ویروس ترس بستن فرانسه مشهور لوور موزه

پاریس — گسترش coronavirus اپیدمی تعطیل فرانسه موزه لوور در روز یکشنبه با کارگران که گارد مشهور خود گنجینه ای از آثار ترس از آلوده شدن توسط موزه جریان از گردشگران از سراسر جهان است.

تقریبا سه چهارم از موزه لوور را 9.6 میلیون بازدید کننده در سال گذشته از خارج از کشور. جهان محبوب ترین موزه استقبال دهها هزار نفر از طرفداران روزانه در پاریس.

“ما بسیار نگران هستند چرا که ما بازدید کنندگان از همه جا” گفت: آندره Sacristin یک لوور کارمند و نماینده اتحادیه.

“خطر بسیار, بسیار, بسیار عالی,” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی. در حالی که وجود دارد هیچ شناخته شده عفونت ویروس در میان موزه 2,300 کارگران “این تنها یک سوال از زمان” او گفت:.

بیانیه ای کوتاه از موزه لوور گفت: جلسه هیات مورد ویروس پيشگيري را متوقف موزه از باز کردن به عنوان برنامه ریزی شده صبح روز یکشنبه.

در میان متناوب باران خواهد-بود منتظر بازدید کنندگان برای داخل و اما موزه لوور بعد اعلام کرد که آن را نمی خواهد باز در همه روز یکشنبه.

در میان بازدید کنندگان نا امید شد چارلز لیم از سنگاپور. او و همسرش جانت انتخاب پاریس برای جشن اولین سالگرد عروسی و خرید بلیط در پیشبرد برای موزه لوور به “مونا لیزا” و دیگر آثار معروف. او در وبسایت خود در توییتر از صف های طولانی انتظار مردم برای دریافت در.

“ما منتظر برای حدود 3 ساعت قبل از دادن” او گفت: آسوشیتد پرس. “این فوق العاده ناامید کننده است.”

خاموش به دنبال یک دولت فرانسه تصمیم روز شنبه به ممنوعیت داخل سالن اجتماعات بیش از 5000 نفر است.

Sacristin گفت: اندازه گیری جدید ممنوعیت بزرگ داخل سالن اجتماعات تشدید ترس از موزه لوور کارگران است که آنها ممکن است در معرض خطر آلودگی است. لوور کارکنان شد و همچنین در مورد موزه کارگران از شمال ایتالیا که تا به حال به این موزه برای جمع آوری آثار لئوناردو داوینچی است که قرض داده برای یک نمایشگاه بزرگ است.

ایتالیا با بیش از 1600 coronavirus موارد و 34 مرگ و میر شده است کانون شیوع بیماری در اروپا است.

فرانسه مطرح شده آن تعداد موارد گزارش شده به 130 روز یکشنبه 30 بیشتر از روز قبل. بیش از نیمی از فرانسه مناطق در حال حاضر حداقل یک مورد و بيماران شامل یک در این جزیره کارائیب از جزیره گوادلوپ, برای اولین بار در فرانسه به سرزمین های خارج از کشور. دو نفر با این ویروس فوت کرده اند در فرانسه و 12 را بهبود مدیر ملی سلامت سازمان جروم Salomon روز یکشنبه گفت.

ترین مورد می توان به رشد خوشه های سراسر کشور و یا برای افرادی که سفر به ویروس-مناطق ضربه اما مقامات در حال بررسی 23 مورد که منشاء هنوز روشن نشده است.

جلسه دیگری در مورد ویروس پیشگیری در موزه لوور است که برای برنامه ریزی روز شنبه بین نمایندگان اتحادیه ها و موزه های مدیریت.

Sacristin که خواهد شد در نظر گرفتن بخشی گفت: موزه بازدید کنندگان باید در معرض چک های بهداشتی برای محافظت از کارکنان و اگر هر یک از موارد coronavirus آلودگی را تایید کرد “و سپس به موزه باید بسته شود.”

کارگران خواسته اند برای ماسک برای توزیع شود اما تا کنون داده شده است تنها یک الکل بر اساس راه حل برای ضد عفونی کردن دست خود را, او گفت:.

“که نیست لطفا با ما در همه,” او گفت:.

نماینده اتحادیه مسیحی Galani سوال که چرا لوور تحت پوشش نمی باشد جدید ممنوعیت بزرگ داخل سالن اجتماعات گفتن AP “شما را به راحتی پذیرفت که در موزه لوور است که یک فضای محدود و که آن را دریافت بیش از 5000 نفر در روز است.”

وزیر فرهنگ و ارشاد فرانک Reister استدلال در فرانسه-اطلاعات رادیو که لوور بازدید کننده حرکت از یک اتاق به اتاق که حاضر نیست همان خطر به عنوان یک بسته سالن کنسرت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de