از خواب بیدار کالیفرنیا. فقر و بی خانمانی است که در همه ما

خوب, این است که سختی ستون برای من بنویسید. اما این یکی که direly مورد نیاز به عنوان ثروت اختلاف از شهرستان ما اتحاد گسترده تر شد به شدت از اورنج کانتی شد خانه ما در سال 1988.

جنوب کالیفرنیا در گروه اخبار در رابطه با SoCal سیاست فروم میزبان میزگردی به تازگی به آگاهی به مسائل فقر و بی خانمانی. تاد Harmonson نارنجی شهرستان Registerk ارشد, ویرایشگر شد مدیر. در افتا چهار صدای دیدگاه های گوناگون — Joel Kotkin یک همکار در مطالعات شهری در دانشگاه چپمن; شلی Hoss, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Orange County Community Foundation; Mary Anne Foo بنیانگذار و مدیر اورنج کانتی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام جامعه داد; و لوسی دونن مدیر عامل شرکت اورنج کانتی شورای کسب و کار.

یک بار orange grove نکردم جامعه اتاق خواب لس آنجلس و اورنج کانتی دارای سامانه به 34 متفاوت شهرستانها با جمعیت بالا بردن ما به بزرگترین چهارم در ایالات متحده اگر شمارش دسته جمعی. دیگر ما اشتغال فیدر به هوافضا منسوجات و صنعت سرگرمی از لس آنجلس.

Orange County اقتصاد قوی است مباهات یکی از پایین ترین نرخ بیکاری در این کشور همراه با یکی از بالاترین متوسط درآمد سالانه — $89,759. ما در این کشور منجر شود در پزشکی, دستگاه های تولیدی, املاک و مستغلات, مشاغل مرتبط با ساخت و ساز و سرمایه گذاری. پس از کجا این موضوع ؟

بیکاری اعداد گمراه کننده هستند. با توجه به Kotkin تقریبا 8 از 10 شغل جدید ایجاد شده در کالیفرنیا از سال 2010 شده اند در زیر این شهرستان ميانه سطح درآمد. چهار در 10 نفر درآمد کمتر از $40,000 در سال است. این درآمد آن را دشوار است برای زنده ماندن به عنوان یک درآمد حدود $66,000 است نیاز به پرداخت هزینه $1,800 متوسط اجاره ماهانه برای یک آپارتمان دو خوابه در شهرستان است.

بیکاری شایع است و همچنین می گوید دونن. یک دیزنی لند سوار اپراتور به عنوان یک کار بزرگ برای یک دانش آموز دبیرستانی آموزش لغو احکام صادره ی خود. نه خیلی از خانواده, حمایت از خانواده.

ما انجام یک کار ضعیف آموزش جوانان ما. بسیاری از عمل من در اطراف مراکز متعلق به خانواده و عمل تولید و لجستیک کسب و کار. درخواست هر یک از آنها که خود بزرگترین نگرانی — عدم کارکنان ماهر. جوش CNC اپراتور دستگاه و تجهیزات تکنسین تعمیر در تامین کوتاه مدت هستند.

ما در مدارس و کالج ها گرفته اند نمایش کم نور آموزش فنی و حرفه ای. نگاه چهار سال با درجه عالی است اما آن را برای همه نیست. به خصوص اگر آن را به معنی آغاز زندگی حرفه ای خود را زین با یک بار بدهی های دانشجویی و عدم توانایی در پیدا کردن یک شغل خوب پرداخت.

شگفت انگیز اعداد از ما جوانان تحصیلکرده در حال نجات برای مترقی متحده مانند تگزاس و تنسی و کارولینای شمالی است. مطمئن آب و وحشیانه است اما شما می توانید لذت بردن از یک قیمت مناسب خانه و خانواده وجود دارد.

مسکن شروع می شود را محزون می خوانی عقب مانده رشد اشتغال.

دونن که قبلا مدیر کالیفرنیا, وزارت مسکن و توسعه جامعه برشمرد معیارهای. تا همین اواخر دولت ما اضافه شده است حدود 500,000 ساکنان جدید در هر سال از سال 1950. ما نیاز به مسکن جدید را در سال? 200000 واحد. ما نه به دست این از سال 1989! آن را یک دکترای خود را در اقتصاد به درک که یک اختلاف در عرضه و تقاضا است.

در نتیجه ما قیمت متوسط برای یک خانه تک خانواری است تحت الشعاع $720,000 و اجاره به طور متوسط برای یک آپارتمان در صدر 1800 $در هر ماه.

دولت ما شده است ، من می تواند کل یک ستون در این موضوع و شاید روزی. کافی است برای گفتن سنگین مقررات فلج کننده مالیات ضد رشد سیاست های شغل-قتل نگرش ناپایدار عمومی کارمند حقوق بازنشستگی — همه باید به دولت کمک ترشی است که در آن ما خودمان را پیدا کنید.

وجود دارد امید است ؟ البته! ما یکی از نوآورانه ترین و کارآفرینی شهرستان در جهان است.

شلی Hoss با اشاره به ثروت در اورنج کانتی است که نسل اول بر خلاف سواحل شرق با آن هفت یا هشت نسل. علاوه بر این, بسیاری از ما ثروت ایجاد شده در اینجا و توسط مردمی که از سود عمومی آموزش و پرورش کمک هزینه تحصیلی از Cal State یا UC سیستم و یا کمک های عمومی. بسیاری از ما ثروتمند حامیان آمده از فقر به فعلی خود را برجسته. ما سخاوتمندانه جامعه!

براوو به جنوب کالیفرنیا اخبار و تازه ها سیاست های فروم برای آوردن آگاهی به مسائل ما و ایجاد یک پلت فرم است که از آن به صحبت!

Allen C., Buchanan, SIOR, است, اصلی لی و همکاران خدمات تجاری املاک و مستغلات در نارنجی. او را می توان در رسید abuchanan@lee-associates.com یا 714.564.7104.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر