معاونت پنس بارها و بارها نقل تغذیه کودک به عنوان یک دلیل برای بازگشایی مدارس

واشنگتن – در COVOD-19 جلسه امروز معاون رئیس جمهور مایک پنس بارها و بارها ادعا کرد که یکی از دلایل بالا که K-12 مدرسه نیاز به باز کردن این سقوط است به اطمینان حاصل شود که کودکان “تغذیه”. در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن/پنس دولت قبلا سعی کردم به دور از نیم میلیون ناهار مدرسه از کودکان گرسنه و همچنین به عنوان ضربه محکم و ناگهانی تغذیه مزایای برای میلیون ها نفر از خانواده ها با فرزندان.

در پاسخ جوئل برگ, مدیر عامل شرکت گرسنگی رایگان امریکا در سراسر کشور بگمارند, غیر انتفاعی, سازمان, گفت:

“به عنوان یک گرسنگی متخصص و تایید می کنم که سلامت بسیاری از کودکان آسیب است که آنها را از دست ندهید وعده های غذایی مدرسه هنگامی که مدارس تعطیل هستند. اما من نه متخصص اپیدمیولوژی و نه یک virologist بنابراین من نمی واجد شرایط به وزن هنگامی که مدارس باید دوباره باز کنید و اینکه آیا آسیب های وارده بر کودکان به علت از دست رفته مدرسه وعده های غذایی بیشتر و یا کمتر از بهداشت عمومی آسیب ایجاد شده توسط کودکان رفتن به مدرسه در طول یک بیماری همه گیر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

من خوشحالم معاون رئیس جمهور پنس است با استناد به اهمیت وعده های غذایی مدرسه اما مشکل است که او ممکن است استفاده از آنها به عنوان بهانه ای برای نادیده گرفتن همه دیگر نگرانی های بهداشتی. علاوه بر این من باید توجه داشته باشید که تهمت/پنس دولت همواره به دنبال کاهش توانایی کودکان برای به دست آوردن وعده های غذایی مدرسه و دیگر فدرال بودجه تغذیه کمک. این ارتفاع کودک گرسنگی جسارت برای یک دولت که کار کرده را به مواد غذایی را از کودکان گرسنه می گویند بچه ها باید فرستاده می شود به طور بالقوه خطرناک مدارس فقط برای جلوگیری از گرسنگی است.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن/پنس دولت واقعا می خواستم برای اطمینان از بهبود تغذیه کودک—این که آیا یا نه بچه ها رفتن به مدرسه به سرعت این سقوط—باید آن را رها مخالفت خود را با قهرمانان قانون که به تصویب مجلس نمایندگان ایالات متحده در آوریل و می کند که می تواند بیش از 16 میلیارد دلار ارزش تغذیه کمک به خانواده ها با فرزندان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>