تصویری: پلیس پس از بررسی راننده هل طریق خط معترضان در پرووو, گلوله, گزارش

پروو — تظاهرات علیه خشونت پلیس در پروو در زمان زمان به نوبه خود دوشنبه شب به عنوان یک سفید فورد قیمتها تحت فشار قرار دادند از طریق یک خط از معترضان مسدود کردن ترافیک در تقاطع دانشگاه شمال و مرکز و خیابان و یک گلوله گزارش شده است.

حدود 100 نفر به مرکز در خیابان در روز دوشنبه در اعتراض به خشونت پلیس آخرین تظاهرات در هفته از تظاهرات در سراسر کندوی عسل دولت است. اما آنچه تظاهر کنندگان می گویند یک اعتراض مسالمت آمیز به نظر می رسد به نوبه خود خشونت آمیز با معترضان ادعا اتومبیل های متعدد سعی در رم به آنها و پلیس پروو بررسی گلوله گزارش.

“در حال حاضر ما در این گزارش از برخی از عکس های اخراج بنابراین ما فقط به دنبال آن در حال حاضر گفت:” پروو پلیس گروهبان. Nisha پادشاه.

شاه همچنین گفت: پلیس در حال بررسی یک “اتهام از تظاهر کنندگان که زده بود توسط یک وسیله نقلیه” که دچار جراحات جزئی.

شاه هم بلافاصله با انتشار جزئیات بیشتری در مورد اتهامات.

یک ویدیو از رویارویی با سفید گشت دستگیر شد روزانه, جهان, دانش آموز, روزنامه نگار, Lisi Merkley. در این ویدئو خودرو دیده می شود هل دادن از طریق معترضان در تلاش برای جمع آوری در مقابل آن چیدن سرعت به عنوان آن می رود در حالی که معترضان گریه کردن. حداقل یک نفر به زمین می افتد قبل از SUV سرعت دور.

یکی دیگر از ویدئو های KSL-TV نشان می دهد که به نظر می رسد به یک مرد در یک ماسک با اشاره اسلحه در سمت مسافر سفید گشت که آن را به جلو هل می دهد. با صدای بلند ظاهر صدا را شنیده است و یک فلش است که دیده می شود از هر بشکه از تفنگ است.

بتسی باغچه یکی از معترضان نیز شاهد گردش هل دادن از طریق تظاهرات و درگیری با رانندگان دیگر است.

“در ساعت گذشته شده اند وجود دارد سه تا چهار خودرو شده اند که در تلاش برای اجرا به این گروه از مردم که در حال تجمع در کانون اصلی در پروو” باغچه گفت. “این یک اعتراض مسالمت آمیز به طوری که نوع عمل بی اساس است و به وضوح تلاش برای خشونت.”

باغچه گفت: حضور پلیس در ابتدا نور گفتن Deseret News “من فکر می کنم آنها می توانند تشخیص دهند که این یک اعتراض مسالمت آمیز بنابراین من فکر نمی کنم که آنها بسیار نگران هر نوع غارت و یا صدمه به اموال و یا خشونت.”

در حدود 9:30 p. m. صحنه شد و هنوز هم زمان با اتومبیل در ادامه به درایو را از طریق خطوط از مردم معترض پریدن از روی ماشین ها و هدف قرار دادن ویندوز. تظاهرکنندگان راهپیمایی به پرووو اداره پلیس شدند و ملاقات با ماموران ضد شورش. در میان تماس های پراکنده و تهدید به بازداشت از پلیس به معترضان شعار “دست ها بالا نمی شلیک کنید.”

“مردم صدمه دیده شده است که آسیب دیده و زمان به ترک” فریاد زد: یک افسر با لباس ضد شورش.

“ما شده است صدمه دیده ایم و صلح آمیز” معترضان پاسخ دادند.

اعتراض سازمان را به یک بلند گو حرف زدن و خواست همه به صورت مسالمت آمیز پراکنده فریاد “اگر شما به حمایت از جنبش ما شما را مسالمت آمیز است.”

10 p. m. تنها حدود 10 نفر باقی مانده به عنوان بسیاری از معترضان پراکنده و تنش پختند پایین.

“من پراکنده ارتش من می تواند به شما در حال حاضر پراکنده شماست ؟” یکی از معترضان خواسته پلیس.

“ما به عقب خواهد بود” فریاد زد: دیگر از طریق یک بلند گو حرف زدن. “ما نیاز به انجام این کار نگه دارید و ما در حال رفتن به انجام این کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de