برچسب های هشدار دهنده بر روی بطری های مشروب ممکن است دلسرد نوشیدن

اگر برچسب های هشدار دهنده روی بسته های سیگار مانع از سیگار کشیدن می تواند برچسب های هشدار دهنده بر روی محصولات الکل دلسرد نوشیدن? محققان در کانادا تصمیم به پیدا کردن.

در این مطالعه آغاز شد که در سال 2017, محققان کاربردی در مورد 300,000, رنگارنگ بسیار قابل رویت برچسب های هشدار دهنده به 98 درصد الکل ظروف در بزرگترین فروشگاه مشروب در یوکان است که کانادا بالاترین نرخ از الکل استفاده کنید.

پس از برچسب های هشدار دهنده اعمال شد به بطری و قوطی الکل در فروشگاه در یوکان پایتخت فروشگاه سرانه فروش کاهش 6.6 درصد نسبت به فروشگاه که در آن محصولات برچسب نیست.

تحلیلگران از کانادا موسسه ماده تحقیقات در ویکتوریا بریتیش کلمبیا همچنین دریافتند که افرادی که خریدم برچسب الکل بهتر به یاد می آورد ملی نوشیدن دستورالعمل ها و سرطان هشدار.

به طور خاص مصرف کنندگان که دیدم برچسب های هشدار دهنده بودند 10 درصد بیشتر احتمال دارد به خاطر ارتباط بین مصرف الکل و سرطان سه برابر بیشتر احتمال دارد برای آگاهی از کانادا کم خطر نوشیدن دستورالعمل و 50 درصد بیشتر احتمال دارد به خاطر داشته باشید روزانه کم خطر نوشیدن محدودیت.

این یافته ها منتشر شد مارس 4 در مجله مطالعات در مورد الکل و مواد مخدر.

“با وجود بهترین تلاش های کانادا الکل-لابی های صنعت را تعطیل ما مطالعه و حفظ مصرف کنندگان در تاریکی ما در بر داشت شواهد برچسب هشدار دهنده و کمک به مصرف کنندگان در یوکان به بهتر آگاهانه در مورد الکل خطرات بهداشتی و باعث شد بسیاری به کاهش نوشیدن” گفت: مطالعه co-leader تیم Stockwell, مدیر دانشگاه ویکتوریا-موسسه بر اساس.

“این است که به خصوص حیاتی بهداشت عمومی مداخله در حال حاضر به عنوان ما می بینیم افراد در معرض خطر افزایش مصرف الکل خود را به عنوان آنها را منزوی در خانه در طول COVID-19 شیوع,” او اضافه شده در دانشگاه و انتشار اخبار ،

محققان توصیه می کنند که الکل ظروف حمل برچسب های هشدار دهنده شامل خطر سلامت اطلاعات کانادا کم خطر نوشیدن دستورالعمل و تعداد نوشابه های استاندارد در هر بطری یا می توانید.

اطلاعات بیشتر

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیشتر در استفاده از الکل و سلامت.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im