ولادیمیر پوتین پشت پیشنهاد تنظیم مجدد ریاست جمهوری روسیه محدودیت مدت

مارس 10 (UPI) — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز سه شنبه حمایت قانونی که تغییر ریاست جمهوری این کشور مدت محدود اجازه می دهد او را به اجرا به صورت اضافی دو نظر.

فضانورد سابق Valentina Tereshkova پیشنهاد اصلاح قانون اساسی است که تنظیم مجدد روسیه کنونی, محدودیت مدت که محدود کردن رئیس جمهور برای دو دوره متوالی شش سال نظر.

اصلاح خواهد تنظیم مجدد پوتین در حال حاضر تعداد دو شرایط بازگشت به صفر اجازه می دهد او را به اجرای مجدد انتخابات است.

پوتین صحبت کرد قبل از قانونگذاران در دومای دولتی مجلس فدرال مجمع گفت که او گفت که او نمی خواهد حمایت کامل حذف محدودیت مدت ریاست جمهوری است که در Tereshkova پیشنهاد اما حمایت از ایده بازنشانی مدت محدود کردن اعداد.

“من هیچ شکی ندارم که روزی خواهد آمد که عالی قدرت ریاست جمهوری خواهد بود به طوری که انسان اگر من ممکن است می گویند که آن را نمی خواهد متصل به یک فرد خاص” او گفت:. “اما این است که دقیقا چگونه آن را در ما سابقه قبلی و ما باید این را به حساب.”

نمایندگان مجلس با رای به تصویب قانون آن نیز خواهد شد قرار داده شده در سراسر کشور رفراندوم قانون اساسی برای رای دهندگان در آوریل 22.

پوتین گفت: همه پرسی نیز می تواند مهم برای عبور از قانون اما گفت که مهم است که برای یک رئیس جمهور برای اطمینان از این کشور تکاملی و توسعه است که این مهم برای کشور به تغییر روش دولت در عمل بیش از حد به سرعت.

“ما تا به حال به اندازه کافی انقلاب,” او گفت:.

پوتین در این کشور طولانی ترین خدمت رهبر پس از جوزف استالین و قبلا اجتناب شود به دو دوره محدود توسط به طور موقت عبور ریاست جمهوری به حمایت او دیمیتری مدودف بین سال های 2008 و 2012.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de