وارن متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از ‘بی مهارت در هر جنبه ای از این بحران’ به عنوان است که افزایش Coronavirus تهدید به بالاترین سطح

سازمان بهداشت جهانی روز جمعه افزایش جهانی خطر ابتلا به کروناویروس جدید به بالاترین سطح و تصریح کرد: این ضرورت در سراسر جهان مهار تلاش به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به صورت گسترده آمریکا چگونه دولت او به کار گرفته شده بحران بهداشت عمومی است.

پس از coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع آغاز شد و در ووهان چین در اواخر سال گذشته آن را نیز آلوده کرده است بیش از 83,000 نفر در سراسر جهان کشته شدن بیش از 2800 با توجه به آسوشیتد پرس. اکثریت زیادی از این موارد بوده است در سرزمین اصلی چین; اما این ویروس به بیش از 50 کشور با صدها نفر از موارد تایید شده در کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و ایران.

“ما اپیدیولوژی شده است نظارت بر این تحولات به طور مداوم و ما در حال حاضر افزایش یافته است ارزیابی ما از خطر گسترش و ابتلا به تاثیر COVID-19 بسیار بالا در سطح جهانی” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus توضیح جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو با دیگر مقامات این آژانس سازمان ملل متحد.

“آنچه ما در حال حاضر در ارتباط شیوع COVID-19 در چند کشور, اما بسیاری از موارد هنوز هم می توان برای مخاطبین شناخته شده و یا خوشه ای از موارد. ما نمی دیدن شواهد به عنوان رتبهدهی نشده است که این ویروس در حال گسترش است آزادانه در جوامع” Tedros گفت. “تا زمانی که مورد, ما هنوز هم شانس حاوی این ویروس اگر قوی عمل گرفته شده است برای تشخیص موارد زود منزوی کردن و مراقبت از بیماران و ردیابی تماس با ما.”

مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه جمعه به خبرنگاران گفت: که “این یک واقعیت است برای بررسی هر دولت در این سیاره: از خواب بیدار. دریافت آماده است. این ویروس ممکن است در راه خود را و شما نیاز به آماده می شود. شما باید یک وظیفه برای شهروندان خود را, شما باید یک وظیفه را به جهان آماده می شود.”

رایان اضافه شده است که آن را “سودمند” بپرسم که آیا شیوع این بیماری در حال حاضر یک بیماری همه گیر به دلیل انجام این کار را به معنای “ما در اصل پذیرش است که هر انسانی در این سیاره خواهد بود که در معرض ویروس. داده ها نشان نمی دهد که.” با این حال او هشدار داد: “اگر ما اقدام نمی کند که ممکن است آینده ای که ما به تجربه است.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش روز شنبه دانشگاه هاروارد اپيدميولوژی استاد Marc Lipsitch پیش بینی کرده است که این ویروس می تواند در نهایت آلوده بین 40 تا 70 درصد از جمعیت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری تشویق ساکنان ایالات متحده به آماده شدن برای “قابل توجه اختلال در زندگی روزانه خود را.”

CDC در حال ردیابی است COVID-19 نفر در ایالات متحده در وب سایت خود را. آژانس فدرال نیز اطلاعات منتشر شده در مورد ویروس های ملی و مهار پاسخ که شامل استقرار CDC کارکنان به ده ها تن از سایت های سراسر کشور.

با وجود این سازمان تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است به دولت او در پاسخ به شیوع بیماری. دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن (D-جرم.) توییتی جمعه که “ما به دنبال در یک جدی رکود اقتصادی به دلیل coronavirus—و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بی مهارت در هر جنبه ای از این بحران است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد شنبه شب بود که او انتصاب معاون رئیس جمهور مایک پنس به رهبری دولت coronavirus نیروی کار—حرکت بود که pilloried به عنوان “کاملا غیرمسئولانه” با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز (D-n. y.). این نماینده کنگره و دیگر منتقدان برجسته پنس را مشکل سابقه در رسیدگی به مسائل بهداشتی از جمله در حالی که او فرماندار ایندیانا است.

پنس اعلام کرد در اوایل روز شنبه که او انتصاب بهداشت جهانی, رسمی, سفیر دبی Birx به عنوان “کاخ سفید Coronavirus پاسخ تهیهکننده” یک تصمیم که سیاسی به عنوان “نصب تزار-مانند شکل زیر او را برای هدایت دولت در پاسخ به شیوع بیماری پس از طولانی رقص عمومی در سراسر نحوه نمایش قدرت بوروکراسی فدرال به مردم آمریکا.”

به نیویورک تایمز گزارش داد در اواخر روز پنجشنبه که کاخ سفید نقل مکان کرد و به “تشدید کنترل از coronavirus پیام توسط دولت و مقامات بهداشتی و دانشمندان و کارگردانی آنها را به هماهنگی تمام اظهارات و ظاهر عمومی” با پنس را با استناد به چندین منابع بی نام. با توجه به زمان, “مقامات اصرار دارند آقای پنس هدف این است که به کنترل آنچه که کارشناسان و دیگر مقامات می گویند, اما مطمئن شوید که تلاش های خود را هماهنگ شده است, پس از روز از سردرگمی با مقامات دولت ساخت اظهارات متناقض در تلویزیون است.”

این اخبار ایجاد نگرانی در میان افراد و گروه ناظران و آمد در میان گزارش که خلاف کاران از وزارت بهداشت و خدمات انسانی متهم کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تلاش برای سرپوش گذاشتن احتمالا افشای فدرال کارگران به کروناویروس با ارسال آنها را به فرایند تخلیه آمریکایی ها از ووهان بدون ارائه ضروری آموزش و یا تجهیزات.

“وجود دارد هیچ کار اشتباهی با یک فرایند هماهنگ در داخل دولت فدرال برای اطمینان از آن است که ارسال و روشن این واقعیت مبتنی بر اطلاعات در مورد گسترش بیماری کروناویروس گفت:” دکتر مایکل Carome مدیر عمومی شهروندان تحقیقات بهداشتی ، “اما به هر دلیل به گمان چیز دیگری اتفاق می افتد—که کارشناسان بهداشت عمومی در حال دستور به خاموش ماندن زیرا آنها به اشتراک گذاری اطلاعات درست است که مغلوب ساختن پیشی جستن اداره می یابد ناخوشایند و یا که در تضاد تصادفی تفکرات رئیس جمهور است.”

“همانطور که ما را دیده اند در چین در واکنش به شیوع muzzling کارشناسان بهداشت عمومی در یک زمان از یک برنامه به طور بالقوه اورژانس بحران بهداشت عمومی است که بی پروا و به خطر می اندازد عمومی” Carmone اضافه شده در بیانیه خود روز شنبه. “باید آن را آشکار به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هر چند شاید از آن است که خاموش راستگو اطلاعات در مورد کوروناویروس است به احتمال زیاد به سرعت—و نه توقف آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او در ضمن در ادامه به مشتری جلب کردن تلاشهای دولت و رد انتقادات انگیزه سیاسی حملات. مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney روز جمعه مشخص می شود خبری از کروناویروس به عنوان “تلاش برای پایین آوردن رئیس جمهور” و عنوان آن سطح تهدید. به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده برخی از منتقدان در پاسخ شارژ که Mulvaney یکی سیاسی بحران در هزینه خانواده های آمریکایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>