید خود را ؟ یک بایدن پیروزی حتی بدون هریس را مسدود Newsom از در حال اجرا برای کاخ سفید خود را در سال 2024 نیمه راه خود را از طریق دوم فرمانداری مدت است. اگر هریس می شود معاون رئیس جمهور, Newsom می تواند خود را نگه دارید آینده ریاست جمهوری امید زنده توسط استعفا و منصوب به سنا توسط سرهنگ رژیم صهیونیستی است. النی Kounalakis او به عنوان فرماندار شد.

باید Newsom چشم پوشی است که فرصت او هنوز هم بسیار پرطرفدار سنا صندلی برای پر کردن و خواهد بود وجود دارد هیچ کمبود بالقوه انتصاب. Kounalakis است که یک امکان و دادستان کل خاویر بکررا, وزیر امور خارجه, Alex پدیللا و Congressman Adam Schiff که موفق استیضاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان دیگران است.

یکی دیگر از عوامل نقش به چه چیزی می تواند یک بازی سیاسی صندلی — دایان فاینستاین سناتور.. بنابراين ،

اگر چه به وضوح تمایلی به انجام این کار فاینستاین زد و برنده یکی دیگر از شش سال در مجلس سنا مدت در سال 2018 است. آن را بسیار محتمل است که او بازنشسته خواهد شد و نه از اجرا دوباره در سال 2024 و اگر Newsom نیست در حال حاضر در مجلس سنا پس از آن به عنوان هریس’ جانشین او ممکن است وسوسه به دنبال فاینستاین صندلی به خصوص اگر بایدن و یا یکی دیگر از دموکرات در کاخ سفید.

این همه حدس و گمان خالص ، اما آن را می پردازد به نگاه به آینده.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im