والت دیزنی نوه قفل شده است و در نبرد قانونی برای آزادی شخصی میلیون ها نفر در ارث

سرگرمی های رویایی والت دیزنی نمی توانست تصور مبارزه است که نوه برادفورد لوند را تحمل کرده است در تلاش برای ادعای سهم خود از ثروت خانواده.

برای 15 سال لوند و 50 تا به مبارزه جدا از اعضای خانواده امنا و دادگاه انحصار وراثت مقامات در تلاش برای نشان دادن او است ذهنی مناسب برای مدیریت یک ارث به ارزش صدها میلیون دلار است. او تا به حال به اثبات زمان و دوباره که او ندارد سندرم داون که او می تواند مسئولیت رسیدگی به چنین تزریق گسترده منابع مالی.

در حال حاضر او در حال مبارزه نه فقط برای پول بلکه برای آزادی او پس از Los Angeles County Superior Court قاضی منصوب نگهبان به طور موقت ایجاد همه گیری های قانونی.

“آیا من می خواهم به 200 میلیون دلار به طور موثر به کسی که رنج می برند ممکن است در برخی از سطح از سندرم داون? پاسخ این است که نه” قاضی دیوید کوان گفت: از نیمکت امتناع بعدا به جمع این بیانیه حتی پس از او داده شد شواهد DNA که لوند ندارد سندرم داون.

دیزنی نوه اش را در بر داشت خود را به دام افتاده در یک سیستم قضایی مستعد ابتلا به درنده نگهبان امنا fiduciaries و دیگران که فرمان بزرگ حقوق نمایندگی خود را — تمام پرداخت شده توسط مشتری.

دادگاه انحصار وراثت سیستم است که در میان چیزهای دیگر در نظر گرفته شده برای حفاظت از افراد مسن و معلول از قربانی بودن اعضای خانواده و دیگران است. اما از آن است که یک سیستم است که incentivizes سوء استفاده. دیگر مشتری تلقی ناتوان از مدیریت و یا امور دیگر نگهبان وکیل و دیگران پرداخت. و مشتری می شود هیچ می گویند بیش از جایی که آنها زندگی می کنند که آنها را ببینید و چگونه پول خود را صرف است.

“سیستم خراب است” گفت: ریک سیاه یک مدیر در مرکز املاک دولت اصلاحات در کارولینای شمالی. “این صرفا یک املاک و قاچاق مورد آن است که مدیریت درنده وکلای مدافع است.”

نوه شکایت قاضی

لوند اما در حال مبارزه بازگشت.

در نادر حرکت خود وکلا — ساندرا Slaton از اسکاتسدیل آریزونا سابق کاخ سفید مشاور لانی دیویس و یوسف Busch III ساحل نیوپورت — زمینه فدرال حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه متهم کوان از انتصاب سرپرست و بدون تشریفات.

تحت پیگرد یک قاضی است که تقریبا هرگز انجام می شود. اما دیویس یک عضو سابق فدرال حریم خصوصی و آزادی های مدنی نظارت هیئت مدیره گفت که تیم او تا به حال هیچ انتخاب است.

“این شکایت مدعی است که کوان ارائه یک قضاوت از روی نیمکت که منفی تحت تاثیر قرار می یک فرد در چنین قابل توجهی راه محروم کردن او از زندگی و آزادی بدون محاکمه عادلانه” دیویس گفت:.

در 31 صفحه طرح دعوی در دادگاه لوند وکلا نوشت: “این تصمیم توسط قاضی کوان به تعیین یک (نگهبان litem آگهی) … بدون شنیدن … و کاملا نادیده گرفتن قانون اساسی الزامات دادرسی است که یادآور یک چشم انداز که در آن حقایق مهم نیست اما جایگزین حقایق انجام دهد.”

ایالات متحده کاریکاتوریست والت دیزنی و خانواده قدم زدن در آفتاب ژوئن دخترش, شارون در سمت چپ او دایان در سمت چپ و همسرش لیلیان در انگلستان در ماه ژوئن. 24, 1949. (عکس از آسوشیتدپرس)

سابقه خانوادگی

چگونه لوند رو در اینجا این است که یک داستان با پیچش و چرخش از یک Matterhorn نوعی سورتمه کوچک.

یکی از لوند اصلی مخالفان خود است, دوقلو, خواهر, Michelle لوند. براد و میشل متولد شد در سال 1970 به دیزنی پدر شارون دیزنی لوند. دوقلوها با حضور در ویژه نیازهای مدارس به کودکان گزارش شده برای اختلالات یادگیری.

زمانی که لوند بود 19 مادر خود را از ایجاد یک صندوق اعتماد — در حال حاضر به ارزش 400 میلیون دلار — برای او میشل و خواهر ویکتوریا. شارون لوند منصوب چهار امنا: دایان دیزنی میلر خواهرش; لایحه لوند پدر به سه فرزند; Ron Gother شارون اعتماد وکیل و اولین ایالتی بانک تجارت متولی.

نوه بودند برای دریافت بخشی از سهام خود را در سنین 35 و 40 و 45 با مانده نگه داشته در اعتماد و با توجه به آنها به عنوان تدریجی درآمد.

به عنوان سال گذشت لوند مادر جان آیا به عنوان خواهر ویکتوریا. و برخی از اعضای هیئت امنا استعفا داد در حالی که دیگران با هیچ خانواده ارتباطات در زمان مکان خود را.

زمانی که براد لوند تبدیل 35 امنا رای دادند و در برابر او پرداخت بخشی از ارث خود را گفت: آنها اعتقاد نداشت او از نظر مالی و ذهنی صالح.

چهار سال بعد میشل لوند دچار آنوریسم مغز پس از یک اتهام مواد مخدر مصرف بیش از حد, اما او موفق به دریافت سهم خود را از پول به عنوان برنامه ریزی شده.

حکم دادگاه در پی

همچنین در سال 2009 میشل لوند و او را دو نیمه خواهر به دنبال یک نظم در آریزونا دادگاه که قرار بود براد لوند تحت یک نگهبان را قانونی او تصمیم به دلیل “کسری مزمن و اختلالات روانی.”

بنابراین شروع به هفت سال مورد در آریزونا به پایان رسید که در 10 روز غیر هیئت منصفه دادگاه قبل از قضاوت Robert H. Oberbillig. Oberbillig اعلام لوند ذهنی قادر به دست زدن به خود و امور خود را.

به عنوان بخشی از آریزونا مورد دو پزشکان و اعصاب مورد بررسی قرار لوند و مصمم او در حال حاضر به اندازه کافی برای کمک به مدیریت زندگی خود و منابع است. پس از طولانی آزمون شاهد ایستاده Oberbillig حکومت در سال 2016 که لوند ثابت او است نه ناتوان و نه نیاز به یک نگهبان.

او امنا در حال حاضر رد لوند بعدی برنامه ریزی ارث پرداخت و در سن 40 سالگی. عضویت خود را تغییر داده بود دوباره با جمهوری Trust Co. مصرف بیش از, به عنوان شرکت متولی است.

مبارزه قانونی حرکت می کند

در حالی که آریزونا مورد بود و هنوز هم در جریان است لوند برای ثبت یک دادگاه دادخواست در لس آنجلس به حذف خود امنا به صورت های مختلف نقض شده است. این است که از طریق آن صورت است که قاضی کوان در نهایت وارد تصویر.

قاضی ارائه شد با یک توافق حل و فصل بین لوند و امنا که در آن او می خواهد به آنها پرداخت $14.5 میلیون دلار ارز برای حذف و جایگزینی. کوان تایید پول ارز اما اجازه نمی دهد لوند به جای امنا دیویس گفت:. کوان و سپس منصوب موقت نگهبان litem آگهی.

“هنگامی که یک قاضی تصمیم گیری حتی موقت است, همه ما محرمانه است و حق اساسی با توجه به فرآیند,” دیویس گفت:.

کوان وکیل متی سبز کاهش یافته بود.

لوند تیم تبدیل شده به دادگاه فدرال زیرا دولت استیناف قضات نمی خواهد حکومت موقت تعیین وقت قبلی.

دیویس هیچ غریبه ای به این بحث.

او به عنوان مشاور ویژه به پرزیدنت بیل کلینتون در اواخر 1990s و به نمایندگی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل مایکل کوهن. کوهن التماس کرد گناه را به تقلب مالیاتی و نقض مالی مبارزات انتخاباتی و قوانین دیگر فدرال جرایم در سال 2018 است.

اما کارشناسان حقوقی می گویند دیویس رو به یک کوه بالا در هدف قرار دادن کوان و ادعا که دولت قانون اجازه می دهد قاضی اقدامات خلاف قانون اساسی است.

“قضات به طور معمول ایمنی در تصمیم گیری های آنها را حتی زمانی که آنها مرده گفت:” ماریو Mainero استاد دیل E. فاولر دانشکده حقوق در دانشگاه چپمن در نارنجی. “شما نمی توانید به شکایت قضات است.”

یک استثنا Mainero گفت: برای نقض حقوق مدنی است که در آن کسی است که به دنبال تسکین و نه خسارت در برابر قاضی به عنوان لوند.

اما هنوز هیچ قدم زدن در پارک خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im