پیروزی برای ‘پایه دموکراسی” به عنوان قاضی دستور نیویورک برای بازگرداندن Sanders یانگ و دیگران به 2020 اولیه رای گیری

یک قاضی فدرال در اواخر سه شنبه به دستور نیویورک انتخاباتی برای بازگرداندن بهداشت ، برنی ساندرز اندرو یانگ و دیگر نامزدهای دموکرات به دولت در سال 2020 ریاست جمهوری اولیه رای گیری, تصمیم گیری ترقی خواهان مورد ستایش قرار داد به عنوان یک پیروزی برای “اساسی دموکراسی است.”

این حکم توسط قاضی Analisa تورس در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوبی نیویورک که در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط یانگ هفته گذشته به معنی نیویورک دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری برگزار خواهد شد در تاریخ 23 ژوئن همانطور که قبلا برنامه ریزی شده محرومیت موفق تجدید نظر شود.

“با تشکر فراوان از رهبران مردمی که مبارزه سخت برای ایجاد این اتفاق می افتد و فریاد به اندرو یانگ.”
—نینا Turner, Sanders, مبارزات انتخاباتی, شرکت, صندلی
“دادگاه آمده که شاکی شاکی-Intervenors نشان داده اند روشن و قابل توجهی احتمال موفقیت در محاسن خود را ادعا می کنند که حزب دموکرات در کمیسیون’ مارس 27 وضوح از بین بردن یانگ ساندرز و هشت دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری از انتخابات محروم آنها را از associational, حقوق اول و چهاردهم اصلاحات مربوط به قانون اساسی” تورس نوشت.

“حذف ریاست جمهوری رقیب از اولیه رای گیری نه تنها محروم آن دسته از داوطلبان از این فرصت برای جلب آرا برای حزب دموکرات را از نامزدی” تورس افزود: “از آن محروم دموکراتیک رای دهندگان از این فرصت برای انتخاب نمایندگان است که می تواند فشار نقطه نظر خود را در این فروم.”

در بیانیه ای که به توییتر شنبه شب یانگ تحسین تورس برای توافق که “محروم کردن میلیون ها نفر از نیروهای جدید حق رأی در انتخابات اشتباه بود.”

“من امیدوارم که نیویورک مدیره از انتخابات از این حکم نوظهور قدردانی از نقش آنها در حفاظت از ما دموکراسی” یانگ گفت.

فیض فولادوند, ساندرز’ مدیر کمپین گفت: “ما خوشحالیم که قاضی تورس تا به ترمیم اساسی دموکراسی در نیویورک است.”

“مردم در هر کشور باید به حق خود را بیان اولویت در سال 2020 دموکراتیک اولیه” گفت: فولادوند. “ما باید اعتماد به نفس است که نیویورک می تواند برگزاری انتخابات در ماه ژوئن در یک شیوه ای امن است که حفظ نیویورکی” حق رای دادن.”

داگلاس کلنر, co-صندلی نیویورک مدیره از انتخابات گفت: مقامات دولتی در حال “بررسی تصمیم گیری و آماده سازی یک تجدید نظر شود.”

تورس’ حاکم آمد فقط بیش از یک هفته پس از Kellner و هیئت مدیره از انتخابات کمیسر اندرو Spano رای به حذف ساندرز و دیگر نامزدها از انتخابات به خاطر آنها خود را به حالت تعليق ریاست جمهوری, کمپین یک تصمیم که موجب هتک حرمت و اتهام سرکوب رای دهندگان.

هیئت انتخابات داده شد با اقتدار به حذف نامزدها و موثر انصراف از ریاست جمهوری اولیه توسط یک بودجه اندازه گیری رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به قانون امضا شده در ماه گذشته.

در حالی که Kellner و Spano گفت: تصمیم خود را مبتنی بود در نگرانی برای سلامت عمومی در میان Covid-19 گیر منتقدان استدلال توجیه “معنا ندارد” به دلیل پایین-رای گیری مسابقات هنوز هم مجموعه ای را در همان روز به عنوان ریاست جمهوری اولیه.

پس از اعلام تعلیق انتخابات ریاست جمهوری در آوریل 8, ساندرز گفت: برنامه ریزی برای اقامت در انتخابات در باقی مانده متحده به ادامه جمع نمایندگان با هدف نفوذ در حزب دموکرات پلت فرم.

“این یک معامله بزرگ” جیمز Zogby یک ساندرز حامی توییتی در پاسخ به قاضی حاکم اواخر دوشنبه. “این را به برنی حامیان بیشتری صوتی در Dem کنوانسیون مهم است. آن را به ساندرز حامیان یک فرصت برای اجرای DNC نماینده. و آن را کمک خواهد کرد که ترقی خواهان در پایین-رای گیری مسابقات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de