خارج همکاران: چه در زمان بسیار طولانی برای خارج برای ماسک کردن ؟

واشنگتن – در پاسخ به خارج اعلام امروز که غول خرده فروشی نیاز همه مشتریان به ضعیف ماسک شروع جولای 20th, Cyndi موری متحد برای احترام عضو و خارج کاردانی از 20 سال منتشر شد این بیانیه به شرح زیر:

“امروز اعلام کرد که به خارج آغاز خواهد شد به دستور ماسک-پوشیدن توسط مشتریان است که یک گام به جلو برای بهداشت عمومی و حیاتی اندازه گیری برای آوردن این بیماری همه گیر ، این یک پیروزی روشن برای خارج همکاران که باید شجاعانه صحبت کردن در مورد شرایط در فروشگاه ما و صدها هزار نفر از همکاران که برای آمدن چهره به چهره با ویروس مرگبار هر روز. اما چرا آن را بیش از سه ماه و 130,000 مرگ و میر برای خارج شده و به صورت به هزینه این همه گیر و ماسک برای مشتریان خود و همکاران و جوامع ما?

“خرده فروشی همکاران شده اند در خط مقدم از این همه گیر و خواستار اساسی در محل کار حمایت از یک روز در حالی که خارج کشیده پای خود را بر روی همه چیز از اجتماعی فاصله به PPE. حتی در حال حاضر خارج همکاران دریافت نکرده ساعتی خطر پرداخت برای قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر برای نگه داشتن قفسه نگردند و جداول آشپزخانه کامل. صدها نفر از همکاران و مشتریان به خصوص در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع باید دلیلی شده است در معرض ویروس با توجه به خارج سود بیش از مردم طرز فکر. و در حالی که این یک اقدام مهم برای بهداشت عمومی این سیاست جدید به ناچار قرار داده و خرده فروشی همکاران در دشوار و حتی خطرناک. ما نیاز به شنیدن به طور مستقیم از خارج در مورد چگونه آنها برنامه ریزی برای حفاظت از همکاران اگر مشتریان حاضر به پیروی از ماسک پوشیدن و یا آنها را خاموش هنگامی که در فروشگاه ها.

“این دقیقا همان است که چرا خارج همکاران نیاز به یک صندلی در هیئت مدیره. ما می دانیم که خط پایین این است که ماسک و کار آنها بسیار مهم برای نگه داشتن کارمندان, مشتریان و جامعه امن و سالم است. اگر خارج شده و می خواهد برای حفاظت از کارکنان آن و نقش پیشرو در کاهش ویروس آن نیاز به کار بیشتری انجام دهیم.”

پس زمینه در خارج شکست به آدرس COVID-19 Pandemic:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در ایران برای احترام و مرکز محبوب دموکراسی منتشر جامع گاهشمار جزئیات سازگار شکست خارج اجرایی تیم به درستی مدیریت COVID-19 بحران با وجود هشدارهای زودهنگام. در برخی از موارد خارج شده و در زمان بیش از هفت هفته پس از CDC اصرار برای کارفرمایان به برنامه ریزی برای اجتماعی فاصله به اعلام محدودیت در تعداد مشتریان مجاز در فروشگاه ها; حتی هنوز اخیر فروشگاه تعطیلی و شیوع فاش خارج شده و هنوز هم نتواند به درستی اجرا اجتماعی فاصله.

یک نظرسنجی از 1500 همکاران در سراسر کشور انجام شده توسط آمریکا برای توجه داشت که تنها 9 درصد از پاسخ دهندگان قادر به همیشه حفظ حداقل شش فوت فاصله از سایر افراد در حالی که در محل کار در طول ماه آوریل است. تنها 2 در 5 همکاران گفت: آنها اعتماد خارج شده به آنها را نگه دارید خود را به همکاران و مشتریان امن در طول COVID-19 بحران است. مصاحبه با همکاران گزارش عدم وجود تجهیزات حفاظتی و وقت کافی برای تمیز کردن. بسیاری گفت که افزایش یک شبه تمیز کردن است که اتفاق می افتد نه در فروشگاه خود را.

خارج شده اعلام نشده چگونه بسیاری از همکاران قرارداد بسته اند و درگذشت از COVID-19. این شرکت در عدم شفافیت و عدم حفاظت از کارکنان و مشتریان و مردم تحت فشار قرار دادند همکاران که عضو-رهبران ایران برای احترام به گرفتن امور به دست خود و ایجاد یک COVID-19 ردیاب و لابی ذینفعان برای حمایت از یک طرح است که اجازه می دهد خارج همکاران یک صندلی در تصمیم گیری جدول. ردیاب اجازه می دهد تا همکاران به جمعیت-منبع اطلاعات و گزارش موارد تا همکاران و جوامع همیشه مطلع از فروشگاه شرایط و پتانسیل شیوع است. در جولای 15, ردیاب جمع آوری شده 860 COVID-19 گزارش از همکاران.

با وجود افزایش خطر خارج شده و کارکنان صورت با ادامه خدمت به مشتریان خارج شده و سرسام آور 10 میلیارد دلار رشد درآمد با توجه به همه گیر مرتبط با خوشه مدیر عامل داگ McMillon موفق به موسسه ساعتی خطر پرداخت. همکاران را به نام خطر برای پرداخت 1.5 برابر خود پرداخت ساعتی به عنوان پایه برای جبران خطر و قربانی گرفته است. خارج اخیر COVID-19 مرتبط با جوایز نقدی (به طور متوسط حدود 19 دلار در هفته به صورت پاره وقت همکاران و $37 برای زمان کامل) هستند و حدود نیمی از آنجا که $2 ساعت یک برد خارج رقبا (از جمله هدف آمازون و Costco) ارائه شده به کارکنان خود را. این شرکت ها همچنین باید یک پایه بالاتر دستمزد 15 دلار در ساعت در سال 2020 در مقایسه با خارج در 11 دلار در ساعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>