رای گیری طرفداران حقوق برای متوقف کردن نامشروع پاکسازی واجد شرایط رای دهندگان پنسیلوانیا

واشنگتن – پالايش قانونی رای دهندگان از رای دهندگان پنسیلوانیا رول های غیر قانونی و غیر دموکراتیک رای گیری گروه های حقوق بشر گفت: امروز در حالی که پر کردن حرکت به مداخله برای حفاظت از حق رای در دولت است.

علت شایع پنسیلوانیا و اتحادیه زنان رای دهندگان پنسیلوانیا ثبت حرکت در طرح دعوی در دادگاه فدرال قضایی Watch v. مشترک المنافع پنسیلوانیا است. در آن صورت یک نرم افزار-رای دهندگان پاکسازی گروه است که به دنبال نیروی سه Pennsylvania شهرستان به حذف هزاران نفر از رای دهندگان از رول قبل از انتخابات آینده.

“علت شایع اختصاص داده شده به حصول اطمینان که هر واجد شرایط رای دهنده می تواند یک رای گیری گفت:” سوزان Almeida, موقت, مدیر اجرایی, برای علت شایع پنسیلوانیا است. “در حالی که معقول لیست روش نگهداری بخشی ضروری از انتخابات دولت ما قاطعانه مخالفت با هر تلاشی که منجر به حذف از رای دهندگان واجد شرایط از رای گیری رول.”

“داده های ارائه شده توسط این چالش تایید نشده و به عمد اهداف ارشد رای دهندگان و رای دهندگان گفت:” Terrie گریفین, co-رئیس جمهور از لیگ از زنان رای دهندگان پنسیلوانیا است. “این فقط یکی دیگر از تلاش های خارج از گروه به چتر نجات به disenfranchise پنسیلوانیا رای دهندگان. در انتخابات ریاست جمهوری سال, در طول یک جهانی همه گیر ما انتخابات باید متمرکز بر تامین امنیت و با خیال راحت اداره ما انتخابات است. آنها مجبور به مقابله با حواس پرتی نامشروع رای دهندگان رول چالش است.”

وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون ACLU of Pennsylvania, ACLU رای گیری حقوق پروژه و سیمپسون Thacher & Bartlett دفتر ثبت حرکت به نمایندگی از علت شایع پنسیلوانیا و اتحادیه زنان رای دهندگان پنسیلوانیا است.

قضایی تماشای یک سازمان شناخته شده برای محرومیت رای دهندگان طرح دعوی در دادگاه در برابر دلار چستر و دلاور مسئولان شهرستان و دبیر مشترک المنافع کتی Boockvar. این گروه به دنبال حذف ناگفته هزاران نفر از رای دهندگان از رول در شهرستانهای استان است. این سازمان در پایگاه های خود ادعا می کند در تایید نشده خود به تولید داده ها. این مورد شبیه به دعاوی به تازگی ثبت شده توسط دیگر ضد دموکراتیک سازمان به دنبال پاکسازی رای دهندگان در Allegheny County, و همچنین به شدت جمعیت شهرستان در میشیگان و کارولینای شمالی پیش از سال 2020 انتخابات.

با وجود طرح دعوی در دادگاه ادعا شواهد موجود نشان می دهد که دیگران چستر و دلاور شهرستان در حال درگیر شدن در به طور منظم فهرست رای دهندگان شیوه های تعمیر و نگهداری. این طرح دعوی در دادگاه غیر ضروری را تنها در خدمت به اضافه کردن بیشتر فشار در شهرستانهای’ انتخاباتی’ منابع در طول زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

با پر کردن حرکت به مداخله علت شایع پنسیلوانیا و اتحادیه زنان رای دهندگان پنسیلوانیا به دنبال حفاظت از واجد شرایط رای دهندگان پنسیلوانیا که در معرض خطر که به اشتباه پاکسازی از رول توسط این محاسبه طرح دعوی در دادگاه. علت شایع و اتحادیه زنان رای دهندگان انجام ارزشمند رای دهندگان کمک و آموزش و پرورش نیز در حالی که خدمت به عنوان یک پل ارتباطی بین شهرستان های انتخاباتی و رای دهندگان خود را به اطمینان حاصل شود که انتخابات در حال اجرا در امن و صورت در دسترس برای همه است.

“ما نگرانی های جدی است که رای دهندگان واجد شرایط در این سه شهرستان می تواند به طور غیر قانونی پاکسازی از رای دهندگان ثبت نام رول به همین دلیل است که ما پله در گفت Adriel کپدا Derieux یک وکیل با آیتالله سیستانی را حق رأی پروژه. “ما می خواهیم برای اطمینان از واجد شرایط رای دهندگان و انتخابات یکپارچگی محافظت می شود.”

“استان ها به طور معمول تمیز کردن خود را از رای دهندگان ثبت نام لیست غیر فعال رای دهندگان و افرادی که مرحوم” گفت: Witold Walczak حقوقی مدیر ACLU of Pennsylvania. “اما زمانی که در خارج از بازیگران سعی کنید به بازوی قوی در این شهرستان به بیش از حد پالايش که می تواند منجر به محرومیت از رای دهندگان واجد شرایط. مشتریان ما باید هر دلیلی برای دفاع از منافع رای دهندگان و ما امیدواریم که دادگاه را به رسمیت می شناسد که.”

“قانون اساسی حق رای یکی از مقدس ترین حقوق خود به عنوان شهروندان و نشان دهنده مستقیم ترین وسیله ای است که بسیاری از ما شرکت در نهادهای دموکراتیک ما. هر گونه تلاش برای ناعادلانه disenfranchise رای دهندگان واجد شرایط است که یک حمله در این موسسات و باید به شدت مقاومت” گفت: William T. راسل جونیور یک شریک در سیمپسون Thacher & Bartlett LLP.

“پنسیلوانیا شهرستانهای شده اند که شکایت در این مورد در حال حاضر انجام بخشی خود را برای تمیز کردن رای دهندگان خود را رول گفت:” جان قدرت, مشاوره با وکیل’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون است. “این طرح دعوی در دادگاه به دنبال نیروی این شهرستان برای شرکت در افراطی و غیر ضروری پاکسازی در پیش از سال 2020 انتخابات. اگر این دادخواهی موفق واجد شرایط رای دهندگان پنسیلوانیا خواهد بود پاکسازی از رول و محروم.”

یک کپی از مختصر در حمایت از علت شایع پنسیلوانیا و اتحادیه زنان رای دهندگان پنسیلوانیا حرکت به دخالت می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im