می خواهید به رشد اقتصاد ؟ پوشیدن ماسک فدرال رزرو رئیس جمهور می گوید

دالاس فدرال رزرو رئیس جمهور رابرت کاپلان گفت: فاکس کسب و کار در این هفته است که با پوشیدن یک ماسک ممکن است کلیدی برای صرفه جویی در اقتصاد ایالات متحده.

کاپلان گفت: فاکس کسب و کار است که با پوشیدن یک ماسک می تواند کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus است که موجی در سراسر کشور است.

بیش از حد گسترش می تواند صدمه دیده است پیشرفت کشور در بازگشایی به خصوص اگر فرمانداران و رهبران محلی reinstitute مستندات که آمار این کشور در ماه مارس با توجه به نیویورک تایمز.

اما پوشیدن یک ماسک می تواند کمک به اقتصاد است.

“پیام اصلی من می خواهم امروز در مورد اقتصاد از اینجا و چگونگی رشد آن احتمالا است که با مدیریت این ویروس. در حالی که سیاست های پولی و مالی بسیار مهم است آنها نه به عنوان مهم در حال حاضر به عنوان ما انجام یک کار خوب مسطح منحنی بر روی این ویروس است. اگر ما این کار را خواهیم رشد سریع تر است.”

کاپلان گفت: “اصلی سیاست های اقتصادی از اینجا گسترده است ماسک پوشیدن و خوب آموزش و پرورش از مراقبت های بهداشتی پروتکل.”

“اگر همه ما عینک ماسک این امر قابل ملاحظه ای قطع انتقال این بیماری و ما را به رشد سریع تر,” او اضافه شده است. “ما باید یک نرخ بیکاری پایین تر … و ما خواهد شد کمتر احتمال دارد به سرعت بیشتر از ما reopenings.”

به طور مشابه, اقتصاددانان از گلدمن ساکس گفت: ملی ماسک دستور می تواند افزایش تغییرات اقتصاد کشور بازیابی سریعتر گزارش نیویورک تایمز.

فدرال رزرو برنامه های اضافه شده به ارائه $2.3 تریلیون دلار نقدینگی و اعطای وام به نگه داشتن نرخ بهره پایین CNBC گزارش.

به طور مشابه, کنگره ارائه 2 تریلیون دلار در بودجه نجات. یک دوم بسته است که هنوز هم در ایران اتفاق می افتد با توجه به CNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>