پیروزی! قانون اساسی خط لوله پروژه اوراق

واشنگتن – یکی از شرکت های پشت اساسی خط لوله را رها کرده است این پروژه پس از یک سری از چالش های قانونی توسط Earthjustice و شرکای ما. پیشنهاد 124 مایل خط لوله گاز شد و زنجان به اجرا از طریق پنسیلوانیا و نیویورک تهدید کننده کیفیت آب, حیات وحش, و بهداشت عمومی. این پروژه همچنین می خواهم که با افزایش تقاضا برای fracked گاز قفل در بیشتر آلودگی آب و هوا.

در زیر بیانیه ای از کارکنان وکیل Moneen Nasmith که منجر Earthjustice کار برای جلوگیری از این خط لوله:

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“شکست اساسی خط لوله عظیم پیروزی برای طرفداران که مبارزه برای هشت سال برای حفاظت از ایالت نیویورک و آبراه های آن. در این لحظه بحرانی برای ما آب و هوا ما نمی توانیم غیر ضروری سوخت های فسیلی پروژه هایی که منجر به بیشتر fracking و تشدید آب و هوا ما بحران است. از آن زمان به آغوش 100% انرژی پاک در آینده اخبار امروز یک گام مهم در جهت درست است.”

به نمایندگی از مشتریان مانند Catskill Mountainkeeper, ice watch ltd, و, Sierra Club, nicolas petit درگیر شده است در همکاری نزدیک با دیگر گروه های متعدد در جنگ حقوقی برای متوقف کردن این پروژه از جمله چالش های اصلی تصویب این خط لوله توسط فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات و کمک به دفاع از ایالت نیویورک تصمیم به انکار قانون اساسی این نرم افزار برای بحرانی اجازه زیر آب تمیز عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>