VidAngel اعلام کرد برنامه ای برای خروج از ورشکستگی می گوید دیزنی می توانید برای ما ارسال لایحه’ در $62 میلیون خسارت

پروو — تصویری فیلتر کردن خدمات VidAngel پنج شنبه اعلام کرد این طرح به ظهور از ورشکستگی که شامل 14 سال نتیجه نهایی طرح برای $62 میلیون قضاوت های وضع شده علیه این شرکت در سال گذشته توسط یک دادگاه فدرال داوران.

VidAngel مدیر عامل نیل هارمون گفت: شرکت “قوی تر از ما تا کنون بوده است” و در یک موقعیت مالی برای گفتن دیزنی و دیگر شاکیان در نقض کپی رایت با توجه به آن پرداخت این لایحه باید یک مشکل نیست.

“ما نمی خواهد در این موقعیت امروز نبود حمایت و وفاداری مشتریان و سرمایه گذاران و انعطاف پذیر VidAngel تیم” هارمون در بیانیه ای گفت. “ما از اجتناب از تهدیدات از خاموش شدن به قادر بودن به بگو فقط ما ارسال لایحه است.'”

“VidAngel تبدیل یک صفحه در تاریخ آن و اعتقاد ما این است که ما در حال حاضر در حال حرکت رو به جلو قوی تر از ما تا کنون بوده است. VidAngel باقی می ماند متعهد به کمک به شما بیننده ایجاد سرگرمی خوب برای خانه خود را.”

VidAngel برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در ماه اکتبر از سال 2017 به منظور توقف فدرال نقض کپی رایت طرح دعوی در دادگاه واصل در سال 2016 توسط یک گروه از فیلم های هالیوود استودیو از جمله دیزنی, برادران وارنر, 20th Century Fox و دیگران به ایجاد فضایی برای تمرکز بر روی یک یوتا طرح دعوی در دادگاه بعد از خارج بود که به دنبال یک عزم بر قانونی بودن جدید فیلتر پلت فرم.

در پی ورشکستگی تصمیم این شرکت اعلام کرد که “VidAngel است و نه دور” و یادآوری مشتریان (بیش از 100 ، 000 از آنها هنوز هم بدهکار پول و شناسایی به عنوان طلبکاران در ورشکستگی پر کردن) که “ما میلیون ها دلار در بانک و در حال حاضر تولید میلیون ها درآمد.”

روز پنجشنبه اعلام از VidAngel همچنین تصریح شده است که این شرکت ادامه خواهد داد درخواست تجدید نظر خود را از ماه ژوئن 2019 تصمیم گیری در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در کالیفرنیا که در آن هیئت منصفه وضع برخی $62 میلیون خسارت علیه شرکت.

که حاکم آمد و پس از سالها کشمکش حقوقی است که در آن دیزنی و برادران وارنر و 20th Century Fox استدلال VidAngel نقض خود به محتوای کپی رایت توسط پاره کپی از دیسک های کپی آنها و جریان آنها را به مشتریان برای $1 در هر فیلم.

شاکیان ادعا کرد که در برخی موارد VidAngel در جریان بود مطالب قبل از آن را در دسترس بر مجوز خدمات جریان مانند Netflix و آمازون نخست و دیگران.

پروو مبتنی بر VidAngel ارائه می دهد یک سرویس است که فیلتر کردن محتوای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که ممکن است در اعتراض به برخی از بینندگان مانند برهنگی و ناسزا و خشونت است. نسخه فعلی از خدمات این شرکت کار می کند در رابطه با جریان خدمات.

پس از حکم هارمن ابراز مخالفت خود با نتیجه و قول داد به درخواست تجدید نظر این حکم.

“ما مخالف با امروز حاکم و نه کاهش عزم ما برای نجات فیلتر برای خانواده ها یک ذره,” هارمون در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “VidAngel قصد دارد به درخواست تجدید نظر به دادگاه منطقه حاکم و کشف گزینه های در دادگاه ورشکستگی. دادگاه ما سیستم کنترل و توازن و ما به دنبال گزینه های است که در مقابل نیز هست.”

خسارت ارزیابی به دنبال خلاصه ای حکم صادر شده در مارس 2019 توسط ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه آندره Birotte جونیور در حمایت از عمده شرکت های تولید.

در حکم Birotte نوشت که VidAngel است در قبال نقض کپی رایت و نقض کرده شاکیان’ اجرای عمومی حقوق. قاضی برکنار VidAngel استدلال که آن خدمات فیلتر محافظت شده توسط 2005 فیلم خانوادگی عمل می کنند و متوجه شد که این شرکت موفق به عملی استدلال بر اساس قانون استفاده منصفانه.

“پس از بررسی در ثبت به دادگاه در می یابد که هیچ triable مسائل از واقعیت مادی به دلیل VidAngel یا بستری تمام مواد حقایق و یا آن ادعا واقعی اختلافات هستند نه واقعی” Birotte نوشت. “علاوه بر این VidAngel اجتناب سوال از قانون است که این دادگاه و 9th مدار حل و فصل در برابر آن. بنابراین شاکیان به حق خلاصه داوری که VidAngel است در قبال نقض کپی رایت و نقض (Digital Millennium Copyright Act).”

در روز پنج شنبه VidAngels ورشکستگی متولی جورج هافمن گفت: این شرکت با گسترش به خطوط جدید کسب و کار و با تشکر از “رشد قوی” است که به مراقبت از بدهی های برجسته و حرکت رو به جلو است.

“قانون ورشکستگی توسط کنگره تاسیس شد به شرکت یک فرصت برای بازسازی بازگشت خود به, پا, پرداخت وام خود را و همچنان به حرکت رو به جلو” هافمن در بیانیه ای گفت. “VidAngel یک برنامه سازماندهی مجدد است که می کند که فقط. پس از ورود از یک سوء قضاوت در یک مقدار که در ابتدا به نظر می رسید غیر قابل عبور این شرکت کسب و کار و درآمد در حال رشد هستند و این شرکت در حال گسترش است به خطوط جدید از کسب و کار.

“با توجه به شخص ثالث کارشناسان مالی استخدام به توصیه من در فرایند سازماندهی مجدد VidAngel را رشد قوی باعث می شود پرداخت قضاوت در کامل امکان پذیر است. من مشتاقانه منتظر به دادگاه تایید یک برنامه به طوری که VidAngel ظهور می تواند از ورشکستگی و پرداخت بدهی های خود و تمرکز بر رشد کسب و کار بزرگ.”

در حالی که VidAngel نشان داد و در آن اعلام کرد که هیچ تاریخ جلسه هنوز تعیین شده برای دادگاه ورشکستگی به ارزیابی خود را سازماندهی مجدد پیشنهاد این شرکت پیش بینی می کند این روند را “حداقل 60 روز است.”

VidAngel نیز اشاره کرد و تحت سازماندهی مجدد طرح های سرمایه گذاران در منافع “حفظ خواهد شد و VidAngel مدیریت و هیئت مدیره را کنترل شرکت در حال حرکت رو به جلو است.”

یک سخنگوی شاکیان گروه بلافاصله پاسخ به Deseret News درخواست برای نظر پنج شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>