در معرض تجاوز+ جنسی کارگران هدفمند دوباره توسط سیاستمداران با کسب این عمل

مدرن و عجیب و غریب جنبش آزادی آغاز شد و 51 سال پیش با شورشهای استون وال که در آن سیاه و سفید و قهوه ای تجاوز+ جنسی با رضایت طرفین کارگران و جوانان بی خانمان خواستار یک فضای جمع و آزادانه به بیان خودشان هستند. امروز اینترنت ناب پناه برای این جامعه به کار با خیال راحت و به اشتراک گذاری حیاتی تاکتیک های بقا. با این حال کمیته قضایی مجلس سنا آماده کردن خود برای رای دادن در کسب آن عمل مرگ ضربه به اینترنت و حریم خصوصی و پایان مورد نیاز آنلاین رسانه بیشتر به حاشیه رانده شده LGBTQ+ جوامع تکیه می کنند برای زنده ماندن. مانند سلف خود SESTA/FOSTA است که در حال حاضر در معرض خطر بی شماری مبنی بر تجاوز+ جنسی کارگران و جلوگیری از عبور از کسب آن عمل است یک موضوع از زندگی یا مرگ برای جامعه ما است.

به خوبی متصل طرفداران ادعا می کنند که “از بین بردن سوء استفاده و شایع غفلت از تکنولوژی های تعاملی عمل” را آنلاین مبارزه با استثمار کودکان. در واقعیت, آن را می دهد دادستان کل ویلیام Barr و دفتر او اختیار تام اقتدار برای ایجاد سرکوبگر دستورالعمل است که نیروی سیستم عامل آنلاین به متوسط و سانسور محتوا. بیشتر بار می خواهد به استفاده از درآمد آن را به اجبار سیستم عامل برای ایجاد درب پشتی برای اجرای قانون دسترسی به داده های رمزگذاری شده. این از بین بردن هر گونه حس حفظ حریم خصوصی است که جوامع به حاشیه رانده شده اند به زنده رایگان از نفوذ از اجرای قانون است. اگر سیستم عامل آنلاین را دنبال نمی کند بر دستورالعمل های آنها می تواند خود را از دست بدهند مسئولیت حفاظت در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت که آنها را مستعد ابتلا به پرونده های حقوقی. برای جلوگیری از مسئولیت بسیاری از سیستم عامل را به سادگی بان تمام فیلم های مربوط به محتوا و ارتباطات است.

درآمد آن مانند SESTA که بسیاری از قانونگذاران در حال حاضر تاسف است که یکی از مهلک ترین حملات در جامعه دیده می شود و عبور از این قانون خواهد بود یک abrogation از allyship با عجیب و غریب مردم برای هر نماینده مجلس است که پشتیبانی از این لایحه.

تجاوز+ جنسی کارگران ایجاد شبکه های آنلاین را به نگه داشتن همکار اعضای جامعه امن و به حداقل رساندن مضرات و مبارزه با استثمار. من می دانم چون من یک جوان عجیب و غریب کارگر جنسی قبل از تبدیل شدن به یک وکیل و من در حال حاضر کار در کنار بسیاری از کارگران جنسی در حمایت از تلاش های. درآمد آن مانند SESTA که بسیاری از قانونگذاران در حال حاضر تاسف است که یکی از مهلک ترین حملات در جامعه دیده می شود و عبور از این قانون خواهد بود یک abrogation از allyship با عجیب و غریب مردم برای هر نماینده مجلس است که پشتیبانی از این لایحه. تجاوز+ افراد جوان هستند تا هشت برابر بیشتر از همسالان خود به تجارت جنسی برای زنده ماندن برای بسیاری از دلایل از جمله اشتغال, تبعیض, مسکن بی ثباتی برای آزادی جنسی و بسیاری از تعصبات موجود فراجنسیتی اعضای جامعه روبرو می شوند. بنابراین pro-تجاوز+ نیاز به شناخت انسان و نیازهای عجیب و غریب و ترانس کارگران جنسی. این یک اولویت برای تعداد بی شماری از دگرباشان جنسی حمایت از گروه های از جمله کمپین حقوق بشر و ACLU. به سادگی قرار دادن مقامات منتخب نمی تواند هر دو نرم افزار-تجاوز+ و نرم افزار-کسب درآمد از آن.

در ارتفاع COVID-19 گیر کاربران قوی تر سیستم عامل آنلاین به جمع آوری میلیون ها دلار در کمک های متقابل برای کارگران جنسی و نیز کاهش آسیب راهنمایی برای کارگران که نیاز به کار می کنند. این بودجه را فعال کنید بسیاری از کارگران به خودداری از کاری که می تواند در معرض آنها را به ویروس. برای ثبت نشده جنسیت, کارگران محروم از مراقبت در عمل این بودجه خود را تنها منبع درآمد.

خارج از همه گیر کارگران جنسی استفاده از سیستم عامل های آنلاین برای هشدار دادن به دیگر کارگران جنسی خطرناک مشتریان و ارتباط کارگران با, حقوقی, اجتماعی و خدمات پزشکی. از همه مهمتر مستقیم نظیر توسعه شبکه ارائه یک راه نجات برای کمک و منابع به کارگران جنسی در خطر از بهره برداری.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

پس قبل از Stonewall, سیاه و قهوه ای تجاوز+ جنسی کارگران اداره شبکه برای حفاظت از آسیب پذیرترین اعضای جامعه. نما Stonewall قهرمانان مانند مارشا P. جانسون و سیلویا ریورا پول مطرح و ارائه مسکن برای تجاوز+ بی خانمان افراد جوان در تجارت جنسی. اینترنت گسترش کارآمدی و دید از این عمل محبت فوق العاده ای ده برابر که موجب صرفه جویی در زندگی های بی شماری. اما SESTA فلج بسیاری از تلاش و کسب آن را اجبار آنلاین سیستم عامل را ممنوع و یا سانسور-فیلم های مرتبط با محتوا در نتیجه از بین بردن این حیاتی بقای شبکه های.

به طور مشابه رمزگذاری است مهم تر از همیشه برای این جوامع است. کار جنسی است که جرم در بسیاری از کشور. کارگران جنسی نمی گیرند این شبکه بدون ترس اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coerces سیستم عامل به اجرای قانون یک درب عقب برای یادگیری اطلاعات خود را. ترس از اینکه دنبال اجرای قانون در حال حاضر برخی مانع مستند نشده کارگران جنسی را از دسترسی به این شبکه ها که جان سالم به در SESTA و کسب درآمد از آن فقط باعث تشدید این ترس.

مهمتر از بسیاری از تجاوز+ جنسی کارگران سیاسی صداهای شده اند تقویت شده پس از عبور از SESTA. در شهرستانها متعدد آنها بدون ترس تماس بی عدالتی آنها از اجرای از جمله آزار و اذیت اجبار برای نعمت جنسی و تجاوز و تبعیض آمیز اجرای اساسنامه. اما امکان اجرای قانون دسترسی به دیجیتال مکالمات بین کارگر جنسی سازمان می تواند سرد به سیاسی خود را سازماندهی و به طور بالقوه کشنده است.

حفاظت کودکان از بهره برداری یک هدف قابل ستایش است اما درآمد آن عمل نمی کند که. وجود موجود هستند و قوانین فدرال است که دولت می تواند استفاده برای مبارزه با استثمار کودکان که آن را به طور مداوم اجرا. درآمد آن را به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از یک چکش برای از بین بردن رایگان گفتار دیجیتال و حریم خصوصی به عنوان ما آن را می دانم در حالی که به خطر انداختن بی شماری تجاوز+ انسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>