سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز پیوست و هفت تن دیگر از سناتورهای دموکرات روز جمعه در ارسال نامه ای به دادستان کل ویلیام Barr خواستار آن است که ملت اجرای قانون رسمی استعفا بلافاصله برای مداخله در این هفته توصیه می شود برای کاهش حکم زندان برای راجر سنگ دیرین محرم از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“یک [Department of Justice] که رها حاکمیت قانون به منظور ارائه یار معاملات به مجرمان اقدام به نمایندگی از رئیس جمهور ایالات متحده است به عنوان فاسد است آن را به عنوان غیر قابل قبول” خواند نامه. “شما و دیگر مقامات درگیر باید پاسخگوی این اقدامات است. بنابراین ما مصرانه از شما را به استعفا از موقعیت خود را بلافاصله.”

“دادستان کل بر دخالت در Roger سنگ صدور حکم است و نه فقط غیر اخلاقی—آن را فاسد ساده و ساده است.”
—الیزابت وارن سناتور.
در علاوه بر این به وارن و ساندرز نامه ای امضا شد توسط سنسور. Ed Markey (D-جرم.), ریچارد بلومنتال (D-Conn.), پتی موری (D-شستشو.), Jeff Merkley (D-سنگ.), کریس ون Hollen (D-Md.), Ron Wyden (D-سنگ.), و Mazie Hirono (D-هاوایی).

این نامه یک روز پس از Barr بستری در مصاحبه با شبکه خبری ABC که او و دیگر بالا وزارت دادگستری مقامات در پا به ابطال حرفه ای دادستان فدرال’ توصیه از هفت تا نه سال زندان برای سنگ بود که به اعدام محکوم شده در ماه نوامبر گذشته شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است.

“من تا به حال یک تصمیم است که من فکر کردم منصفانه و معقول در این مورد گفت:” Barr.

بار اضافه شده در این مصاحبه است که او “نه قصد اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی” با اشاره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جیر اوایل روز شنبه خواستار سنگ اولیه جمله “وحشتناک و بسیار ناعادلانه است.”

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” بر گفت.

سناتور نوشت: در نامه ای که بار را ملامت از رئیس جمهور است “به سادگی معتبر داده می شود که آن را به شدت در تقابل با رفتار بالا DOJ مقامات و نظرات رئیس جمهور طی 72 ساعت است.”

در علاوه بر این به خواستار بر استعفای Warren ون Hollen, Hirono و Markey پرده برداری از قوانین جمعه که نوار مقامات وزارت دادگستری منصوب شده توسط رئیس جمهور از شرکت در مسائل مربوط به “رئیس جمهور و خانواده اش و یا مبارزات انتخاباتی خود همکاران.”

“دادستان کل بر دخالت در Roger سنگ صدور حکم است و نه فقط غیر اخلاقی—آن را فاسد, ساده و, ساده” وارن در بیانیه ای گفت. “این لایحه با استفاده از کنگره صرف قدرت برای محافظت از حاکمیت قانون و جلوگیری از فاسد دادستان کل حفاظت از رئیس جمهور این افراد زمانی که آنها مرتکب جنایات به نفع رئیس جمهور است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

خواندن این نامه:

دادستان کل بر:

ما در حال نوشتن به ما زنگ مورد و مخالفت غیر اخلاقی سیاسی مداخله ارشد وزارت دادگستری (DOJ) مقامات در مورد راجر سنگ سابق کمپین خودی و مشاور رئیس جمهور تهمت که به اعدام محکوم شد از مانع یک بررسی کنگره دروغ گفتن به کنگره و دستکاری با یک شاهد عینی در ارتباط با تحقیق و تفحص از مداخله روسیه به انتخابات ریاست جمهوری 2016. دخالت در این مورد توسط شما و یا دیگر مقامات ارشد DOJ مقامات کار زیر شما روشن است تخلف از وظیفه خود را به دفاع عادلانه و بی طرفانه و برابر عدالت برای همه آمریکایی ها است. به عنوان یک نتیجه, ما شما را به استعفا بلافاصله.

در دوشنبه, فوریه 10, چهار DOJ دادستان داده شده به آقای سنگ را مورد توصیه می شود صدور حکم طیف وسیعی از هفت تا نه سال در زندان است. آقای سنگ پیدا شد به جرم دروغ گفتن به خانه هوش کمیته در این کمیته بررسی انتخابات 2016 و پس از آن تهدید “صدمه” یک شاهد عینی که می تواند در معرض این نهفته است. در محکومیت نامه دادستان توضیح داد که “سنگ انتخاب آگاهانه بارها و بارها و وقیحانه به مانع و تداخل با جستجو برای حقیقت در مورد این مسئله از اهمیت حیاتی برای همه آمریکایی ها است” و “سنگ نهفته است به کنگره و انسدادی انجام مستقیم و بی پروایی نشان دادن حمله به حکومت قانون است.” مدت کوتاهی پس از اخبار بی خانمان در مورد پرونده رئیس جمهور تهمت توییتی که توصیه شد “وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت” و نوشت: “نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت است.”

بعد همان روز تیموتی شیا موقت سر از آمریکا در دفتر وکیل ثبت جدید صدور حکم تفاهم نامه معکوس توصیه از خط دادستان با بیان اینکه اولیه توصیه از هفت تا نه سال “می تواند به عنوان بیش از حد و بی دلیل است.” پس قابل توجه این دخالت ارشد DOJ مقامات هر چهار نفر از دادستان های اختصاص داده شده به آقای سنگ را مورد کناره گیری کرد.

به گزارش مطبوعات “[t]او تصمیم به نادیده گرفتن توصیه می شود جمله ساخته شده بود توسط مقامات از [دفتر خود] و [جفری روزن] معاون دادستان کل.” روز بعد از DOJ ناگهانی در مورد چهره رئیس جمهور تهمت نشان داد که شما به طور مستقیم درگیر, به tweeting: “تبریک به دادستان کل بر, برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل” و شما تایید دخالت مستقیم خود را در مصاحبه با ABC News دیروز.

این است که فوق العاده به نوبه خود از وقایع. به نظر می رسد نشان می دهد که شما و دیگر بالا DOJ مقامات مداخله در وضوح سیاسی مد برای تضعیف دولت عدالت در رئیس جمهور دستور به منظور حفاظت از خوبی متصل سیاسی متحد که مرتکب یک “مستقیم و بی پروایی نشان دادن حمله به حکومت قانون است.” این نشان می دهد که شما به دروغ کنگره در تایید شما از شنیدن زمانی که شما اعلام کرد که می خواهد “به خاطر اجرای فرایند مقدس از نفوذ سیاسی” و این نشان می دهد خود را عدم تمایل یا عدم توانایی در حفظ یکپارچگی DOJ و برای رعایت عدالت و حکومت قانون است. در حالی که شما ادعا دیروز در مصاحبه با شبکه خبری ABC که شما “نمی شود… تحت تاثیر کسی” در این بیانیه است که به سادگی معتبر داده می شود که آن را به شدت در تقابل با رفتار بالا DOJ مقامات و نظرات رئیس جمهور طی 72 ساعت است.

DOJ با افتخار توصیف آن “وظیفه مقدس” به عنوان “ا[ing] عادلانه و بی طرفانه دولت عدالت برای همه آمریکایی ها است.” تکان دهنده اقدامات انجام شده توسط خود و یا کارکنان ارشد به دنبال ویژه حمایت از آقای سنگ را مسخره از مسئولیت های خود به دنبال عدالت برابر بر اساس قانون و نشان می دهد که شما در حال نامناسب به سر DOJ.

یک DOJ که رها حاکمیت قانون به منظور ارائه یار معاملات به مجرمان اقدام به نمایندگی از رئیس جمهور ایالات متحده است به عنوان فاسد آن را به عنوان غیر قابل قبول است.

شما و دیگر مقامات درگیر باید پاسخگوی این اقدامات است. بنابراین ما مصرانه از شما را به استعفا از موقعیت خود را بلافاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de