داوود ارزشهای غربی پروژه روز جمعه گفت که صدا از آن به دست آمده از یک ماه ژوئن 2019 رویداد در مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی بخش بیشتر را فراهم می کند شواهدی وجود دارد که زمین های عمومی در معرض خطر بودن به بخش خصوصی واگذار سابق واقیعت ستاره و خدمه خود را از “ضد عمومی زمین افراطیون.”

صورت (pdf) در سوال بود که آمریکایی کشاورزی-زنان سمپوزیوم تحت عنوان “زمین فدرال سیاست: خوب, بد و زشت” که در داخله سیدنی یاتس سالن. مایرون Ebell—بحران آب و هوا-انکار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست انتقال تیم که در خدمت به عنوان رئیس محیط زیست و سیاست انرژی در رقابتی شرکت موسسه—شد سخنران اصلی.

هافپستکسی که با ارزشهای غربی پروژه مشترک این ویدئو توضیح داده شده این سخنان را به عنوان “40 دقیقه درهم و برهم حمله” در آژانس که در آن رویداد در حال وقوع بود.

به عنوان HuffPost گزارش دو سطح مقامات کشور نیز به ایراد سخنرانی در سمپوزیوم: برندا برمن کمیسر اداره احیاء و آندریا Travnicek معاون دستیار وزیر امور زمین و مواد معدنی مدیریت.

Ebell معرفی شد توسط داخلی Deparment را سوزان شانه, معاون, وزیر, سیاست, مدیریت و بودجه است. شانه ضد دولتی در خطر انقراض, گونه عمل می کنند که دشمن را گرفته تا آنجا که $2.1 میلیون از نفت و گاز حق امتیاز در اموال خود را.

در اظهارات Ebell در زمان ابجو بد و کم مایه در زمین و حفاظت از آب و صندوق خدمات پارک های ملی و پیشنهاد دولت “ثابت انگیزه به شکست است.”

خصوصی او روشن ساخته است apporach او مورد علاقه برای زمین های فدرال است. از HuffPost:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“من فکر می کنم راه حل واقعی به سرزمین های فدرال است که در نهایت یا انتقال آنها به آمریکا و یا” او متوقف شد به تصدیق دو مجلس دوستان که پشتیبانی نمی کند گزینه دوم او در مورد به ذکر است “خصوصی آنها قرار داده و آنها را به مالکیت خصوصی.”

او به یک نقطه قدرت ارائه شده است که شامل تمایل خود را—پس از انجام تهمت و دولت—به تضعیف گونه های در معرض خطر عمل می کنند.

HuffPost اضافه شده:

تغییر به زمین در حال حاضر زیر فدرال کنترل Ebell خرابکاری برای قرار دادن یک اسلاید در مورد انتقال و فروش زمین در غرب است. مصمم او اعلام کرد که “راه حل نهایی” بود که پشتیبانی توسط Ken عاج سابق دولت جمهوری نماینده از ایالت یوتا و دیرین رهبر pro-زمین-انتقال حرکت و آمریکا سرزمین های شورای. یوتا-غیر انتفاعی بر اساس آن عاج تاسیس در سال 2012 و رهبری تا سال 2016 طرفداران برای “به موقع و منظم انتقال فدرال اراضی عمومی به مایل متحده برای کنترل محلی که بهتر را فراهم می کند دسترسی عمومی, بهتر, بهداشت محیط و بهتر بهره وری اقتصادی.”

Ebell ستایش داخلی وزیر دیوید برنارد سابق سوخت های فسیلی لابی و deregularly رویکرد است. Ebell همچنین تایید کرد که او می خواهم به ملاقات با برنارد در “احتمال برخورد” در deparment—یک تعبیر غربی ارزش پروژه گفت: می توان شواهدی از برنارد استراتژی برای نگه داشتن راز جلسات خود را با ethicical سوال-نما ارقام است.

“روشن است که فروش و خصوصی امریکا اراضی عمومی شده است بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در دستور کار پس از یک روز. در حال حاضر با اتمام تاریخی rollbacks به زمین های عمومی حمایت تمام در دستور شرکت های بزرگ خود را بگیرید و یاد دهید مماشات با ضد زمین های عمومی افراطیون شده است تا بعد در لیست” گفت: Jayson اونیل معاون ارزشهای غربی پروژه, در بیانیه ای.

“یکی دیگر از این شاخص است که اگر رئیس جمهور تهمت و برنارد داده می شود به اندازه کافی زمان انتقال عمده فروشی و خصوصی سازی از زمین های عمومی اتفاق می افتد در یک چشم بر هم زدن. هنگامی که ما زمین های عمومی از بین رفته اند” او هشدار میدهد: “آنها برای همیشه رفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im