‘پیروزی برای کشاورزان به عنوان هیات داوران جوایز رشد $265 میلیون دلار خسارت از رانش از مونسانتو Dicamba

آلمانی مواد شیمیایی غول بایر روز دوشنبه اعلام کرد قصد خود را به “سرعت تجدید نظر” ایالات متحده داوران تصمیم به جایزه یک هلو میسوری کشاورز بیش از $265 میلیون دلار غرامت برای سال زراعی ضرر و زیان به عنوان یک نتیجه از دست خوش پیشامد میشه dicamba weedkiller.

این چالش قانونی برای اولین بار بود dicamba با توجه به رفتن به دادگاه و آورده بود جلو توسط بیل و دنیس Bader صاحبان Bader مزارع. Dicamba تولید شده توسط مونسانتو که بایر به دست آورد و در سال 2018 است.

آقای Bader را با توجه به چالش کشیده (pdf) مونسانتو “عمدی و غفلت انتشار یک محصول معیوب سیستم—یعنی آن اصلاح شده ژنتیکی Roundup Ready 2 Xtend سویا و Bollgard دوم Xtend پنبه دانه (“Xtend محصولات”)—بدون همراه سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده dicamba علف کش.”

“مونسانتو به فروش می رسد دانه ها قبل از سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) تایید علف کش ها در بازار گفت:” شکایت.

این Baders که استفاده نمی dicamba گفت: آنها را از دست داده بیش از 30 ، 000 درختان با توجه به مونسانتو اقدامات به عنوان journlist کری Gillam نوشت: اوایل این ماه:

Bader ادعا مونسانتو به فروش می رسد GMO dicamba تحمل سویا و پنبه دانه با وجود دانستن این اقدامات را باعث آسیب های شیمیایی به مزارع کشاورزی را که کاشته شده با دانه های جدید. قصد این Bader مزارع’ طرح دعوی در دادگاه مدعی شد که برای وادار کردن کشاورزان برای خرید تخصص دانه به عنوان وسیله ای برای جلوگیری از محصول آسیب از علف کش رانش آمدن از همسایه کشاورزان بودند که کاشت این محصولات GMO و پاشش آنها را با dicamba.

آزمایش نشان داد که برگ از مرگ درخت هلو انجام شده اثری از dicamba. 5000 هکتار مزرعه خانواده که تولید 5 میلیون به 6 میلیون پوند از هلو سالانه همراه با ذرت و سویا و انواع توت و سیب و گوجه فرنگی است که در حال حاضر در تلاش برای زنده ماندن با توجه به Bader.

داوران طرفه با Bader مزارع در روز جمعه و اهدا آنها 15 میلیون دلار خسارت به عنوان سنت لوئیس عمومی رادیو گزارش داد:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مونسانتو و BASF یافت شد مسئول غفلت و طراحی محصولات و غفلت و عدم هشدار در مورد محصولات. هیئت داوران همچنین دریافتند که این دو شرکت ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک برای تولید و فروش dicamba-مقاوم در برابر دانه و کم نوسان علف کش ها و این که آنها توطئه برای ایجاد یک “فاجعه زیست محیطی” برای افزایش سود.

هیئت داوران پس تا شنبه با تعیین که مونسانتو و BASF پرداخت 250 میلیون دلار خسارت تنبیهی.

ملی خانواده مزرعه ائتلاف تعجب اگر حکم به نمایندگی از “شروع dicamba مرگ.”

در یک شنبه جیر گروه به نام تصمیم یک “پیروزی برای کشاورزان که دادگاه امیدوارم حمایت. بایر خریداری #مونسانتو با آگاهی از این مسائل و باید برای پرداخت #dicamba آسیب است.”

آفت کش شبکه اقدام با استقبال از توسعه به عنوان به خوبی.

“این حکم فقط نوک کوه یخ است و یک صف طولانی از کشاورزان که نهفته dicamba رانش و سزاوار روز خود را در دادگاه گفت:” لیندا چاه و آفت عمل شبکه سازماندهی مدیر. “داخلی مونسانتو (شرکت بایر) اسناد و مدارک کشف شده در این مورد نشان می دهد که این شرکت منتشر شد بسیار مخرب و عمدا تست محصول بر روی بازار و با استفاده از نفوذ خود به تقلب سیستم نظارتی.”

“در حالی که کشاورزان که استفاده نمی Xtend سیستم در حال ضربه زدن با محصول خسارت و کاهش عملکرد از dicamba رانش Bayer و BASF در حال برداشت سود مالی از افزایش سطح زیرکشت کاشته به dicamba مقاوم در برابر سویا و افزایش استفاده از dicamba فرمولاسیون” چاه ادامه داد. “Bader مزارع پیروزی در این صورت سیگنال عطف جزر و مد و باز می شود فرصت برای کشاورزان به برگزاری Bayer و BASF از نظر قانونی پاسخگو برای dicamba رانش بحران به طور گسترده تر.”

به عنوان بلومبرگ با اشاره دوشنبه بایر حقوقی گلایه ادامه “در مواجهه با یک طوفان از پرونده های حقوقی این ادعا که بهترین فروش weed killer خلاصه علل سرطان” بیش از 140 مورد مربوط به dicamba آینده مناسب مرتبط با ایمنی و خطرات ناشی از آن Essure تولد کنترل دستگاه ها و چالش های بیش از PCB-آلوده آبراه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر