رای: جنوب کالیفرنیا پسران ورزشکار این هفته (Feb. 28)

هر هفته از نشریات به جنوب کالیفرنیا اخبار گروه 11 خواص (اورنج کانتی ثبت نام L. A. روزانه اخبار مطبوعات-شرکت San Gabriel Valley Tribune, ساحل طولانی Press-Telegram روزانه نسیم سان برناردینو خورشید بولتن روزانه راند روزانه آمار, آمریکا, اخبار روزانه و پاسادنا-ستاره نیوز) معرفی ورزشکاران این هفته برای منطقه مربوطه خود را.

هر نامزد وارد شده است به طور کلی جنوب کالیفرنیا ورزشکار این هفته شهرستان گسترده رای دادن.

با کلیک بر روی لینک های زیر کلیک کنید روزنامه ورزشکار نام به عنوان خوانده شده در مورد عملکرد خود را از هفته گذشته و پس از آن رای که شما فکر می کنم که بهترین ورزشکار این هفته است.

خوانندگان مجاز به رای دادن چند بار. رای گیری نیمه شب به پایان رسید اما نهایی بالغ نیست همیشه بلافاصله منعکس شده با توجه به پردازش.

دختران ورزشکار این هفته رای گیری

کلی برنده اعلام خواهد شد در روز جمعه ، 28

رای گیری و نظرسنجی در پایین صفحه.

TJ Wainwright Westchester: Wainwright به ثمر رساند و 16 امتیاز و آمار شش کلید پرتاب آزاد در سه ماهه چهارم Westchester را 56-44 CIF L. A. شهرستان بخش, باز, بخش نیمه نهایی پیروزی بر شاه/به خود جلب کرد.

Guillermo Angulo, Ganesha: Angulo سه گل به ثمر رساند و در هفته گذشته در پیروزی 3-0 برابر انتاریو مسیحی و پاسادنا پلی در یک چهارم نهایی و نیمه نهایی به ترتیب از CIF-SS Division 6 برگشتی. دوم-کشت گانش را برای نهایی در برابر دونن در جمعه 5 p. m. Angulo که نقش رو به جلو به عنوان به خوبی به عنوان هافبک حمل معدل 3.5.

درک روبیدوکس رودخانه پلی: روبیدوکس را فشار عزم و شن در میان دلایل رودخانه پلی پیشرفته است به CIF-SS Division 1 بازی مسابقات قهرمانی. روبیدوکس یک 6-پا-2 رو به جلو بوده است به نام قلب و روح تیم توسط خرس مربی Yancy دادسون. او تا به حال 10 امتیاز و 13 ریباند در یک چهارم نهایی بود و 12 ریباند با وجود زود ناپاک مشکل در نیمه نهایی پیروزی دامین. خرس چهره بادگیر به عنوان شنبه شب در Azusa Pacific.

ملاکی Lyles میفیر: ارشد خود را به دنبال 285 پوند عنوان در CIF جنوبی بخش ساحلی بخش نهایی با پیروزی در دیدار با استادان و دوباره به سمت مسابقات قهرمانی کشور. Lyles بود 1-0 پیروزی بر سن جکینتو را Arturo اخدا در فینال. Lyles سال گذشته سوم شد و در 182 پوند در ساحلی تقسیم و چهارم در دیدار با استادان.

الکس رامیرز رولند: رامیرز یکی از دو منطقه کشتی گیران که برنده عنوان یک فرد در دیدار با استادان. او برتر کشتی گیر در دولت در 138 پوند کالیفرنیا کشتی گیر. او را شکست داد St. John Bosco را ایساک Salas 5-2 در مسابقه قهرمانی. این ششمین مسابقات رامیرز موفق به کسب این فصل است.

Ty هارپر سانتا کلاریتا مسیحی: هارپر به ثمر رساند و 16 امتیاز در پیروزی بیش از فرمانت دبستان 60-44 و 30 امتیاز در کاردینالز’ 89-83 اضافه برنده شدن در Chaminade روز جمعه در CIF-SS Division 2AA نیمه نهایی. پیروزی قرار داده سانتا کلاریتا مسیحی در آن سوم جنوبی عنوان بخش بازی. آن را به بازی سنت فرانسیس روز شنبه در Azusa Pacific University در ظهر.

دیوید Mitzner, Servite: دروازه بان تا به حال هشت موجب صرفه جویی در به عنوان Friars شکست کلیسای جامع از لس آنجلس در ضربات پنالتی 3-2 در یک CIF-SS Division 1 نیمه نهایی. Mitzner که امضا شده با پورتلند سه توقف در ضربات پنالتی. “او می توانست عصبی و buckled تحت فشار” گفت: Servite مربی جان اسپنسر “اما او گل رز به مناسبت مانند ما می دانستیم که او می خواهد.” Mitzner (6-3, 180) دارای 3.6 درجه-نقطه متوسط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im