بخش ‘n جری برنده فراری در San Luis Rey سهام در سانتا آنیتا

 • بخش ‘n جری و سوارکار اسب دوانی شدن Flavien Prat برنده Grade III $100,000 سن لوئیس سهام روز شنبه, مارس 21 سال 2020 در سانتا آنیتا پارک Arcadia, CA.
  (حسن نیت ارائه میدهد از Benoit عکس)

 • سوارکار اسب دوانی شدن Flavien Prat راهنماهای هشدار ‘n جری به دایره برنده پس از پیروزی خود را در کلاس III $100,000 سن لوئیس سهام روز شنبه, مارس 21 سال 2020 در سانتا آنیتا پارک Arcadia, CA. (حسن نیت ارائه میدهد از Benoit عکس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • مربی مایک Puype سمت چپ جشن با اسب دوانی Flavien Prat, راست, در دایره برنده پس از بخش ‘n جری پیروزی در کلاس III $100,000 سن لوئیس سهام روز شنبه, مارس 21 سال 2020 در سانتا آنیتا پارک Arcadia, CA. (حسن نیت ارائه میدهد از Benoit عکس)

 • بخش ‘n جری و سوارکار اسب دوانی شدن Flavien Prat برنده Grade III $100,000 سن لوئیس سهام روز شنبه, مارس 21 سال 2020 در سانتا آنیتا پارک Arcadia, CA.
  (حسن نیت ارائه میدهد از Benoit عکس)

ARCADIA >> آخرین بار بخش ‘n جری زد 1 1/2 مایل 7 سال gelding آمد تا یک گردن کوتاه در درجه دوم هالیوود چمن جام on Dec. 1 Del Mar.

انداختن به یک درجه سوم سهام در روز شنبه در سانتا آنیتا $100,000 San Luis Rey مخاطرات بخش ‘N جری بود بیش از حد برای او شش رقبا در حال اجرا به دور از یک 1 1/4 ظهر پیروزی به عنوان 9-5 انتخاب دوم با Flavien Prat در زین.

بخش ‘n جری, کالیفرنیا-تربیت پسر خوش شانس منبر سوم شد و پس از اولین مایل به نقل مکان کرد دوم با یک چهارم از یک مایل به اجرا و outran Camino Del Paraiso به سیم در حال اجرا ماراتن فاصله بیش از یک دوره چمن برچسب “خوب” در 2:28.67.

آن بخش ‘n جری ششمین پیروزی در 20 شروع می شود با چهار برنده آینده در سانتا آنیتا. برنده بررسی برای $60,000 خود را مطرح درآمد حرفه ای به $373,579.

“اگر شما نگاه کنید در فرم خود را, شما می توانید ببینید که او را به انجام بهترین خود را در مسافت های طولانی” برنده مربی مایک Puype گفت. “او تا به حال برنده در یک مایل و یک چهارم و یک مایل و سه هشتم و او زد واقعا خوب سوم رفتن یک مایل و نیم (هالیوود چمن جام). آنها به خانه آمد خیلی سریع آنها قرار دادن یک زن و شوهر از 24-دوم و چهارم هم وجود دارد بنابراین این یک تلاش بزرگ.”

این سومین بار Prat, دیدار پیشرو سوارکار اسب دوانی شدن اتحاد زده Ward, n’ جری اما این اولین بار پس از ماه ژوئن سال 2016 زمانی که او هنوز یک دختر باکره در حال اجرا در دولت تربیت نژادها. شنبه پیروزی تنها دوم خود را درجه بندی ریسک امتحان کنید.

“من تا به حال نشده است او در یک مدت زمان طولانی و مایک به من گفت که او بهترین در این مسافت های طولانی” Prat گفت. “او کمی مشتاق اوایل اما او حل و فصل کردن خوب و به عنوان شما را دیدم او تا به حال خوب به نوبه خود از طریق کشش.”

Camino Del Paraiso این 6-1 سوم انتخاب دوم برگزار شد توسط 1 1/4 طول بیش از اسکار Dominguez که حتی پول های مورد علاقه.

صاحبان خانم و آقای Larry D. Williams, تا به حال به تماشای کردن محل به عنوان سانتا آنیتا به روی عموم بسته است با استثنا از سوارکاران, مربیان, مربیان’ کارکنان و ضروری آهنگ پرسنل.

Cistron می کشد ناراحتجان Sadler-آموزش Cistron, زده توسط ویکتور Espinoza, بسیج از سوم در هفت اسب زمینه برای ناراحت 1-2 مورد علاقه برای محدود در هیچ کجای $100,000 درجه سوم San Simeon سهام.

Cistron بیکار پس از برنده شدن در درجه من بینگ کرازبی مخاطرات در دل مار در جولای 27, زد 5 1/2 furlongs بیش از یک “خوب” چمن دوره در 1:02.68 در حالی که برنده شدن برای ششمین بار در 28 مسابقه. این تنها دومین پیروزی خود را در 14 تلاش می کند بیش از سانتا آنیتا چمن.

Cistron معمولا به جبهه و نقش گرفتن من اگر شما می توانید, اما Espinoza شاغل تاکتیک های مختلف روز شنبه.

“او را شکست و تیز اما وقتی که مره (تسلیم در حال حاضر) در خارج از من رفت و خیلی سریع من فکر کردم من نمی خواهم به خالی کردن تانک خیلی زود” او گفت:. “من قمار کمی و آن کار بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im