زندگی عرصه کارمندان برای دریافت کمک های مالی از خانواده میلر رودی Gobert همراه با ‘نوآورانه’ فرصت اشتغال

سالت لیک سیتی — با تشکر از کمک های مالی سخاوتمندانه و خلاق همکاری گسترده زندگی عرصه نیروی کار به طور ناگهانی خاموش ساعت پس از بازی و حوادث وجود دارد به تازگی به تعویق افتاد, به زودی دریافت کمک های مالی و اشتغال موقت فرصت منابع متعدد گفته اند Deseret News.

کمی بیش از 1000 پاره وقت عرصه کارمندان — که همه چیز را کلیک کنید برای بازی ها, کنسرت ها و رویدادهای دیگر — باید بودجه اضافی قرار داده شده در چک های بعدی خود را با تشکر از کمک های مالی از گیل میلر میلر خانواده و یوتا جاز مرکز رودی Gobert با توجه به منابع.

این کمک های اقتصادی توزیع خواهد شد به همان اندازه — مقدار نامعلومی به کارکنان در این عرصه را به طور موقت بسته و کارگران در حال furloughed به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به تعلیق از NBA فصل و به تعویق افتادن برنامه ریزی شده سرگرمی.

جاز مرکز رودی Gobert به تازگی متعهد $500,000 در COVID-19-مربوط به کمک های, از جمله $200,000 برای پاره وقت آرنا, کارکنان, روز پس از اخبار بی خانمان که او می خواهم قرارداد COVID-19 در اوایل این ماه. علاوه بر این داناون Mitchell, که همچنین این ویروس اهدا بودجه برای تامین وعده های غذایی سالم برای کودکان در گرانیت منطقه مدرسه در حالی که مدارس تعطیل هستند در طول بیماری همه گیر.

در یکی دیگر از ژست بشردوستانه the Millers خواهد شد بیش از بازی Gobert را $200,000 سهم برای کمک به عرصه کارکنان با توجه به منابع.

“خانواده ما سپاسگزار سخاوت از بازیکنان ما و تعهد خود را به جامعه ما” گیل میلر مالک و رئیس هیئت لری H. Miller گروه از شرکت ها گفت: Deseret News. “ما بازی شب همکاران در این عرصه تبدیل شده اند مانند خانواده — بسیاری از آنها کار کرده اند با ما از عرصه اول باز به عنوان دلتا مرکز.”

منابع گفته اند که برخی از کارکنان ممکن است را انتخاب کنید به چشم پوشی از کمک به کمک به کسانی که در شرایطی که به آن نیاز دارید بیشتر.

زندگی عرصه متعلق به خانواده میلر نیز اهدا 1000 پوند از مواد غذایی که در غیر این صورت جان به جامعه کاتولیک خدمات.

در حال لری H. Miller گروه از شرکت ها است که در آستانه ایجاد یک فرایند کارآمد است که ارائه خواهد شد به طور موقت شغل برای کارگران پاره وقت از میدان جنگ و توقیف Megaplex تئاتر که در حال حاضر در خارج از محل کار به دلیل COVID-19 بحران است. LHM با همکاری یوتا فرمانداری یوتا بخش از نیروی کار, خدمات, خرده فروش, انجمن ها و انواع شرکت ها با اشتغال موقت نیاز به این کار موقت فرصت اتفاق می افتد که به زودی و به آسانی به عنوان امکان پذیر است.

“یوتا روح همکاری و نوآوری چیزی است که باعث می شود کشور ما منحصر به فرد به خصوص در دوران این” یوتا سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Spencer J. Cox گفت: Deseret News. “هنگامی که کسب و کار مانند لری H. Miller گروه از شرکت ها به دنبال خلاقانه همکاری با دیگر کسب و کار و همچنین به عنوان دولت ما ارائه دهندگان ما در مجموع افزایش جزر و مد به ارائه فرصت ها برای کسانی که به دنبال اشتغال و کسانی که باید به سرعت به استخدام. هر گام می تواند ما را به پل شکاف و حفظ Utahns شاغل هستند کلید برای حمایت از اقتصاد ما را از طریق این زمان بی سابقه.”

یک هفته پس از NBA به سرعت به تعویق افتاد آن فصل 16 Megaplex تئاتر در ایالت یوتا و نوادا به طور موقت به حالت تعلیق عملیات چهارشنبه گذشته در پایبندی به توصیه های مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و سلامت دیگر کارشناسان ایمنی. که در سمت چپ صدها نفر از کارکنان — در علاوه بر این به کسانی که در این عرصه — بدون یک منبع درآمد.

“ما در 20 سال گذشته از عامل سینما ما هرگز بسته شده و این سخت است برای همه ما” میلر گفت. “ما عشق ما کارکنان و سپاس از صبر و شکیبایی خود را به عنوان ما را از طریق این چالش های بی سابقه ای. ما نگاه به جلو به زمانی که ما می توانیم همه با هم دوباره استقبال از مهمانان ما به عرصه و تئاتر.”

زیرا هیچ کس نمی داند چه مدت اجتماعی فاصله توصیه خواهد شد در اثر LHM سازمان متعهد به پیدا کردن خارج از جعبه راه حل برای کمک به بخش تایمر در راه های متعدد. که شامل disbursing کمک مالی از, کمک های مالی, محل اضافی فرصت های اشتغال و ارائه کارآمد مسیر به سمت صندوق بیکاری و خدمات در صورت نیاز.

ایده این است برای ارائه کمک در هر راه ممکن در این منحصر به فرد و دشوار بحران است.

“همانطور که ما سالن به سرعت بسته شده در طول هفته گذشته ما کار کرده اند سخت در راه حل های نوآورانه برای ما باور نکردنی پاره وقت کارکنان بسیاری از آنها تکیه بر ساعت کار می کنند در این عرصه و در تئاتر ما” جیم اولسون رئیس جمهور از یوتا جاز و از LHM ورزش و سرگرمی گفت: Deseret News. “اگر و ممکن است که در آن ما می خواهیم به منظور تسهیل فرصت های به پل آنها را تا زمانی که جاز بسکتبال گرداند و ما تئاتر بازگشایی شده است. علاوه بر این ما در حال بررسی بر روی آنها به طور منظم برای کمک به هر کجا که ما می توانیم.”

فایل: مردم پرونده به زندگی خانه هوشمند آرنا در شهر سالت لیک در 20th annual ما مراقبت – سهم ما از شکرگزاری وعده غذایی در روز دوشنبه, نوامبر. 19, 2018. کمی بیش از 1000 پاره وقت آرنا کارکنان خواهد شد که بودجه اضافی قرار داده شده در چک های بعدی خود را با تشکر از کمک های مالی از گیل میلر میلر خانواده و یوتا جاز مرکز رودی Gobert با توجه به منابع. این کمک های اقتصادی توزیع خواهد شد به همان اندازه — مقدار نامعلومی به کارکنان در این عرصه را به طور موقت بسته و کارگران در حال furloughed به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.
اسکات G Winterton, Deseret News

نیروی کار راه حل این است که یک رویکرد جدید — و یکی که همچنین می تواند کمک به افزایش یوتا اقتصاد.

در اصل LHM گروه را به عنوان یک نیروی کار شرکت خدمات ارائه تمایل همکاران برای شرکت هایی مانند آمازون و یا اسمیت که هر دو باید به اطلاع عموم نیاز به هجوم در کارگران موقت. این شرکت ها خواهد پرداخت LHM برای کار و کارمندان جبران خواهد از طریق خود را به طور منظم حقوق. این سرویس خواهد بود رایگان برای کارکنان. زمانی که عرصه بازگشایی کارکنان را به بازگشت به شغل قبلی خود را.

جان Pierpont, مدیر اجرایی, یوتا, وزارت نیروی کار و خدمات آن را به نام “بسیار نوآورانه و خلاق با رویکرد” که او را دیده اند و نه در 28 سال در DWS. او امیدوار سایر صنایع و کسب و کار خواهد شد و استفاده از آن به عنوان یک مدل برای حفظ Utahns فعال در نیروی کار.

نه تنها این رویکرد ارائه دستمزد-درآمد فرصت برای LHM کارکنان, اما آن را نیز به سهولت بسیار زیاد بار که قرار داده شده در DWS. دولت نیروی کار و خدمات شده است و با بمباران نرخ بیکاری در پی coronavirus تکثير و تأثیر منفی آن بر روی ناگهان کتک اقتصاد است.

“ما تا به حال مقدار قابل توجهی از UI (بیمه بیکاری) ادعا می کند به سیستم ما. من فکر نمی کنم ما دیده می شود یک عدد به عنوان بزرگ به عنوان این هفته” Pierpont گفت. “اگر ما کارفرمایان همکاری و کار در این راه از صنعت به صنعت این امر جلوگیری مردم از نیاز به رفتن نرخ بیکاری و کمک به حفظ منابع مالی آن برای افرادی که واقعا به آن نیاز دارید.”

Pierpont اشاره کرد وجود دارد 30,000 شغل در حال حاضر باز از طریق این بخش از نیروی کار و خدمات در دسترس از طریق jobs.utah.gov سایت — و معتقد است که شماره می تواند دو برابر شود اگر بیشتر شرکت خواهد با استفاده از دولت از سیستم. اگر چه بیکاری وجوه می تواند به طور موقت خالص ایمنی کارگران می تواند کسب پول بیشتر به نیروی کار. به همین دلیل Pierpont موجب اقتدار LHM رهبری برای تلاش برای ساده کردن فرایند گرفتن کارکنان به کار می کنند.

Pierpont نمی بینم هر گونه موانع عمده در راه گرفتن LHM مدل بالا و در حال اجرا در آینده نزدیک.

“در حال حاضر آن را فقط بدانند مکانیک,” او گفت:.

“سازمان ما متمرکز شده است در حال توسعه یک برنامه برای کمک به ما وقت کارکنان منفی نهفته COVID-19. در کوتاه مدت میلر خانواده و رودی را سخاوتمندانه سهم در حال کمک به” استیو Starks مدیر عامل لری H. Miller گروه از شرکت ها گفت: Deseret News. “ما در حال بررسی نوآورانه و همکاری با وزارت نیروی کار خدمات موثر است که پیوند ما پاره وقت همکاران برای باز کردن شغل در جامعه است. این روش کمک خواهد کرد که کارکنان ما به دنبال کار اضافی در حالی که همچنین ارائه دسترسی به نیروی کار موقت به شرکت در دولت نیاز به کمک فوری.”

(شایان ذکر کارفرمایان و کارکنان در خارج از LHM گروه از شرکت ها که متاثر شده اند COVID-19 منابع موجود در دولت jobs.utah.gov سایت. همچنین توصیه می شود که furloughed و گذاشته و کارکنان به دنبال کمک های بیکاری باید با پر کردن آنلاین نرم افزار قبل از تماس یا مراجعه به دفتر در فرد است.)

تمام 30 تیم NBA در حال تدوین برنامه ای برای جبران دستمزد کارکنان که آسیب دیده اند و همه گیر با توجه به لیگ یک منبع که گفت: یوتا در حال حرکت است به لحاظ مالی کمک به کارگران آن در همان سرعت به عنوان سازمان های دیگر.

“یوتا است که انجام درست آن مردمی است و پله های” لیگ یک منبع آشنا با موسیقی جاز برنامه گفت: Deseret News.

جاز مقابل دفتر شده است در تماس منظم با کمیسر NBA آدم نقره و انواع شاخه های انجمن در طول چند هفته گذشته با همکاری نزدیک با اتحادیه به شکل از چگونه به بهترین مراقبت از سلامت کارکنان و امور مالی.

یوتا مدیریت شده است در یک وضعیت پیچیده پس از آن بازی در شهر اوکلاهما لغو شد درست قبل از tipoff در مارس 11 بعد از Gobert را coronavirus آزمون برگشتم مثبت است. آن ناشناخته اگر همه ستاره مرکز اولین بازیکن NBA به قرارداد این بیماری اما او شد “بیمار صفر” در یک معنا پس از اولین ورزشکار از لیگ علنا به نام آلوده شده اند.

متعاقب آن 48 ساعت به یک گردباد برای جاز سازمان آن را به عنوان کار دست در دست با NBA دفتر فرماندار و با سلامت و پزشکی در حالی که مقامات اداره coronavirus آزمون به سفر و پس از آن هماهنگی برنامه های سفر تعلیق از بازی و حتی در عمق تمیز کردن و مایع از زندگی میدان جنگ است.

هر چند برخی از مردم شده اند از مهم Millers نه اعلام عمومی یا داخلی است که آنها را کمک به خود پاره وقت کارکنان در عرصه یک منبع آشنا با این وضعیت گفت: خانواده و سازمان می خواستم مطمئن شوید که تمام تدارکات برای اولین بار در محل.

“Millers می خواستم برای انجام آن راه حق” این منبع گفت: Deseret News. “آن را مانند یک سیال وضعیت است.”

تا کنون کارکنان از جمله ushers کسانی که در امتیازات فروشندگان وادار سازد و امنیت و خدمه که انتقال چوب جنگلی دادگاه به یک کنسرت طبقه در وسط شب از دست رفته ساعت از چهار حالت تعلیق در NBA بازی (New Orleans, ممفیس, لس آنجلس لیکرز و مینه سوتا) و به تعویق افتاد پست مالون کنسرت که صورت گرفته شنبه شب. سه کنسرت برنامه ریزی شده در عرصه — Celine Dion (26 مارس), JoJo سیوا (مارس 27) و شر (28 آوریل) — شده است به تعویق افتاد. آن را نیز ناشناخته زمانی که و یا اگر 2019-20 NBA فصل خواهد شد و چه خواهد شد به حوادث بعد از آن در بهار و یا تابستان که کارکنان را به کار قرار داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im