هشدارهای ممکن است پوشش در حال پیشرفت به عنوان برگ برنده سفارشات بیمارستان ها برای جلوگیری از ارسال Coronavirus داده به CDC

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده است که coronavirus آمار به زودی به تازگی در معرض دستکاری سیاسی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داد بیمارستان به ارسال Covid-19 بیمار داده ها به طور مستقیم به وزارت بهداشت و خدمات انسانی سیستم به جای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که معمولا دریافت اطلاعات و انتشار آن به مردم است.

به نیویورک تایمز گزارش داد که این روز را HHS پایگاه داده در حال حاضر قرار به جمع آوری روزانه Covid-19 اطلاعات از بيمارستان “است که به روی عموم باز است که می تواند بر کار نمرات از محققان افسران و مقامات بهداشتی که تکیه بر داده های CDC به پیش بینی و مهم تصمیم گیری است.”

“تمرکز کنترل تمام اطلاعات زیر چتر ذاتا سیاسی دستگاه خطرناک و نژاد بی اعتمادی.”
—دکتر نیکول Lurie

“بهداشت و خدمات انسانی گفت که رفتن به جلو بیمارستان باید گزارش دقیق اطلاعات به صورت روزانه به طور مستقیم به سیستم متمرکز که توسط TeleTracking بهداشت و درمان داده شرکت با دفتر مرکزی در پیتسبورگ” این بار اشاره کرد.

دولت جدید بخشنامه آمد و در قالب یک سند (pdf) بی سر و صدا نوشته شده آنلاین در هفته گذشته توسط HHS یک آژانس به ریاست سابق دارویی اجرایی و تهمت منصوب الکس آذر.

“از تاریخ 15 ژوئیه سال 2020 بیمارستان دیگر باید گزارش Covid-19 اطلاعات در این سند ملی ایمنی بهداشت و درمان شبکه سایت” در این بخشنامه با اشاره به CDC داده های جمع آوری سیستم.

دکتر نیکول Lurie که در خدمت رئیس جمهور سابق باراک اوباما HHS گفت: بار است که “تمرکز کنترل تمام اطلاعات زیر چتر ذاتا سیاسی دستگاه خطرناک و نژاد بی اعتمادی.”

“به نظر می رسد به قطع توانایی سازمان های مانند CDC به انجام آن کار اساسی گفت:” لوری.

HHS سخنگوی مایکل Caputo تایید در بیانیه ای به ان بی سی نیوز که CDC خواهد شد “دیگر کنترل” coronavirus مجموعه داده اما گفت که آژانس هنوز شرکت در این فرایند است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در حالی که مقامات دولت به تصویر کشیده منظور به عنوان بخشی از تلاش برای ساده کردن داده ها-تلاش مجموعه بهداشت, کارشناسان نگران شد حرکت داده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حملات عمومی در CDC و شکایت خود در مورد چگونگی افزایش اخیر در coronavirus موارد “باعث می شود ما نگاه بد است.”

“لال—مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در حال حاضر muzzling دور زدن و kneecapping CDC ایم” اپیدمیولوژی دکتر اریک Feigl-دینگ. “هیچ راه دیگر برای چرخش این.”

دکتر لینا ون یک استاد مدعو در موسسه Milken دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن در مصاحبه ای گفت: در MSNBC اواخر روز سه شنبه که تصمیم به قطع CDC از مهم Covid-19 بیمار داده می تواند به تضعیف ایالات متحده در پاسخ به این بیماری همه گیر به عنوان عفونت افزایش در سراسر کشور.

“CDC قرار است به تجزیه و تحلیل داده ها که از مناطق مختلف کشور گفت:” ون. “من واقعا عمیقا نگران در مورد آنچه که ما دیده ایم با حمله به علوم و بهداشت عمومی در روزهای اخیر به دلیل بهداشت عمومی بستگی اعتماد عمومی است. و هنگامی که سیاستمداران از جمله بالا, عمومی, رسمی, انتخاب رسمی کشور ما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن—شروع به حمله به بهداشت آن را واقعا تضعیف می کند از همه محلی و ایالتی و فدرال در پاسخ به این بیماری همه گیر.”

دولت دستور آمد تنها چند ساعت پس از چهار سابق CDC مدیران نوشت: در واشنگتن پست op-ed سه شنبه گفت که “هیچ رئیس جمهوری تا کنون سیاسی [CDC را] علم راه تهمت است.”

“در تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر در حالی که اخلال تخصص علمی است مانند مبارزه بین” نوشت: تام فریدن جفری Koplan دیوید Satcher و ریچارد Besser. “این است که خیلی دیر به CDC مناسب آن نقش را در هدایت این پاسخ است. اما تیک تاک ساعت است.”

در یک ستون برای Esquire شنبه, چارلز پیرس خواست بیمارستان را به چشم پوشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بخشنامه و “ارسال داده ها به CDC به هر حال.”

“آن زمان برای صدها قیام” سوراخ نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>