از خواب بیدار امریکا! ما باید نیروی مغلوب ساختن پیشی جستن به استعفا و یا حداقل کنار

عمومی, شهروند, نامه همکاری امضا شده توسط بیش از بیست غیر انتفاعی و سازمان های مدنی کار برای بهداشت عمومی خواستار آن شدند که تهمت و پنس بلافاصله به خود فاجعه روزانه سوء مدیریت از Covid-19 پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن را بی مهارت و جهل اجازه داده اند Covid-19 ویروس به گسترش سریع تر در نرخ هشدار دهنده در سراسر کشور است.

عمومی, شهروند, نامه به تهمت و پنس اظهار داشت که خود را “سنگدلانه بی توجهی به زندگی بشر در طول هنوز هم مواج coronavirus همه گیر است بد است و باید متوقف” نامیده می شود و برای هر دو آنها را به “بلافاصله کنار از هر گونه نقش در رهبری و یا برقراری ارتباط در مورد فدرال پاسخ به همه گیر و نماینده کامل عامل اقتدار بیش از پاسخ به ارشد حرفه ای پزشکی و بهداشت عمومی و کارشناسان درون سازمان از خدمات بهداشت عمومی آمریکا. (نگاه کنید به نامه در citizen.org).

دکتر پیتر لوری رئیس مرکز علوم در جهت منافع عمومی (CSPI) در گردش است یک نشانه در نامه ای به زمان سابق و مقامات بهداشت عمومی و حرفه ای را به رئیس جمهور تهمت دفاع از Dr. Anthony Fauci و خواستار مبتنی بر علم سیاست و دخالت دولت دانشمندان به عنوان کشور توسعه آن پاسخ به SARS-CoV-2 بیماری همه گیر.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کشنده بی کفایتی است بی سابقه ای در تاریخ آمریکا است. این مرگ و میر و بیمار در حال افزایش در این بیماری همه گیر را افزایش. اقتصاد در حال سقوط از هم جدا. ده ها میلیون نفر بیکار هستند رو به گرسنگی و اخراج.”

بیشتر جمهوری خواهان در کنگره در حال موافقت با این تغییر به علمی و مدیریتی تخصص. مغلوب ساختن پیشی جستن هرج و مرج بی فکر wrongheaded نفس-وسواس careening هفته پس از هفته کمک و معاونت در جرم از گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم است و نه پیشرو; آن است که مانع تلاش های دولت برای مبارزه با این ویروس بیش از سواری و یا تضعیف دانشمندان و فشار کشنده nostrums به جان شهروندان است. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را toadies نیز عدم ارائه لوازم مورد نیاز و امکانات, یونیفرم پادمان و ارشاد روشن به مقامات وزارت امور خارجه ،

جمهوری خواه سناتور سوزان کالینز (Rep. مین) و شلی مور Capito (Rep., West Virginia) را علنا اعلام کرد که برنده باید “گام به عقب” و اجازه دهید “بهداشت حرفه ای” در روزانه عامل شارژ. بسیاری از GOP قانون گذاران بخش خصوصی و نه بخش خصوصی به توافق برسند. آنها خود را از دیدن نظرسنجی شماره افت به دلیل تهمت ویروس افتضاح.

دموکرات ها باید ابتکار عمل و پیش نویس حق وتو-اثبات لایحه دو حزبی برای ایجاد یک کمیسیون ویژه برای نظارت بر دولت فدرال مدیریت بیماری همه گیر توسط دانشمندان و مقامات بهداشت عمومی و مدیریت کارشناسان است. علاوه بر این اعضای کنگره که آیا به تنهایی و یا با هم باید تقاضا که غول پزشکی و بهداشت عمومی انجمن در این کشور صحبت کردن و نشان دادن ضرورت مطلق از وضعیت حال حاضر کنترل شده توسط یک وحشی نادان احمق. (آنها می توانند با استفاده از زبان دیپلماتیک).

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سناتورها و نمایندگان باید به کار و برگزاری جلسات عمومی شامل افرادی که می دانند چه آنها در حال صحبت کردن در مورد. سران سابق CDC به رهبری توماس فریدن آماده شهادت است. برجسته و رؤسای دانشکده های پزشکی و سران دولت ملی و بهداشت عمومی انجمن های زیادی برای گفتن دارد و توصیه می کنند. پرستاران در حال حاضر به ابراز نگرانی های خود را توسط اینجا در کاخ سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کشنده بی کفایتی است بی سابقه ای در تاریخ آمریکا است. این مرگ و میر و بیمار در حال افزایش در این بیماری همه گیر را افزایش. اقتصاد در حال سقوط از هم جدا. ده ها میلیون نفر بیکار هستند رو به گرسنگی و اخراج. پنتاگون انبارهای سلاح های هسته ای در حالی که بهداشت عمومی بودجه در حال تخلیه و مدارس التماس برای کمک به با خیال راحت باز در پاییز.

در همان زمان, کاپیتان Queeg در کاخ سفید است که در واقع مباهات است که او را متوقف کرده است اجرای بیماری-پیشگیری از فدرال حمایت و ادامه فشار برای فسخ بحرانی خانه سالمندان مقررات و فشار برای پایان دادن به Obamacare را ترک خواهد کرد که 23 میلیون آمریکایی بدون بیمه. دیوانگی محض!

از خواب بیدار امریکا! ما نیاز به انجام به مراتب بیشتر از ما انجام داده اند به زور مغلوب ساختن پیشی جستن به استعفا و یا حداقل کنار. از خواب بیدار تهمت هواداران! این ویروس غیر حزبی و تخریب آن است که سیری ناپذیر است. کشور ما نمی تواند دیگر نمی توانیم به یک مرد دیوانه در کاخ سفید است.

به خاطر بسیاری از زندگی است که می تواند ذخیره شده و هر فرد باید در تماس با کاخ سفید نظر شماره (202-456-1111) و یا کاخ سفید کلید (202-456-1414) و به مغلوب ساختن پیشی جستن به کنار برای همیشه از کشور است. پیام های خود را به رئیس جمهور که راه باد سیاسی باد. این “سر و صدا از مردم” صحبت با صدای بلند و روشن در حال حاضر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>