آیا می خواهید به بازدید شش پرچم? شما باید به کتاب و پرداخت جلوتر از زمان

شش پرچم است برخی از برنامه های جدید در ذهن زمانی که آن را بازگشایی پس از coronavirus همه گیر از جمله رزرو سفر برای پرداخت در پیشبرد.

جزئیات:

  • به عنوان ایالات متحده آمریکا امروز گزارش شش پرچم به احتمال زیاد نیاز به بازدید کننده به رزرو و جوی پیشرفته به منظور حفظ زبانه ها در حضور و غیاب. محدود حضور و غیاب کمک خواهد کرد که پارک اجتماعی فاصله اقدامات در ذهن بیش از حد.
  • مهمانان می توانید کتاب رزرو آنلاین در SixFlags.com/Reserve هنگامی که به پارک باز می شود و می افزاید: جدید خود باز گردد.
  • مهمانان خواهد نیاز به برنامه ریزی یک روز و یک زمان برای پارک.

آنها چه میگویند:

شش پرچم رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مایک Spanos در آزادی گفت: ایمنی همچنان در اولویت است.

  • “سلامت و ایمنی ما مهمانان و اعضای تیم است که همیشه بالاترین اولویت ما و در محیط فعلی ما قطعا می خواهید به اقدامات احتیاطی اضافی برای ایجاد یک تجربه امن را برای همه. ما هیجان زده در مورد بازگشایی پارک های ما و بازگشت به کسب و کار سرگرم کننده; اما ما می خواهیم به انجام این کار در امن ترین شیوه ممکن است. با داشتن مهمانان preregister قبل از آنها بازدید می توانیم برنامه ریزی مناسب نیروی انسانی و مایع اقدامات از جمله تضمین این که مهمانان و اعضای تیم حفظ امن اجتماعی فاصله در طول روز است.”

علامت Kupferman شش پرچم’ معاون رئیس جمهور از بینش و بازاریابی تعاملی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز با اضافه کردن یک دسته از مردم در یک بار خواهد تباهی اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

  • “ما نمی خواهیم همه را به نشان می دهد تا در 10 a. m.”
  • “مردم استفاده می شود قادر به خرید یک بلیط و نشان می دهد تا. در حال حاضر آن را برای رفتن به نیاز به یک کمی پیشرفته تر برنامه ریزی و تلاش گفت:” ایالات متحده آمریکا امروز. “این مطلوب نیست, اما آن را کاملا می شود ارزش آن را برای مهمان. آن را در مورد کمک به مردم احساس خوب زمانی که آنها می آیند به پارک به طوری که آنها می توانید لذت بردن از روز خود را و آن را صرف نگران کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im