‘هشدار به حزب ما’: ساندرز می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است آخرین نذر برای کاهش امنیت اجتماعی در معرض بایدن کلی انتخابات “آسیبپذیری”

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در طول یک فاکس نیوز تاون هال پنج شنبه شب که دولت او “خواهد بود برش” غیر اختیاری صرف برنامه هایی مانند امنیت اجتماعی اگر او برنده دور دوم دیابت برنی ساندرز استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن قول روشن می سازد که دموکرات ها باید معرفی 2020 نامزد با سازگار ضبط دفاع از امنیت اجتماعی—و نه جو بایدن.

“مغلوب ساختن پیشی جستن امشب با ارسال هشدار به حزب ما: اگر ما معرفی یک نامزد مانند جو بایدن که بارها سعی در کاهش امنیت اجتماعی و تحت فشار قرار دادند فاجعه معاملات تجاری تهمت را بهره برداری از این آسیب پذیری در تلاش برای پنهان رکورد خود را.”
—فیض فولادوند, ساندرز مدیر کمپین

“در اینجا معامله: جو بایدن بارها حمایت برای کاهش امنیت اجتماعی است. من مبارزه من تمام حرفه ای برای محافظت و گسترش آن” ساندرز توییتی پس از بایدن در پاسخ به رئیس جمهور نظرات خود را با یک تماس به گسترش امنیت اجتماعی است.

بایدن بدون دعوا ساندرز’ خصوصیات رکورد او پاسخ داد که “تنها کسی که به کاهش امنیت اجتماعی اگر او را انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” و افزود: “شاید شما باید وقت خود را صرف حمله به او را.”

“واقعی ” جو” توییتی Sanders. “یکی از ما دارای سابقه نه تنها مبارزه با کاهش امنیت اجتماعی اما کار به گسترش مزایای. و به همین دلیل ما در حال مبارزه بهترین موقعیت برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

رئیس جمهور نذر به قطع غیر اختیاری هزینه های دولت در یک رویداد در اسکرانتون پنسیلوانیا—بایدن را در زادگاه—که در آن تهمت نیز در زمان هدف در سابق معاون رئیس جمهور رأی به نفع سال 1994 توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی که به شتاب از دست دادن مشاغل تولیدی در پنسیلوانیا و در سراسر زنگ کمربند.

“جو بایدن یک معامله نفتا,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او آن را تایید او هل دادن آن است. این بدترین معامله تجارت تا کنون ساخته شده است.”

فیض فولادوند, ساندرز’ مدیر کمپین گفت: در بیانیه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به نفتا و شبکه امنیت برنامه های ارائه شده یک پیش نمایش از رئیس جمهور بالقوه موثر در خط حمله در برابر بایدن در کلید میدان نبرد متحده اگر معاون رئیس جمهور سابق برنده نامزدی حزب دموکرات.

ساندرز فولادوند استدلال نمی خواهد در معرض چنین حملاتی.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امشب با ارسال هشدار به حزب ما: اگر ما معرفی یک نامزد مانند جو بایدن که بارها سعی در کاهش امنیت اجتماعی و تحت فشار قرار دادند فاجعه معاملات تجاری تهمت را بهره برداری از این آسیب پذیری در تلاش برای پنهان رکورد خود را و پیروزی در میدان نبرد متحده است که می تواند نوسان کلی انتخابات” گفت: فولادوند.

“برنی ساندرز به طور مداوم مبارزه جو بایدن تلاش برای کاهش امنیت اجتماعی و با تصویب وحشتناک معاملات تجاری مانند نفتا,” فولادوند ادامه داد. “بود که نه تنها چیزی که حق انجام آن را یک رکورد است که باعث می شود برنی ساندرز به مراتب قوی تر انتخابات نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن. برنی سازگار رکورد در بالای بلیط اجازه خواهد داد که دموکرات ها بالا و پایین انتخابات را در معرض تهمت تلاش های بریده بریده تامین اجتماعی و کار خود را ادامه فاجعه بار سیاست های تجاری که آسیب بسیاری از جوامع است.”

Sanders مبارزات انتخاباتی خود را تشدید کرده است انتقاد بایدن از سیاست های رکورد در پی از سه شنبه که دیدم بایدن برنده 10 متحده و باریک نماینده رهبری در ورمونت سناتور. روز چهارشنبه به عنوان رویاهای مشترک گزارش ساندرز راه اندازی یک آگهی حمله رعد اسا در ایالت های مهم مجموعه برای رای دادن در مارس 10 و 17 مانند میشیگان, Washington, Illinois, و فلوریدا.

یکی از تبلیغات تولید شده توسط ساندرز’ تیم با بهره گیری صوتی از بایدن گذشته خواستار امنیت اجتماعی و کاهش تضاد است که تاریخ با سناتور ورمونت را بی دریغ برای حمایت از امنیت اجتماعی گسترش است.

“ما نه میخوام برش امنیت اجتماعی” ساندرز می گوید در, آگهی “ما قصد داریم به گسترش منافع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im