مجازی اردوهای تابستانی یک پاسخ بزرگ به بچه ها تابستان خستگی

اکثر دانش آموزان باید یک ماه یا بیشتر قبل از رفتن به کلاس در بعضی از فرم یا دیگر. و از آنجا که تعداد زیادی از مدارس بسته در اوایل به دلیل رمان coronavirus پدر و مادر تا به حال زمان بسیار بیشتر از تابستان معمول به پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن بچه ها مشغول است.

اگر شما در حال جستجو برای یک راه برای آموزش و سرگرم کردن کودکان خود را در حالی که تابستان باد کردن آن را خیلی دیر نیست به ثبت نام برای برخی از مجازی اردوهای تابستانی. این عرضه از شناخته شده سازمان به صورت کاملا رایگان و هنوز باز برای ثبت نام.

بی شماری وجود دارد اردوهای تابستانی برای کودکان و نوجوانان آنلاین در سال 2020 اما بسیاری از آنها از قبل ضبط شده آموزش برای بچه ها به تماشای و آیا در راحتی خود را. WildEarth را safariLIVE ضربات آن را تا درجه یک با در نظر گرفتن کودکان و نوجوانان همراه در سافاری آفریقایی پخش در زمان واقعی است. کودکان می توانند ارتباط برقرار کردن با بازی رنجرز به عنوان آنها سر در جستجوی رومینگ رایگان حیوانات. Safaris اتفاق می افتد هر روز از هفته را در طلوع و غروب خورشید در آفریقا و به طور کامل unscripted و غیر قابل پیش بینی. ماجراهای اتفاق می افتد در چند آفریقای جنوبی ذخایر و آخرین 45 دقیقه به فعالیت پرش در اطراف در میان مکان های مختلف. کودکان و نوجوانان می توانید سوال بپرسید در مورد آنچه آنها را ببینید که می تواند شامل فیل ، گورخر و بز کوهی و بیشتر. من کوک به یکی از سافاری و دیدم کفتار, meerkats hippos و دو شیر در حدود 20 دقیقه است. بازی رنجرز روایت کل صفری پاسخ دادن به سوالات و بزرگ بازی-بازی بازی توضیحات. من می توانستم به تماشای برای ساعت.

و اگر برنامه ریزی سافاری نیست به اندازه کافی علاقه مندان به حیات وحش می توانید لحن در هر زمان به Djuma سد Cam. این دوربین است که همیشه زنده است و در مجموعه محبوب سوراخ آب که در آن حیوانات مانند را ببینید. دوربین تابه و زوم با یک میکروفون بسیار حساس و مادون قرمز قابلیت های. داوطلبان از سراسر جهان به نوبت از راه دور کنترل دوربین. آنها دائما به دنبال جنبش و به دنبال پرندگان و یا حیوانات و بزرگ آنها را به بینندگان بهترین ضربه ممکن است. این دوربین شده است, پخش زنده از این نقطه از سال 1998 است.

در حالی که WildEarth می گوید این اجازه می دهد تا “جامعه ما به خوب و بد و زشت از آنچه واقعا در طبیعت” همچنین می گوید آن اجتناب بیش از حد گرافیک محتوا. بنابراین والدین نباید نگران چیزی ظاهر آنها نمی خواهند بچه های خود را برای دیدن.

برای ماشین و کامیون, عاشقان اتمام جام جم هیولا مجازی اردوگاه اتفاق می افتد جولای 17-31. هر روز کودکان و نوجوانان را به شرکت در فعالیت های مختلف از جمله صنایع دستی و دستور العمل و فیزیکی بازی. هیولا جم ارائه می دهد یک لیست تامین به طوری که بچه ها می توانید سهام تا در همه چیز آنها نیاز قبل از شروع به اردوگاه. این لیست شامل همه چیز شما به احتمال زیاد در اطراف خانه مانند نشانگر خاک و چوب شور و مخلوط کن. بدون حتی دانستن اینکه چرا بچه ها نیاز آن تامین آن را برای تلفن های موبایل سرگرم کننده است ، برخی از این فعالیت ها عبارتند از: طراحی یک هیولا جم کامیون, ساخت یک آهنگ به reenact هیولا جم لحظات و چیزی به نام قهرمان اسموتی.

برای مجازی اردوگاه تابستانی با پاداش ممکن است برای تکمیل تکالیف به اردوگاه گوگل امتحان کنید. ثبت نام برای دریافت دو هفته از فعالیت های تعاملی و تکالیف است. این طراحی شده است برای کودکان و نوجوانان بین سنین 8 و 18 و گاهی شکسته شده و ارشد گروه های سنی با چالش های مختلف.

مجازی کمپ می توانید انتظار برای نقاشی, نوشتن, کد, طبخ و حتی تبدیل شدن به قصه گوهای. آنها می توانند در تکمیل تکالیف به عنوان سریع و یا به عنوان آنها می خواهند اما باید تا پایان ماه ژوئیه 25 به واجد شرایط برای فروشگاه. بچه ها که کامل همه چیز را مهلت می تواند فرصتی برای جلسات و دوره های آموزشی با YouTube creators, دریافت e-گواهینامه ها و کسب جوایز.

یک مثال از انتساب وظایف کودکان و نوجوانان با کاوش در آبهای هند با استفاده از یک تور با راهنما در Google Earth. پس از آن آنها نیاز به رنگ کاری ها یک PDF از شاهکار خود را و سپس به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد حفاظت از آب. هر کسی که شرکت را نیز آموزش نکات ایمنی به اینترنت به کمک به آنها را به ماندن آنلاین ایمن و بیشتر شهروندان دیجیتال.

پدر و مادر را بدون نیاز به ترس هنگامی که در تلاش برای پیدا کردن, آموزشی, فعالیت های سرگرم کننده برای کودکان و نوجوانان به عنوان بادها در تابستان پایین. مجازی رایگان اردوهای تابستانی هستند پاسخ مناسب به هر بچه ادعاهای بی حوصله بودن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>