والت دیزنی جهانی باعث تغییر عمده به سحر و جادو پادشاهی ورودی

والت دیزنی ساخته شده است یک تغییر قابل توجه به ورودی از پادشاهی سحر و جادو, با توجه به گزارش.

دیزنی جهان مشغول به کار در ورود به پادشاهی سحر و جادو به عنوان پارک باقی مانده است بسته به علت COVID-19 شیوع.

سحر و جادو پادشاهی آرم ظاهرا حذف شده از ورودی را با توجه به BlogMickey.com اخبار و اطلاعات در سایت در دنیای دیزنی و دیزنی لند.

دیدن عکسهای این تغییر زیر.

تغییرات بیا یک روز پس از دیزنی جدید, نقشه جهان به بیرون درز آنلاین, نمایش جدید “آرامش در ایستگاه” در اطراف پارک به عنوان من در مورد نوشت: برای Deseret News. نقشه جدید نشان داد پادشاهی سحر و جادو روش که شامل استفاده از “تسهیلات ایستگاه های” خود را در ماسک و یک استراحت از کار یکنواخت روزانه از سفر از طریق دنیای دیزنی.

دنیای دیزنی قصد دارد به بازگشایی سحر و جادو پادشاهی پارک و حیوانات دیزنی پادشاهی پارک در روز شنبه به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود را بازگشایی در ژوئیه 15.

این است که با وجود های اخیر سنبله در COVID-19 مورد در فلوریدا. در روز دوشنبه وجود دارد 6,336 موارد جدید از COVID-19 در فلوریدا, با توجه به Tampa Bay Times.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دفاع دیزنی جهان بازگشایی تا به زودی و گفت دیزنی قرار دادن یک “حق بیمه” در ایمنی با توجه به هالیوود.

DeSantis گفت: “دیزنی, من هیچ شک است برای رفتن به یک محیط امن. من فکر می کنم که که در آن شما شروع به دیدن گسترش است و فقط در موقعیت های اجتماعی که در آن مردم اجازه گارد خود را. معمولا مثل یک مهمانی خصوصی و یا چیزی شبیه به آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>