می خواهید یک دیزنی ماسک صورت? شما می توانید یکی با حمل و نقل رایگان امروز

دیزنی اضافه کرده است یک ارتقاء جدید به آن ماسک صورت که منتشر شد به عنوان coronavirus همه گیر شروع به رفت و برگشت در سراسر کشور.

چه اتفاقی می افتد:

دیزنی تصمیم گرفته است برای ارائه حمل و نقل رایگان برای هر کسی که علاقه مند در خرید ماسک صورت خاموش دیزنی وب سایت رسمی.

با استفاده از کد “FREESHIP” برای حمل و نقل رایگان در سفارش.

دیزنی در بیانیه ای گفت:

“دیزنی متعهد به خدمت به جوامع که در آن زندگی می کنیم و کار می کنند. در طول این زمان به چالش کشیدن ما با استفاده از قدرت ما بی انتها داستان و شخصیت های محبوب به آدرس مهمان ما نیاز به صورت خانوادگی و دوستانه قابل استفاده مجدد پارچه ماسک صورت.

“دیزنی است که با اهدای یک میلیون پارچه ماسک صورت برای کودکان و خانواده های محروم و آسیب پذیر جوامع در سراسر ایالات متحده خواهد شد که توزیع شده توسط MedShare (www.medshare.org). به دلیل تقاضای قریب به اتفاق ما هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن که ما به هدف ما از جمع آوری 1 میلیون دلار سود حاصل از فروش ما پارچه ماسک صورت خواهد بود که اهدا به MedShare به پشتیبانی جامعه پزشکی به تلاش های مداوم برای ارائه نجات بخش مراقبت به کسانی که نیاز دارند.”

اطلاعات بیشتر در مورد ماسک

  • دیزنی منتشر شد ماسک های صورت که شامل شخصیت های دیزنی, پیکسار, مارول و “جنگ ستارگان است.” این ماسک شامل شخصیت های معروف مانند میکی و مینی ماوس نوزاد, Yoda, R2-D2 هالک Avengers و Sporky از “داستان اسباب بازی 4” در میان پروژه های دیگر من گزارش Deseret News.
  • این ماسک را می توان در چهار بسته برای $19.99.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im