رای: جنوب کالیفرنیا دختران ورزشکار این هفته (Feb. 28)

هر هفته از نشریات به جنوب کالیفرنیا اخبار گروه 11 خواص (اورنج کانتی ثبت نام L. A. روزانه اخبار مطبوعات-شرکت San Gabriel Valley Tribune, ساحل طولانی Press-Telegram روزانه نسیم سان برناردینو خورشید بولتن روزانه راند روزانه آمار, آمریکا, اخبار روزانه و پاسادنا-ستاره نیوز) معرفی ورزشکاران این هفته برای منطقه مربوطه خود را.

هر نامزد وارد شده است به طور کلی جنوب کالیفرنیا ورزشکار این هفته شهرستان گسترده رای دادن.

با کلیک بر روی لینک های زیر کلیک کنید روزنامه ورزشکار نام به عنوان خوانده شده در مورد عملکرد خود را از هفته گذشته و پس از آن رای که شما فکر می کنم که بهترین ورزشکار این هفته است.

خوانندگان مجاز به رای دادن چند بار. رای گیری نیمه شب به پایان رسید اما نهایی بالغ نیست همیشه بلافاصله منعکس شده با توجه به پردازش.

پسران ورزشکار این هفته رای گیری

کلی برنده اعلام خواهد شد در روز جمعه ، 28

رای گیری و نظرسنجی در پایین صفحه.

الکس Higginson, San Clemente: ابزار بازیکن گل نه گل و افزود: دو دزد در یک 13-12 دست دادن به بالا-کشت دانشگاه هاروارد-Westlake در CIF-SS Division 2 نهایی در روز شنبه. او مشبک پنج گل برای کمک به Tritons تجمع به 11-9 پیروزی برابر ردیف 2 دانه آگورا در نیمه نهایی.

ژولیت اوبراین دانشگاه هاروارد-Westlake: اوبراین سه گل به ثمر رساند از جمله بازی برنده اعتصاب با 1:18 سمت چپ در یک 13-12 پیروزی بر سن کلمنت در CIF-SS Division 2 قهرمانی. آن است که دانشگاه هاروارد-Westlake سوم عنوان بخش است اما بخش 2 عنوان بالاترین سطح تاج در برنامه تاریخ است. بالا-کشت Wolverines دو بار برنده بخش 4 (2011-12).

Tiera Jimerson, نرتهویو: Jimerson برنده اولین CIF-SS فردی کشتی قهرمانی با یک 16-9 پیروزی آتنا Wilden از اوک هیلز در 131-پوند نهایی. Jimerson برنده دو از مسابقات او در این مسابقات با پین. او به پایان رسید و در چهارم در سال گذشته رویداد. نرتهویو قرار داده شده چهارم در این تیم در جدول رده بندی.

Kaycee Fitero, کریتوس: او به دنبال او 189 پوند عنوان در شمال منطقه ای یک هفته پیش از آن با یک دونده تا پایان در CIF جنوبی بخش فردی قهرمانی بیش از آخر هفته. Fitero دوخته تمام چهار نفر از مخالفان خود را در مسیر به عنوان تقلا. او CIF runner-up به عنوان یک کاربر بیش از حد.

Lynette Hernaez, Santiago: Hernaez یک دروازه بان, ثبت نام جفت shutouts در برابر ویلا پارک و JSerra برای کمک به کوسه پیشبرد به CIF-SS Division 1 قهرمانی. Hernaez که امضا شده با واشنگتن, تا به حال پنج صرفه جویی و نادر دروازه بان کمک در نیمه نهایی در برابر JSerra. با Hernaez پیشرو در راه سانتیاگو ثبت شده 11 متوالی shutouts و 16 در این فصل است. کوسه ها در صورت مرتفع در روز شنبه در وارن دبیرستان در داونی.

لی Gaitan Yucaipa: Gaitan برنده تمام پنج نفر از 111-پوند مسابقات در CIF-SS فردی قهرمانی از طریق پین در عرض دو دقیقه درآمد پایین-وزن MVP افتخارات. او در مجموع فقط هفت دقیقه, 35 ثانیه بر روی تشک. او 26-1 این فصل و برنده پنج عنوان در این فصل پس از پیروزی 106 پوند دولت و عنوان سال گذشته است.

آلیسون Laurens تورانس: Laurens چهار گل به ثمر رساند و با ثبت یک جفت کمک در سه CIF جنوبی بخش تقسیم 4 پلی آف بازی های هفته گذشته است. تورانس در بلومینگتون در روز شنبه در 5 p. m. برای قهرمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im