ویدئو: پشت صحنه نگاهی به فیلمبرداری از جشن دویست ساله اعلام در بیشه مقدس با رئیس جمهور نلسون

در آماده سازی برای 200 سالگرد دید اول رئیس جمهور راسل M. Nelson rsi مراحل پیامبر جوزف اسمیت به بیشه مقدس و تحویل جسورانه اعلام به جهان اعلام مداوم مرمت کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

در این تاریخی رئیس جمهور نلسون دعوت دو ژنرال و افسران امداد جامعه رئیس جمهور ژان B. بینگهام و اولیه رئیس جمهور شادی D. Jones — به او بپیوندند.

در یک کلیسای جدید, اخبار تصویری, “مقدس اعلام” رئیس جمهور بینگهام و رئیس جمهور جونز بازشماری “عمیق امتیاز” ایستاده در بیشه مقدس به عنوان رئیس جمهور نلسون صحبت کرد کلمات “ترمیم آگاهانه از انجیل عیسی مسیح: یک جشن دویست ساله اعلام به جهان است.”

President Russell M. Nelson stands in the Sacred Grove in Palmyra, New York, and looks up while filming the video announcing the new bicentennial proclamation of the Church.
رئیس جمهور راسل M. Nelson می ایستد در بیشه مقدس در پالمیرا, نیویورک, و به نظر می رسد در حالی که فیلمبرداری فیلم اعلام جدید جشن دویست ساله اعلام کلیسا. اعتبار: فکری رزرو, Inc.

“من به یاد داشته باشید قبل از فیلمبرداری آغاز زمانی که رئیس جمهور نلسون نگاه کرد تا فقط برای یک لحظه — اما او با نگاه به آسمان گفت:” رئیس جمهور جونز. “و در آن لحظه من فکر کردم آسمانها واقعا فقط به عنوان به عنوان آنها زمانی که حضرت یوسف در آن بیشه.’

“این یک مناقصه تجربه به شاهد و به احساس روح که وجود دارد به عنوان رئیس جمهور نلسون صحبت کرد و آن کلمات زیبا.”

خواهر بینگهام آن را به نام “تجربه قابل توجه” برای گوش دادن به اعلام “تحویل داده شده توسط ما 95 ساله پیامبر است که قوی و حیاتی است و تمام کلید های پادشاهی….

“من احساس بسیار افتخار به یکی از دو نام رهبران که وجود دارد رعایت در سکوت آرام در احترام در آن محیط زیبا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im