‘خشونت با شماره دستکاری’: تهمت دستکاری دولت برآورد هزینه های آب و هوا می گوید گائو گزارش

یک حزبی کنگره گزارش سه شنبه منتشر شد نشان می دهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستکاری داده ها برای توجیه deregulating انتشار کربن را به شدت درک هزینه های اجازه می دهد سوخت های فسیلی استخراج و در نتیجه بحران آب و هوا—به ادامه.

دولت پاسخگویی دفتر حزبی تحقیقی از کنگره ایالات متحده نشان می دهد در این گزارش که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تجدید نظر رئیس جمهور سابق باراک اوباما تخمین می زند در مورد “هزینه اجتماعی کربن” برای ایجاد یک تحلیل هزینه منفعت خواهد بود که مطلوب به deregulating قوانین زیست محیطی.

پس از ورود به اتاق در سال 2017, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود مقامات دولت تجدید نظر دولت را محاسبه سیستم به آمده تا با یک تخمین می زنند که خسارت های ناشی از کربن تولید گازهای گلخانه ای خواهد هزینه در ایالات متحده حدود 11 دلار در هر تن کربن تا سال 2050.

دولت اوباما در حال برآورد هزینه خواهد بود 82 دلار در هر تن کربن با در نظر گرفتن زیرساخت های خسارت ناشی از سطح دریا افزایش حوادث آب و هوایی شدید مانند طوفان و آتش سوزی و از دست دادن مردم را در معیشت به, افراطی, موج گرما. مغلوب ساختن پیشی جستن سلف همچنین برآورد هزینه اجتماعی کربن خواهد بود 50 دلار در هر تن تا سال 2020.

دولت آمد با برآورد هفت برابر کمتر از مغلوب ساختن پیشی جستن سلف با شمارش تنها خسارت انجام شده در داخل ایالات متحده و نه در سطح جهان است.

مقامات همچنین با استفاده از محاسبه اقتصادی مورد استفاده توسط هر دو دولت برای تعیین هزینه از بحران شناخته شده به عنوان “نرخ تنزیل”—متفاوت از اوباما در کاخ سفید.

با توجه به GA گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات محاسبات خود “با استفاده از یک محدوده بالاتر از نرخ تخفیف—3 به 7 ٪ — به جای 2.5 تا 5 درصد استفاده می شود برای قبل تخمین می زند که [در نتیجه] در پایین در حال حاضر ارزش است.”

این دستکاری با اشاره به نیویورک تایمز “فرض جامعه باید پرداخت مقدار در حال حاضر برای جلوگیری از آسیب از تغییر آب و هوا به نسل های آینده است.”

بن سیلورمن, آب و هوا و ساختمان های مدیر در بوستون اداره کل محیط زیست به نام تهمت روش “خشونت با شماره دستکاری.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پرده برداری از ده ها تن از مقررات rollbacks از جمله لغو قانون نیاز به شرکت های نفت و گاز به گزارش متان تولید گازهای گلخانه ای; امکان متحده به مجموعه قوانین خود را در مورد کربن تولید گازهای گلخانه ای و نه پس از پاک کردن قدرت برنامه ریزی و لغو یک قانون که تحت آن در کالیفرنیا می تواند خود را تنظیم اگزوز استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای.

سنسور. ماریا Cantwell (D-شستشو.) و تام Udall (D-N. M.) در زمان به رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه برای محکوم کردن رئیس جمهور را “تضعیف” از علم آب و هوا برای بهره مندی از سوخت های فسیلی میباشد.

“می خواهید به چشم پوشی/سرعت بخشیدن به تغییر آب و هوا ؟” توییتی جان لارسون یک خبرنگار PBS Newshour. “دستکاری اعداد تخفیف آینده و دروغ در مورد هزینه ها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن یک مستند تاریخچه دستکاری چگونه دولت فدرال اقدامات آمار به منظور فشار خود را در دستور کار سیاست. در سال گذشته دولت نقل مکان کرد به تغییر تعریف دولت از “فقر” به منظور کاهش تعداد آمریکایی که واجد شرایط برای مواد غذایی و مسکن و سایر کمک های دولت.

در اخیر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به دستکاری اعداد را به نفع خود شده است بر روی صفحه نمایش کامل به عنوان او را علنا به نام برای حرفه ای پزشکی برای جلوگیری از آزمایش مردم برای Covid-19 و شکایت کرده است که گسترده استراتژی تست به ناچار افزایش تعداد موارد شناخته شده این بیماری است.

دانشگاه شیکاگو اقتصاددان مایکل گرین استون به نام رئیس جمهور روش محاسبه هزینه اجتماعی کربن “کاملا سیاسی عمل می کنند.”

“من فکر نمی کنم هر کسی وانمود که این حرکت مورد توجیه” گرین استون گفت: بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>