شرکت والت دیزنی وعده 5 میلیون دلار برای حمایت از سازمان های غیر انتفاعی است که حمایت از عدالت اجتماعی

شرکت والت دیزنی متعهد شده است 5 میلیون دلار برای حمایت از سازمان های غیر انتفاعی است که پیشبرد و حمایت از عدالت اجتماعی در میان در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

چه خبر:

  • والت دیزنی گفت: آن را به 5 میلیون دلار برای حمایت از سازمان های غیر انتفاعی.
  • 2 میلیون دلار خواهد شد به NAACP بیشتر به عدالت اجتماعی و از بین بردن اختلاف نژادی.
  • شرکت والت دیزنی مدیر عامل باب Chapek گفت: “کشتن جورج فلوید را مجبور ملت ما بار دیگر به مقابله با سابقه طولانی از بی عدالتی که مردم سیاه و سفید در آمریکا رنج می برد و این مهم است که ما ایستاده و با هم صحبت کردن و انجام همه چیز را در قدرت ما برای اطمینان حاصل شود که اعمال نژادپرستی و خشونت هرگز قابل تحمل است. این 5 میلیون دلار تعهد خود ادامه خواهد داد و به حمایت از تلاش های سازمان های غیر انتفاعی مانند NAACP که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای اطمینان از برابری و عدالت است.”
  • دیزنی گفت: این پشتیبانی گروه هایی که “حمایت و توانمند سازی جوامع رنگ از جمله NAACP که ماموریت است که برای اطمینان از یک جامعه که در آن همه افراد از حقوق برابر و بدون تبعیض بر اساس نژاد” برای سال.

متن:

  • دیزنی اعلام می آید به عنوان کشور تظاهرات بیش از مرگ فلوید, گزارشی مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او. تظاهرات در محدوده ساحل به ساحل هدف قرار دادن لس آنجلس و نیویورک و سالت لیک سیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im