سناتور. الیزابت وارن در مناظره ریاست جمهوری مرحله چهارشنبه شب التماس دموکرات برای مخالفت با یک میلیاردر تاجر با سابقه طولانی جنسیتی سخنان و متعدد اتهام آزار و اذیت جنسی در محل کار.

او با اشاره به سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار و نه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

وارن استدلال کرد که دموکرات ها نمی شکست مغلوب ساختن پیشی جستن که خود نیز اطلاع عموم ثبت mistreating و توهین به زنان توسط نامزد نامزد مشابه با تاریخ است.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر: یک میلیاردر که تماس زنان چاق, تخت’ و ‘اسب-مواجه شده است.’ و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ” این سناتور ماساچوست گفت. “دموکرات ها در حال رفتن به برنده اگر ما یک نامزد که دارای سابقه پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود را از اذیت و آزار زنان و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند redlining و توقف و frisk.”

“نگاه من حمایت هر کس دموکرات نامزد شده است” وارن اضافه شده است. “اما درک این: دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر برای دیگری.”

بلومبرگ پاسخ داد که در بنیاد بلومبرگ Philanthropies “این فرد اجرا می شود که در آن یک زن 70 درصد از مردم وجود دارد ،

“در شرکت مقدار زیادی و تعداد زیادی از زنان که مسئولیت بزرگ گفت:” بلومبرگ از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت بلومبرگ, L. P.

وارن ضربه به عقب و گفت بلومبرگ است پاسخ “فقط آن را قطع نمی کند.”

“من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود: “من خوب است برای برخی از زنان'” وارن گفت. “شهردار را به ایستادن بر روی رکورد خود را. و آنچه که ما نیاز به دانستن دقیقا چه چیزی در کمین وجود دارد. او بدست برخی از تعدادی از زنان ده که می داند به نشانه عدم افشای توافق هر دو برای آزار و اذیت و تبعیض جنسیتی در محل کار.”

پس از وارن فشرده بلومبرگ در مورد اینکه آیا او خواهد بود مایل به “آزادی همه کسانی که زنان از آن عدم افشای توافق” بلومبرگ حاضر به چنین تعهد و عنوان محل کار شکایت علیه او.

“هیچ یک از آنها متهم من از انجام هر کاری به غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت:,” بلومبرگ گفت: یک نکته که در ملاقات با صداهای مخالفت از مخاطبان است.

امور جاری ویرایشگر ناتان رابینسون نوشت: در یک مقاله طولانی در بلومبرگ رکورد در اوایل این ماه که میلیاردر “یکی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجتماعی همسالان اما او نیز سهام مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد crassly جنسیتی تفسیر.”

“هفده زنان شکایت در طول سال در برابر بلومبرگ شرکت ادعا یک ‘معروف جنسیتی و خصمانه محیط کار’ با بلومبرگ خود را شخصا “تشویق این نوع جنسیتی و جنسی به اتهام رفتار'” رابینسون اشاره کرد. “با توجه به سوابق دادگاه بلومبرگ ‘خواهد gawk در زنان می گویند در مورد خود” من می خواهم که ” و ” در دفاع از او گفت: آن را نگه می دارد او جوان است.’ لیست جنسیتی و زمخت نظر می رود و در.”

نظر وارن ذکر شده در طول بحث به نظر می رسد در حمل بلومبرگیک جزوه از نقل قول های داده شده به بلومبرگ توسط کارکنان خود 48th تولد در سال 1990.

“خانواده سلطنتی—آنچه که یک دسته از بورس—یک گی, معمار, که وابسته به اسبدوانی مواجه لزبیین, مادر و یک بچه که به کو استارک برای برخی از چربی گسترده” بلومبرگ گفت: با توجه به دفترچه که در واشنگتن پست منتشر شده در آنلاین کامل در اوایل این ماه.

“بله اینها همه واقعی به نقل از” الیزابت DeMarse بلومبرگ L. P. سابق افسر ارشد بازاریابی نوشت: در مقدمه این جزوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im