رای گیری طرفداران حقوق هشدار قریب الوقوع ‘فاجعه’ در کنتاکی پس از پیشنهاد برای افزایش و کاهش تعداد از رای گیری سایت های نتواند

رای گیری طرفداران حقوق صدا زنگ جمعه پس از یک قاضی فدرال را تکذیب کرد تلاش برای گسترش تعداد حوزه های رأی گیری در کنتاکی.

دولت که دارای مدرک ابتدایی انتخابات در تاریخ 23 ژوئن است که در آن دموکرات ها را تعیین نامزد به صورت خاموش در برابر سناتور. میچ مک کانل خواهد شد “[f]ewer از 200 حوزه های رأی گیری” گزارش واشنگتن پست “پایین از 3,700 در یک نمونه در انتخابات سال است.”

بسیاری از دولت 120 شهرستانهای خواهد شد که تنها با یک رای گیری در محل. که شامل پرجمعیت ترین شهرستان Jefferson خانه به لوئیزویل. “حدود 1 در 5 ساکنان در شهرستان آفریقایی, بزرگترین, سیاه, جمعیت در دولت” این پست اشاره کرد.

“این است برای رفتن به یک فاجعه ایم” نویسنده و رای گیری حقوق کارشناس Ari برمن و مردم برای راه آمریکا رئیس جمهور بن حسادت گفت: سناریو نشان “ما بعد انتخابات کابوس است.”

لیبریا اندی Beshear پس از رسیدن به توافق با جمهوری وزیر امور خارجه مایکل آدامز, پرده برداری کرد, در مارس یک فرمان اجرایی شل شدن محدودیت های است که می تواند دریافت یک غایب رای گیری در نور از coronavirus بیماری همه گیر. این منظور نیز مجاز استان ها برای باز کردن منحصر به فرد رای گیری سایت بدون در نظر گرفتن یک شهرستان جمعیت.

محلی NPR وابسته WVIK گزارش داد:

در حکم صادر شده پنج شنبه, ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی چارلز سیمپسون گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که تنها با داشتن یک رای گیری در محل آسیب دیده شهرستان را در نتیجه سرکوب رای دهندگان.

“طرح های جامع در محل قرار داده شد که شامل ساخت غیابی در دسترس برای تمام رای دهندگان ارائه اولیه در فرد گزینه های رای گیری برای 15 روز منتهی به روز انتخابات و ایجاد یک مکان سنجی برای روز انتخابات در رای گیری” سیمپسون نوشت.

“این تاج سه گانه از گزینه های رای گیری برنده در برابر این بیماری همه گیر را به خطر محرومیت کنتاکی رای دهندگان.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در یک بیانیه مشترک سه شنبه دولت Rep. Jason Nemes یک جمهوری خواه که در زمینه کت و شلوار همراه با رای دهندگان به افزایش رای گیری مکان و لویی مترو Councilwoman Keisha دورسی یک دموکرات که در زمینه یک حرکت برای پیوستن به کت و شلوار, ابراز ناامیدی با حاکم است.

“ما اعتقاد داریم که قاضی نادیده شواهد از کارشناس ما شاهد است که یک محل را سرکوب رای به ویژه در میان آمریکایی های آفریقایی تبار” Nemes و دورسی گفت.

این جفت ارز را اعلام کرد که نمی خواهد درخواست تجدید نظر در این حکم با استناد به ترس از قرار دادن “جامعه ما به سردرگمی بیش از که در آن به رای دادن در این نزدیک به روز انتخابات.”

قاضی سیمپسون اشاره در حکم غیابی به عنوان یک guardrail در برابر رای دهندگان محرومیت, اما گزارش اخیر نشان می دهد که دلیلی برای نگرانی.

محلی WDRB روز جمعه گزارش داد که برخی از رای دهندگان در لوییویل دریافت رای غیابی در این پست که مربوط به حزب خود را ثبت نام. خروجی اضافه شده:

“این اشتباه به شرح زیر اخبار کامپیوتر و برنامه نویسی خطا که فرستاده هزاران نفر از رای غیابی ایالت با اشتباه میانه اولیه بر روی رای دهندگان نام. برای برخی از خطا است صدمه زدن به اعتماد رای دهندگان.”

[…]

[Hardin County Clerk دبی ] Donnelly گفت: او با دیدن یک خطای رایج در رای گیری آینده از طریق پست الکترونیکی. مردم هستند نه امضای هر دو انتخابات پاکت پستی پاکت. هر دو امضاهای مورد نیاز برای رای دادن به دفعات مشاهده شده است.

با توجه به خبر مربوط بهحدود سه چهارم از روز سه شنبه رای گیری می تواند پست الکترونیکی-در آنهایی که.

از نزدیک به تماشای مسابقه به تصمیم در کنتاکی جمعه شامل دولت تشکر. چارلز Booker, Mike Broihier و ایجاد حمایت امی مک گراث که در همه رقابت را در مک کانل برای طولانی-برگزار بسازید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de