خارج شده و کارگران با صدور “هشداری” به آلیس والتون, وارث خرده فروش 500 میلیارد دلار ثروت در نیویورک روز سه شنبه با راهپیمایی والتون در نیویورک پنت هاوس و خواستار او شرکت خود را پرداخت 1.5 میلیون کارگر دستمزد زندگی می کنند و آنها را قابل اعتماد و پایدار برنامه کار.

اعتراض بخشی در پاسخ به این شرکت به اصطلاح “بزرگ محل کار” بازسازی ابتکار که خارج شده و شروع به تست های سال گذشته و برنامه های رول در حداقل 1,100 از آن 5,300 فروشگاه های ایالات متحده تا پایان سال 2020 است.

“ما اینجا هستیم تا مصرف در میلیاردرهای که در حال از بین بردن اقتصاد ما و دموکراسی ما. در حال حاضر با رونمایی از محل کار ما خارج شده و بی سر و صدا از بین بردن کامل تر موقعیت زمان. آن زمان برای Waltons و خارج مدیر عامل [داگ] McMillon برای جلوگیری از احتکار سود شرکت به غنی سازی خود را از طریق به اشتراک گذاری buybacks.”
—ملیسا عشق خارج شده کاردانی

با توجه به اسناد داخلی به دست آمده توسط واشنگتن پست روز شنبه, کارکنان نیروبخش برای تعدیل تحت این برنامه که به تحکیم متعدد کارگران مسئولیت به تک نقش ها با پرداخت ساعتی ماندن همان و یا حتی رفتن به پایین در برخی از موارد است.

“همکاران نگرانی خارج شده است با استفاده از ‘Great محل کار’ برای کاهش هزینه ها از طریق کاهش کلی نیروی انسانی و به طور کلی تعداد در سطح میانی مدیران فروشگاه” گفت: آمریکا برای احترام در یک بیانیه مطبوعاتی. “خارج شده و به عمد شده است و به دنبال یک استراتژی برای بیش از یک دهه است. در سال 2005 80 درصد از خارج همکاران بودند تمام وقت. تا سال 2018 حدود 50 درصد از خارج آمریکا نیروی کار بودند ،

این گروه با تمرکز توجه خود را بر روی والتون, خانواده, دلیل, با یک ترکیب خالص از $191 میلیارد و آنها بزرگترین ذینفع خارج شده و به سهام بیع متقابل برنامه. اگر بودجه از برنامه تقسیم شدند در میان کارگران به جای یک میلیون Walmart کارگران می تواند بهره مند از یک $5.66 در هر ساعت افزایش حقوق در سال 2018 با توجه به روزولت موسسه.

“ما اینجا هستیم تا مصرف در میلیاردرهای که در حال از بین بردن اقتصاد ما و دموکراسی ما” گفت: ملیسا عشق ایالات متحده برای احترام عضو و خارج کاردانی که با حضور اعتراض. “در حال حاضر با رونمایی از محل کار ما خارج شده و بی سر و صدا از بین بردن کامل تر موقعیت زمان. آن زمان برای Waltons و خارج مدیر عامل [داگ] McMillon برای جلوگیری از احتکار سود شرکت به غنی سازی خود را از طریق به اشتراک گذاری buybacks.”

ایران برای احترام برگزارکنندگان led ده ها تن از کارگران در شعار “مردم بیش از سود!” و “هی هی! هو هو! حرص و آز شرکت های بزرگ رو برو!” آنها به عنوان جمع خارج والتون در پنت هاوس.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا گام به جلو با کمک مالی به غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

ایران برای احترام بوده است انتخاباتی خود خارج شده و حقوق کارگران از سال 2011 زمانی که این گروه ایجاد یک بیانیه از احترام و خواستار آن است که این کشور بزرگترین خصوصی کارفرما و بزرگترین کارفرما و کارگران اسپانیایی, بالا بردن حداقل دستمزد به 15 دلار در هر ساعت ارائه مداوم و پایدار ساعات کار و دیگر اقدامات برای اطمینان از کارکنان منافع هستند نشان داده شده است.

با سازمان’ کمک آمریکا برای احترام گوید خارج شده و کارگران را با موفقیت تحت فشار این شرکت برای افزایش حداقل دستمزد از $7.25 به 11 دلار در هر ساعت و به اتخاذ ایمنی و سیاست های مسکن برای کارکنان.

روز سه شنبه ایالات برای احترام سازمان Mauricio Escobar توییتی کارگران در نیویورک بودند اجازه “همه می دانیم که این زمان را به میلیاردرهای پرداخت سهم عادلانه خود را و درمان کارگران خود را با عزت و احترام است.”

تحت “در محل کار بزرگ” ابتکار Walmart مدیران ادعا می کنند کارگران قادر به انجام بیشتر “کار معنی دار” و باید به آنها اطمینان داد که این برنامه ارائه می دهد فرصتی برای تبلیغات. اما کارگران می گویند آنها در برابر یکدیگر بازمی گردد به مصاحبه برای شغل در شرکت و در برخی موارد آنها ارائه شده کمتر جبران خسارت:

یکی از کارگران گفت: او در ابتدا گفت: او را به $2 بیشتر از یک ساعت اگر او یک مربی آکادمی; یک هفته بعد او به او گفت پرداخت باقی خواهد ماند همان اگر او در زمان کار. یک همکار گفته شد آنها را از دست بدهند 75 سنت در هر ساعت است اما مسئولیتهای بیشتری را تحت طرح جدید.

LuAnn Turnage ترک کار خود را در ماه نوامبر پس از دو سال به عنوان مدیر خدمات مشتری در یک Plainwell, Mich., supercenter. او گفت: این فروشگاه در روند جایگزینی پنج مشتری خدمات مدیران با یک تیم منجر شود. Turnage است که یک عضو از آمریکا برای احترام کاربردی برای موقعیت جدید اما نبود انتخاب شده است. او ترک او گفت: چرا که او فکر او تنها گزینه دیگری که به تنزل و یا قطع پرداخت.

“پس از سال ها از خدمات این حق را برای کارمندان وفادار مثل من به صورت شغل و عدم اطمینان لازم به reinterview به نگه داشتن کار ما است. من دو فرزند به مراقبت از در خانه گفت:” Lashana Frazier متحد برای احترام عضو و مدیر خدمات مشتری از 14 سال است. “من تا به حال یک اعتماد کامل-زمان نقش در فروشگاه برای بیش از یک دهه اما در حال حاضر آنها در حال از بین بردن موقعیت من و من دوباره مصاحبه برای یکی از جدید. همکاران شایسته بهتر از این هستند.”

ایران برای احترام گوید که این کشور بزرگترین خصوصی, کارفرما, Walmart می تواند به تنهایی تغییر دولت از حقوق نیروی کار در ایالات متحده اگر این گوش به آن کارکنان خواسته است.

“برنده شغل خوب در خارج از کشور بزرگترین شرکت کارفرما دروازه ورود به تغییر سرویس اقتصاد به عنوان یک کل” سازمان ” وب سایت می خواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im