هشدارهای ‘تعلیق دموکراسی’ در نیویورک به عنوان مقامات دولتی در وزن و از بین بردن ساندرز از اولیه رای گیری

ایالت نیویورک در انتخابات مقامات در حال آماده کردن خود برای حذف آن. برنی ساندرز از انتخابات در ماه ژوئن اولیه انتخابات یک حرکت است که انکار می کند ورمونت مجلس حامیان این شانس را به بازیگران یک رای برای او به عنوان رئیس جمهور و صدمه خواهد شانس خود را با استفاده از تعداد نماینده برای نفوذ در این حزب جهت و فشار برای اصلاحات.

“سخت به تصور کنید که یک pettier تصمیم کاملا کالیبره شده به بسیار خشمگین و افسرده جوان و مترقی رای دهندگان ایم” یهودی جریان ویرایشگر دیوید Klion.

به عنوان HuffPost‘s دانیل Marans گزارش روز شنبه, هیئت مدیره, انتخابات co-صندلی داگلاس کلنر و کمیسر اندرو Spano هر دو حزب دموکرات دیدار خواهد کرد, روز شنبه برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه برای حذف ساندرز’ نام از رای گیری. Kellner معتقد است که ارائه در 2019-2020 بودجه گفت: هیئت مدیره “ممکن است” حذف یک نامزد از انتخابات اگر آنها را روشن آنها دیگر به دنبال این سوال rquires ساندرز’ حذف.

تحت Kellner تفسیر از قانون ساندرز که به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در آوریل 8, آبشار در آن رده.

“این بسیار بحث برانگیز است که برنی ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود” کلنر گفت HuffPost. “من پیش بینی خواهد بود که ما با از بین بردن او.”

چنین تصمیم Kellner و Spano تحت قانون را باید به اتفاق آراء—و مردان را مجبور به توافق برسند.

ترقی خواهان در نیویورک شده بود پیش بینی این حرکت پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به تعویق افتاد دولت در انتخابات با توجه به شیوع کروناویروس و تحت فشار قرار دادند برای گنجاندن زبان در این لایحه است.

“ما فکر می کنیم این یک بازی قدرت در بخشی از فرماندار که می خواهد برای کنترل کل هیئت گفت:” نیویورک فعال جورج Albro.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

یک نامه (pdf) از تعدادی از گروه های حمایت در وزارت امور خارجه گفت که از بین بردن ساندرز از انتخابات تشکیل می دهند “تعلیق دموکراسی” و هشدار داد که محرومیت ورمونت سناتور نیویورک حامیان نبود مسیر وحدت.

“ما مصرانه از شما را به اولویت بندی صرفه جویی در زندگی و شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از امکان اجرای این بند” گروه نوشت. “لغو ریاست جمهوری اولیه است راه راست را به آدرس ما با چالش های فعلی.”

به عنوان HuffPost توضیح داد, از بین بردن ساندرز از رای گیری را قطع توانایی سناتور و هواداران خود را به نفوذ حزب پلت فرم با توجه به نیویورک نماینده تعداد:

زمانی که ساندرز انصراف از اولیه در اوایل این ماه به او وعده داده شده به باقی می ماند در انتخابات در ایالات متحده است که در عین حال به او رأی برای به حداکثر رساندن نفوذ خود بر حزب دموکرات پلت فرم و تصویب قوانین است. (او تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن حزب presumptive نامزد چند روز پس از ترک.)

ساندرز پارتیزان امیدوار هستند برای مثال به دائمی تغییر قانون در اثر در سال 2020 چرخه است که بارها از مقامات حزب شناخته شده به عنوان “superdelegates” حمایت از یک نامزد ریاست جمهوری در اولین کنوانسیون های رای است که متفاوت از نامزد خود دولت ائتلاف در انتخابات مقدماتی یا حزبی.

در مارس 15 نامه (pdf) با هدف رفع این حرکت توسط هیئت مدیره به ساندرز کردن انتخابات, نیویورک, نامزد برای نمایندگان به کنوانسیون حمایت ساندرز خواست دولت نه ورزش قدرت در بودجه خط.

“برای انصراف از ریاست جمهوری اولیه خواهد بود توهین به دموکراسی به تلاش و فداکاری ما نماینده نامزدها و مشترک نجابت و انصاف” گروه نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im