وینس قهوه ای استعفا داد به عنوان مربی بیس بال در Foothill


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


وینس قهوه ای که به تازگی خود را به اتمام اورنج کانتی-پیشرو در 24 فصل به عنوان یک بیس بال سر مربی استعفا داد به عنوان Foothill مربی.

قهوه ای, 60, گفت که او در حال خروج مربیگری برای ایجاد زمان برای تماشای فرزندان خود دیلون و Zachary بازی بیس بال.

او یک مربی برای 28 سال و یک سر مربی برای 24 فصل بیش از هر زمان سر مربی در شهرستان است. او تا به حال دو نانامی به بازی در Foothill (سال 1996-2003, 2014-20) و نانامی به بازی در وودبریدگ (1993-94) و توستین (1986-92).

حرفه ای ضبط شد 442-187 و او برنده 14 لیگ عنوان. او 287-127 با نه لیگ عناوین در Foothill.

او تا به حال برنده در پنج دهه 1980, 1990, 2000, 2010 و 2020.

قهوه ای قدیمی ترین پسر دیلون که بازی برای او در Foothill یک پارچ در Cal State فولرتون خواهد شد که در دانشگاه کونکوردیا بعدی فصل بیس بال. قهوه ای جوانترین پسر زکری دانشجوی سال اول است که نقش بیس بال در ویلا پارک ،

“این امر می تواند سخت به اندازه کافی در حال حاضر به دست ژاک بازی در ویلا پارک” براون گفت: “اما سال آینده ما خواهد بود در همان لیگ به ویلا پارک و من می خواهم به رقابت در برابر او. کنکوردیا زمینه ندارد چراغ به طوری که آنها را به بازی بازی در خانه در بعد از ظهر, بنابراین من می خواهم از دست رفته همه Dillon, بازی بیش از حد.”

دیلون است که فارغ از Cal State فولرتون و انتقال به کنکوردیا که ارائه می دهد برنامه استاد او به دنبال. یکی دیگر از پسر تامی سابق همه County فوتبال offensive lineman در ماده Dei نقش در آلاباما.

براون گفت که در چند سال او ممکن است رزومه مربیگری شاید به عنوان دستیار اگر او می یابد وضعیت مناسب.

او ثبت نام را اورنج کانتی مربی سال 2014.

یکی از بازیکنان قهوه ای مربی در توستین شد شاون سبز که رفت به بازی به صورت داجرز.

قهوه ای شروع به فکر کردن در سال گذشته که در این فصل ممکن است خود را آخرین. با این بیماری همه گیر کوروناویروس کوتاه 2020 فصل براون گفت: او در زمان حال در این بهار به در نظر گرفتن آینده خود را.

“من اساسا با استفاده از این شش ماه برای بسیاری از انعکاس و بسیاری از نماز” براون گفت. “یکی از چیزهایی که من بیشتر لذت در زندگی است که در این زمینه و مربیگری. به این فصل گرفته شده دور از سالمندان ما و همه بچه های ما سخت بود.”

براون همچنین یک مدیر ورزشی در دامنه 17 سال و مربی تیم سافتبال برای سه فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>