آموزش حرفه ای باعث باز گشت

در جایی در امتداد راه کالیفرنیا مدارس دولتی شیفته شد با این تصور که همه دانش آموزان خواهد شد — و یا حداقل باید — به دست آوردن مدارک تحصیلی از دانشگاه های چهار ساله.

مدرسه محلی مناطق اغلب به تصویب رسید کالج-آمادگی-برای-همه سیاست ها و در انجام این کار denigrated و اغلب حذف شده چه زمانی به نام آموزش فنی و حرفه ای — کلاس های آماده سازی دانش آموزان برای مفید و اغلب شغل پرسود در جهان واقعی است.

این بدیهی است که هر دانش آموز است که استعداد و علاقه به گذراندن چهار سال یا بیشتر به دنبال مدرک کارشناسی اما مقامات آموزشی درمان آن نمی کالج-تمایل به عنوان شهروندان درجه دوم.

یکی از دلایل: آن را بسیار کمتر استرس زا برای معلمان و مشاوران برای گفتن پدر و مادر است که فرزندان خود را می تواند وکلا یا پزشکان نسبت به نشان می دهد که آنها ممکن است به نحو بهتر و شادتر برای تبدیل شدن به خودرو مکانیک یا ساخت و ساز کارگران است.

در طول زمان که نگرش منجر به چه شد بسیار بالا نرخ ترک تحصیل و محروم کالیفرنیا از کارگران ماهر آن نیاز به تابع.

همه سیاسی سر و صدا در مورد حل کالیفرنیا مزمن کمبود مسکن به معنی هیچ چیز به عنوان مثال اگر ما به اندازه کافی نجار و لوله کش و برق و سایر ماهر کارگران ساختمانی.

دیر کسانی در دفتر سیاسی شروع به رسمیت شناختن است که کالج برای همه سیاست های کوته بینانه و بی رحمانه است. فنی و حرفه ای آموزش و پرورش تغییر کرده است “حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش” (CTE) و شروع به دیدن یک رنسانس در مدارس و کالج ها.

این سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا است که به گونه ای خستگی ناپذیر با اشاره به اقتصادی خطر ناشی از بلندی کمبود تحصیلکرده و آموزش دیده و کارگران در یادداشت های اخیر یک نشریه که “قانونگذاران کالیفرنیا ساخته اند بزرگ دولت سرمایه گذاری — در مجموع بیش از 1 میلیارد دلار در طول پنج سال گذشته به حمایت و گسترش حرفه ای آموزش و پرورش است. به عنوان ارائه دهنده اولیه آموزش حرفه ای در ایالت کالیفرنیا کالج سیستم دریافت کننده سرمایه گذاری زیادی در این منطقه و ایجاد خود را از نیروی کار قوی’ برنامه ایجاد کرده است در جریان منبع تامین مالی برای ادامه این کار است.”

کالج درگیر شد, پاسخ به مطالبات از کارفرمایان و کار به دنبال فارغ التحصیلان دبیرستان به دلیل CTE بود که کاهش و یا حذف در بسیاری از مدارس بالا است.

برخی از مدارس در حال پریدن به عقب به بازی اما سخت تقلا چون CTE گران است به ارائه اغلب نیاز به تخصصی ساختمان و تجهیزات و به همین دلیل مربیان باید هر دو ماهر و قادر به دست آوردن دولت گواهینامه آموزش.

پتانسیل CTE برای تبدیل زندگی نشان داده شده است در مقاله اخیر در مورد آنچه اتفاق می افتد در فرزنو و دیگر San Joaquin Valley جوامع است که نرخ بالای بیکاری و فقر در سطح دبیرستان است که می آموزد مکانیک.

“در اخیر روز مدرسه در فرزنو فرناندو Valero تعمیر یک 32,000-پوند دیزل کامیون با شکست سنسور” Fresno Bee خبرنگار Cresencio رودریگز-Delgado نوشته در مقاله ای برای کالیفرنیا تقسیم رسانه ها همکاری. “سپس او خزید زیر کامیون دیگر قبل از بلند کردن آن با یک جک سوسماری. صبح مدرسه کار خود را در سمت چپ دست های سیاه و سفید از گریس.

“و روز او فقط گرفتن آغاز شده است.

“بعد از ناهار Valero چپ دانکن پلی تکنیک دبیرستان و رهبری برای یک کار که در آن او پرداخت می شود به عنوان یک کارمند به طور منظم. بسیار شبیه به کلاس درس خود کار او با این نسخهها کار با تکنسین های تعمیر کامیون ها برای مشتریان محلی است.”

رودریگز-Delgado به ذکر است که 45 درصد از فرزنو Unified School District دبیرستان دانش آموزان در کلاس CTE “از جمله پزشکی تولید و سنگین حمل و نقل. مسیر افشای دانش آموزان به دنیای واقعی صنعت کار می کنند و برخی مانند والرو در حال پیدا کردن شغل در حالی که در مدرسه است.”

دانش آموزانی که تمایل و استعداد به دست آوردن درجه چهار سال باید برای آن آماده شود. اما کسانی که با منافع دیگر و استعداد باید به همان اندازه حمایت و تشویق خود را به خاطر و ماست.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر