‘نمایش’ ‘الن,’ ‘معرض خطر!’ و ‘Y&R’ برنده شدن در طول روز Emmys

26 ژوئن (فردا) — مشاهده و الن DeGeneres نمایش در میان برندگان در جایزه امی در طول روز’ جایزه مجازی ارائه جمعه.

برنامه به دست آورده و فوق العاده آموزنده و سرگرمی نشان می دهد بحث جوایز بود.

تبلیغات

Kelly Clarkson-که منجر به Kelly Clarkson نشان می دهد — بود به نام فوق العاده, سرگرمی, میزبان بحث نشان می دهد.

امروز نشان می دهد برنده امی برای برجسته نشان می دهد صبح در حالی که در معرض خطر! نام بازی فوق العاده نشان می دهد و آن ستاره الکس Trebek اعلام شد از بازی های فوق العاده میزبان نشان می دهد.

سرگرمی امشب برنده امی برای برجسته, سرگرمی, اخبار, نشان می دهد, Giada سرگرم برنده برای برجسته نشان دادن پخت و پز و مردم را در دادگاه برنده برای برجسته حقوقی/دادگاه نشان می دهد.

جوان و بی قرار بود رای دادند درام برجسته و اعضای بازیگران Jason Thompson و Bryton جیمز برنده برجسته سرب و بازیگر افتخارات بود.

جسورانه و زیبا برنده جوایز بازیگر سرب برای هدر تام و برجسته نوشتن و بیمارستان عمومی به رسمیت شناخته شد به صورت برجسته تیم کارگردانی و برجسته بازیگر نقش مکمل زن برای تامارا براون.

آنلاین Emmys رویداد پخش CBS و جریان بر روی CBS دسترسی به همه با تشکر از ویدئو کنفرانس فناوری در راستای اجتماعی فاصله شیوه در نظر گرفته شده به سرعت گسترش coronavirus.

بحث ستاره شارون آزبورن, شریل Underwood, حوا, Carrie Ann Inaba و ماری i. t. b میزبان این مراسم است.

مجریان و سایر افراد مشهور که به نظر می رسد در طول 2 ساعت برنامه شامل گیل پادشاه, Kelsey Grammer, ملودی, Thomas Scott, Kathie Lee Gifford, Cookie Monster, اسکات ایوانز, Patrika Darbo کوین Frazier, Wayne Brady, Michael Strahan, جیمز رینولدز ژاکلین MacInnes چوب Maurice Benard Kelly Ripa, Ryan Seacrest, Nate برلسون, رو به آفتاب, Hostin و اریک Braeden.

ABC General بیمارستان رفت و به رقابت با یک پیشرو 23 نامزد.

این 14th, زمان مراسم اهدای جوایز پخش CBS. آخرین بار در سال 2011 و رویداد شده است, به صورت آنلاین پس از سال 2016.