می خواهم همه شمارش در سرشماری سال 2020? شامل افراد جوان

10 سال پیش من با خانواده نمی پر کردن فرم سرشماری از ترس اما در این سال من کمک خواهد کرد که آنها با پر کردن این سرشماری آنلاین. در اطراف مارس 12 خانوار را دریافت دعوت نامه از اداره آمار ایالات متحده به پر کردن آنها سرشماری فرم آنلاین ما به افراد جوان باید اطمینان حاصل شود ما خانواده ها و همسایه ها محسوب می شود. در خطر است 1.5 تریلیون دلار در بودجه فدرال تعدادی از دولت ما کنگره صندلی و ما در جوامع آینده.

بر خلاف ما انتخابات ریاست جمهوری 2020 سرشماری یکی از معدود رویدادهای سیاسی که در آن هر کس بدون در نظر گرفتن سن و وضعیت حقوقی یا قومیت شرکت می کنند. در گذشته سه سالجوان, بزرگسالان علاقه به سیاست و مشارکت مدنی افزایش یافته است. در سال 2018 دورۀ انتخابات میزان مشارکت در میان بزرگسالان جوان سنین 18-24 سال افزایش تصاعدی پریدن از هشت درصد به 27.5 درصد در چهار سال. در اینجا در کالیفرنیا در فرزنو و مرسد شهرستانهای تجربه موج جوان مشارکت مدنی و دیدم بیش از 250 درصد رای دهندگان افزایش نسبت به سال 2014 است. ما باید این حرکت را برای اطمینان از دقیق سرشماری تعداد برای اطمینان از بودجه کافی برای جاده های ما و برنامه کلیدی در آموزش و پرورش مانند پل کمک.

افراد جوان می تواند کمک به شرکت ما اعضای جامعه که ممکن است کم درآمد غیر انگلیسی زبان بی خانمان و دانشجویان و دیگران که ممکن است احساس به حاشیه رانده شده و یا ترس. اگر چه ما به احتمال زیاد حداقل سن برای شرکت در سرشماری برخی از افراد جوان در حال بیرون رفتن از راه خود را به تغییر است که — از لوئیس جونیور, که, تبدیل, خود, خانواده, کسب و کار TortaMovil به یک مشارکت مدنی hub به دانشجو به رهبری مبارزات مانند “تعداد کالج ها در” که به اطلاع دانش آموزان از راه های بسیاری از داده های سرشماری اثرات خود را زندگی می کند.

با توجه به مسیحی آرانا سیاست مدیر در جامعه لاتین بنیاد ما باید تعامل و سرمایه گذاری در بزرگسالان جوان برای اطمینان از عادلانه و تعداد دقیق از همه کالیفرنیا در سرشماری سال 2020. به عنوان یک گروه است که تکنولوژی زرنگ و دانا civically درگیر و مورد اعتماد در خانواده خود افراد جوان می تواند منجر جوامع خود را نسبت بهs رسیدن بیشتر سیاسی نمایندگی و منابع خود را محلی و مدارس و درمانگاه ها و بیمارستان ها.

به عنوان ترین فن آوری و رسانه های اجتماعی ادراک نسل ما نیاز به افراد جوان برای حمایت از اعضای جامعه که ممکن است فاقد این مهارت ها برای پر کردن خود را سرشماری آنلاین. برای نه سال گذشته من و خانواده فاقد دسترسی به اینترنت و با توجه به سرشماری مناطق پایین استفاده از اینترنت ممکن است دریافت یک مقاله پرسشنامه در اولین پستی. علاوه بر این کاغذ فرم تلفن گزینه در دسترس خواهد بود. آگاهی از گزینه های متعدد به خود پاسخ بسیار مهم است برای افرادی که از رنگ های غیر انگلیسی زبان و بزرگان که تمایل به بیشتر قطع و یا underconnected از اینترنت. ما مهارت های فنی و سرمایه فرهنگی می تواند اطمینان حاصل شود جوامع ما با پر کردن آنها سرشماری در اوایل ماه مارس قبل از سرشماری takers دست کشیدن بر روی خانواده خود را.

من هنوز هم به یاد داشته باشید نگاه در چهره مادر که یک سرشماری یادداشت برداری زدم بر ما درب آپارتمان در سال 2010. ما تا به حال تنها در این کشور کمتر از پنج سال و غافل بودند از سرشماری روند و یا نقش آمار داوطلبان که پیگیری خانواده ها که نمی پاسخ به سرشماری پستی.

عدم آگاهی از این که مورد سرشماری یادداشت برداری ضربه زدن بر روی درب است که می تواند اضافه کردن اضطراب به جوامع مهاجر مثل من. با وجود تابعیت سوال اضافه شده در سال 2020 سرشماری ترس از چپ جامعه مهاجر اشتباه گرفته شود. برای کاهش این سردرگمی اداره آمار سرمایه گذاری $500 میلیون در یک کمپین تبلیغاتی اطلاع رسانی به مردم خود داده های سرشماری به اشتراک گذاشته نمی شود با اجرای قانون و پاسخ های محرمانه و حفاظت شده تحت قانون.

اگر چه ما هنوز هم زندگی می کنند در زیر به اوج سیاسی و ترس جوامع ما باید محسوب می شود. همه بزرگسالان جوان باید شرکت کنند که آیا یا نه آنها در زندگی جوامع مهاجر و یا جوامع از رنگ. خودتان را با سرشماری فرم و درخواست خود را به شهر محلی سرشماری یادداشت برداریبزرگسالان جوان اجازه دهید اطمینان از 1.5 تریلیون دلار در معرض خطر کمک می کند تا جوامع ما رشد این دهه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im