باکره مدار خاتمه پرتاب موشک پس از انتشار آن را بیش از اقیانوس آرام

25 مه (بی بی سی) — باکره مدار گفت: آن خاتمه داده شود با راه اندازی تظاهرات موشک بعد از ظهر دوشنبه در مدت کوتاهی پس از انتشار آن از بال یک جت 747 بیش از اقیانوس آرام است.

این موشک به نام LauncherOne بود به آتش موتورهای آن در هوا برای اولین بار به عنوان شرکت توسعه یک روش جدید برای ارسال ماهواره به مدار است.

جت منتشر موشک فقط پس از 3:50 p. m. اما این شرکت اعلام کرد این ماموریت متوقف شد در مدت کوتاهی پس از آن فوری و بدون توضیح.

بعد از آن در بعد از ظهر باکره مدار پرسیدم Launcher یکی حفظ ثبات پس از انتشار و ما مشتعل ما اول دولت موتور NewtonThree. آنومالی پس از آن رخ داده است در مرحله اول پرواز.

“ما باید یاد بگیرند که بیشتر به عنوان مهندسین تجزیه و تحلیل کوه از داده های ما جمع آوری شده است.”

خدمه در هواپیما امن بود و به خانه بازگشت با توجه به شرکت.

باکره, مدار, خصوصی متعلق به ریچارد برانسون, باکره گروه در نظر دارد به استفاده از موشک برای راه اندازی تجاری و یا دولت های ماهواره. راه اندازی از یک جت به معنی این شرکت می توانید راه اندازی از هر گونه تایید فرودگاه نه فقط از پرتاب موشک پد.

راه اندازی از یک جت شناخته شده است به عنوان یک افقی راه اندازی. باکره مدار گفت: تلاش شد برای اولین بار افقی راه اندازی به صورت یک مایع سوخت مداری کلاس موشک.

هنگامی که در فضا موشک قرار بود به انتشار یک ماهواره کوچک که انتقال داده ها به زمین و سپس ترک با توجه به باکره مدار.

که قادر به پرتاب موشک از فرودگاه بدان معنی است که شرکت می تواند به “تکثیر شوند یک ماهواره صورت فلکی بسیار به سرعت قرار دادن آنها به مدار دقیقا در زمان مناسب و مکان آنجا که ما می تواند از بسیاری از مکان” گفت: Stephen Eisele, باکره, مدار معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار.

“ما حتی می تواند کمک به دولت جایگزین ماهواره به سرعت اگر آنها زدم با بازیگر بد,” Eisele گفت.

باکره مدار در تلاش است به منظور توسعه یک سیستم از زیر بال موشک در نظر گرفته می شود ارزان تر و انعطاف پذیر تر از آن بیشتر شبیه رقیب. که توسط نورث روپ گرومن را زیر بال سیستم به نام پگاسوس (Pegasus) است که برای اولین بار راه اندازی شد در سال 1990.

اخیر Pegasus ماموریت های انجام شده و برچسب قیمت بیش از 40 میلیون دلار در هر راه اندازی در حالی که باکره مدار به دنبال در یک قیمت 10 میلیون دلار به 12 میلیون دلار در هر ماموریت.

باکره مدار کار کرده است در حال توسعه LauncherOne سیستم برای مدت پنج سال با صدها تست-اخراج از آن NewtonThree موتور و دو ده تست پرواز جت به نام کیهانی ،

این موشک طراحی شده است برای حمل نسبتا کوچک محموله کمی بیش از 650 پوند به فضا است. مقایسه یک SpaceX Falcon 9 rocket می تواند بیش از 50 ، 000 پوند به فضا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im