می خواهم برخی از خبر خوب در مورد آینده ایمان ؟ نگاهی به نسل Z

سالت لیک سیتی — چند سال گذشته دوران سختی بود برای کلیساها. عبادت حضور کاهش یافته است. مذهبی disaffiliation افزایش یافت. بسیاری از بزرگسالان جوان گفت: آنها به خدا اعتقاد نداریم.

با وجود این روند برخی از آمریکایی ها بر این باورند که در آینده از ایمان روشن است. اشکال جدیدی از عبادت می سوخت تبدیل شده است. وای که نمی حضور در کلیسا را به رسمیت شناخته و ارزش دین به عنوان سن آنها.

“مذهبی تجدید می تواند در افق” استدلال ستون های اخیر در وال استریت ژورنال.

دین محققان موضوع را با برخی از این ادعا. مهمترین آنها می گویند کسانی که نگران دین سازمان یافته در حال قرار دادن امید خود را در اشتباه نسل.

“بهترین شواهد در تمام نقاط در همان جهت” گفت: Daniel A. کاکس همکار تحقیقاتی در آمریکا سازمانی موسسه. Nonreligious وای به احتمال زیاد رفتن به ماندن در آن راه.

“وای مطرح شد در کمتر مذهبی خانواده ها گزارش سطوح پایین تر از مذهبی نامزدی خود را در طول سال های شکل گیری و آمد در بزرگسالی با کمتر علاقه ای به پیوستن و شرکت در جوامع مذهبی,” او گفت:.

این عوامل آن را بعید است که کارش وای یک روز پیوستن به یک کلیسا است. بنابراین آیا این واقعیت است که نسل وای که دارد اغلب جفت با دیگر مذهبی “نونس” گفت: ملیسا Deckman, یک استاد علوم سیاسی در کالج واشنگتن در مریلند است.

“وجود ندارد یک شریک در این رابطه به آنها را به کلیسای” پس از ازدواج و بچه او گفت:.

در سال 2008 حدود یک سوم از نسل وای (31.9 درصد) مذهبی مسیحیان. دهه آینده این رقم افزایش بیش از 10 درصد به 42.7% با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط Ryan Burge یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه ایلینوی شرقی.

“بدون برخی از نوع برونزا شوک را مختل زمان الگوهای رفتاری و … آن را دشوار است برای دیدن چگونه این (روند) می کند ادامه” کاکس گفت.

اگر شما به دنبال اخبار خوب در مورد آینده ایمان شما باید به نوبه خود توجه خود را به دور از وای و بر روی نسل Z محققان گفت. برای این گروه متشکل از نوجوانان و بزرگسالان جوان متولد در اواسط 1990s یا زود نرخ مذهبی disaffiliation برگزاری مداوم خیلی.

“این عجیب و غریب, چگونه مسطح (روند) خط این است که” برگ گفت.

روشن, نسل Z است که هنوز هم قابل توجه nonreligious. حدود 42 درصد از اعضای این نسل بودند مذهبی بودایی ها در سال 2018 است.

اما در اخیر روندهای جمعیتی محققان انتظار می رود نسل Z به توان حتی کمتر مذهبی است. وجود دارد به طور کلی یک افزایش قابل توجهی در disaffiliation از یک نسل به بعد برگ گفت.

برای مثال 25.5 درصد از افراد مذهبی هستند نونس در مقایسه با 18.7 درصد از اعضای سکوت نسل. حدود 43 درصد از millennials معرفی کارش در برونئی در مقایسه با 34.3 درصد از نسل X.

وجود دارد هیچ پرش مذهبی disaffiliation از هزاره نسل به نسل Z. وقتی که می آید به دین داده و اعضای این نسل بیشتر شبیه خود نسل همسایگان نسبت به چیزی جدید.

“به نظر می رسد درست کردن نرخ disaffiliation,” Deckman گفت: با استناد به نتایج حاصل از یک بررسی اخیر او انجام شده بر روی نسل Z.

علاوه بر این اعضای این نسل که حضور در کلیسا اغلب بیشتر درگیر با ایمان خود جوامع از بزرگان آنها Burge گفت.

نزدیک به 6 در 10 انجیلی اعضای نسل Z (58.2%) حضور در کلیسا هفتگی در مقایسه با 54.5 درصد از انجیلی millennials و 49.5 درصد از انجیلی boomers. سه در 10 اصلی پروتستان اعضای نسل Z (30.5%) حضور در کلیسا هفتگی در مقایسه با 25.2 درصد از نسل X.

“این یک گروه کوچکتر (حضور در کلیسا) اما به نظر می رسد بسیار مؤمن,” برگ گفت.

خط پایین این است که نسل Z ارائه می دهد بیشتر دلیلی برای خوش بینی در مورد آینده ایمان از نسل هزاره محققان گفت.

آنها اعتراف کند که به عنوان نسل Z سنین است که می تواند تغییر کند.

“ما فقط باید خیلی زود نگاه” اعضای نسل Z Deckman گفت. یک بار دیگر از آنها را به حرکت به دور از پدر و مادر خود را برای کار و یا ازدواج, محققان قادر خواهد بود برای دیدن اگر روند فعلی را نگه دارید تا.

“برخی از مطالعات نشان می دهد که هنگامی که افراد جوان به کالج رفتن آنها کمتر به احتمال زیاد برای حضور در مراسم مذهبی چون آنها استقلال از خانواده زندگی,” او گفت:.

Burge, که همچنین یک باپتیست آمریکایی کشیش ترجیح امیدوار.

“این بسیار زود است. اما ما در حال دیدن برخی از چیزهایی که در داده هایی را که ما هرگز قبل از دیده می شود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im